۰۲۱۵۴۰۹۱

اسکرابر خانگی و زمین شوی خانگی KARCHER

دستگاه اسکرابر خانگی

کمپانی بزرگ KARCHER آلمان به عنوان رهبر جهانی در صنعت نظافت چه در حوضه خانگی و چه در حوضه صنعتی، محصولات متنوع خود را با به روزترین و پیشرفته ترین فناوری ها به بازارهای جهانی عرضه می کند. از جمله این محصولات می توان به دستگاه های اسکرابر ( زمین شوی ) اشاره نمود. این تجهیزات به صورت خانگی و صنعتی تولید، ارائه و روانه بازارهای جهانی می شوند.

دستگاه های اسکرابر از لحاظ کارکرد هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و تفاوت های آن ها در ابعاد، حجم مخازن، قدرت مانور، راندمان کاری، دستی یا سرنشین دار و … است. طرز کار این دستگاه ها بدین صورت است که ابتدا مخزن آب تمیز دستگاه را با آب و مواد شوینده پر نموده و پس از روشن نمودن دستگاه و با توجه به مساحت محیط، فرایند نظافت را آغاز می کنیم. نظافت بدین صورت انجام می شود که ابتدا ترکیب آب و مواد شوینده برروی سطح زمین ریخته شده و سپس عملیات برس زدن برروی سطح زمین آغاز می شود. کلیه آلودگی ها و آب کثیفی که برروی سطح زمین قرار دارد، از طریق تیغه و سیستم مکنده ای که در عقب زمین شوی قرار دارد، جمع آوری شده و به مخزن آب کثیف اسکرابر انتقال می یابد. حال در ادامه به اختراع بی نظیر کمپانی کارچر آلمان که علاوه بر کوچک بودن، قدرت مانور خارق العاده ای دارد اشاره می نماییم.

اسکرابر خانگی مدل BR 30/4 کارچر آلمان

اسکرابر خانگی

دستگاه اسکرابر یا زمین شوی خانگی مدل BR 30/4 کارچر آلمان، کوچکترین دستگاه اسکرابر در جهان می باشد که توسط این کمپانی شهیر آلمانی طراحی، تولید و در سال ۲۰۱۷ روانه بازارهای جهانی شد. بارزترین ویژگی این دستگاه اسکرابر خانگی نیز عدم محدودیت در نظافت ناحیه ها و بخش های گوناگون در محیط است. یکی از محدودیت های دستگاه های زمین شوی، ابعاد بزرگ آن ها می باشد که در محیط هایی که دارای مساحت کوچک می باشند مورد استفاده قرار نمی گیرند. همچنین اسکرابر های با ابعاد بزرگ قادر نیستند ناحیه هایی که دارای دسترسی سخت می باشند مانند زیر میزها و مبلمان را نظافت و شستشو نمایند. اما دستگاه شستشو کف خانگی مدل BR 30/4 C کمپانی کارچر آلمان قادر است با قدرت مانور فوق العاده خود، سخت ترین ناحیه ها را به راحتی و بدون هیچ دردسری شستشو و خشک نماید. به عنوان مثال اگر می خواهید زیر میزها، صندلی ها و مبلمان را تمیز نمایید دستگیره این دستگاه تا ۹۰ درجه خم شده و به راحتی می توانید این ناحیه ها تمیز کنید. در ادامه به برخی از ویژگی های بارز این دستگاه اسکرابر خانگی اشاره می نماییم:

ویژگی های دستگاه زمین شوی خانگی مدل BR 30/4 C کمپانی کارچر آلمان

  1. ۱) امکان شستشو و خشک کردن سطح زمین هم در حالت رو به جلو و هم در حالت رو به عقب
  2. ۲) قابلیت شستشو و نظافت فرش و موکت با استفاده از کیت مخصوص شستشوی این گونه سطوح
  3. ۳) استفاده از برس رولی به منظور شستشوی با کیفیت سطوح که دارای سرعت چرخش بالا و قابلیت تعویض آسان را دارد.
  4. ۴) حمل و نقل و جابجایی راحت در محیط
  5. ۵) قابلیت شستشو و و نظافت پله ها
  6. ۶) قابلیت پولیش نمودن سطوح بسیار آلوده با خاموش کردن مکنده دستگاه
  7. ۷) راندمان کاری ۲۰۰ متر مربع در ساعت
  8. ۸) سهولت در جدا نمودن مخازن آب تمیز و آب کثیف

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

طیف وسیع جاروبرقی های صنعتی آب و خاک KARCHER آلمان را اینجا مشاهده نمایید.