10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

اسکرابر اداری

اسکرابر اداری، اسکرابری است که بتواند با قدرت مانور بالا و صدای کم در محیط‌های پر رفت و آمد اداری که دارای تجهیزات متعدد می‌باشد کار کند. این اسکرابرها دارای باطری لیتیومی می‌باشند که وزن دستگاه را بسیار کاهش می‌دهد. وزن کم در اسکرابر اداری قدرت جابجایی را افزایش می‌دهد.

همچنین این اسکرابر اداری دارای سری قابل چرخش می‌باشد که در محیط‌های با فضای محدود کارایی بسیاری دارد. این قابلیت حتی امکان شستشو و خشک کردن محیط در حالت حرکت به عقب را نیز فراهم می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این مدل می‌توانید بر روی لینک اسکرابر اداری BR35/12 که در پایین آمده کلیک نمایید.

شرکت کارچر مدل دیگری نیز برای محیط اداری طراحی کرده که دارای پمپ هیدرولیکی می‌باشد و نیروی خود را از حرکت چرخ‌ها تامین می‌کند.

اسکرابر اماکن مذهبی

این اسکرابر اداری نیازی به باطری یا برق ندارد. این اسکرابر اداری برای نظافت راهروها و لابی ساختمان بسیار مناسب می‌باشد و به دلیل نداشتن موتور صدای بسیار کمی هم دارد. برای مشاهده اطلاعات این اسکرابر اداری روی مدل B60/10  که در ادامه آمده است کلیک نمایید.

اسکرابر اداری مدل BR30/4  نیز از مدل‌های با قدرت مانور بالا می‌باشد. این اسکرابر دارای عرض شستشوی ۳۰ سانتی‌متری می‌باشد و یک قابلیت بسیار مهم دارد که آن را با بقیه‌ی اسکرابرها متفاوت می‌کند. این اسکرابر اداری قابلیت خم شدن کامل بدنه را دارد به صورتی‌که بدنه تقریبا با سری اسکرابر هم راستا می‌گردد.

در نتیجه اسکرابر اداری BR30/4 حتی قابلیت نظافت زیر صندلی را هم دارا می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این مدل بر روی نام آن در پایین صفحه کلیک کنید. به طور خلاصه باید گفت سرعت کار، صدای کم، قدرت مانور بالا و جابجایی راحت‌تر از ویژگی‌های مهم برای انتخاب اسکرابر اداری می‌باشد.

تمیز کردن فرش در خانه

فرش‌ها هر روز در معرض آلودگی هستند. جای پنجه حیوان خانگی، خرده بیسکویت، لکه‌های قهوه یا اثر کفش کثیف که به مرور زمان باعث تجمع آلودگی زیادی می‌شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.