اسکرابر کارشر، نسل جدید اسکرابر صنعتی کارشر

اسکرابرهای نوین کارشر با کیفیت بالاتر و نوآوری‌های زیادی به بازار عرضه شده است. این محصولات دارای انواع گوناگونی می‌باشند. انواع دستگاه اسکرابر صنعتی کارشر (Kärcher) عبارتند از:

  1. اسکرابر با راننده
  2. اسکرابر دستی
  3. پولیشرها

اسکرابر کارشر و دستگاه زمین‌شوی صنعتی کارشر و کف‌شوی صنعتی Kärcher با قدرت مانور خارق‌العاده

به طور مثال می‌توان به چرخش ۲۰۰ درجه‌ای قسمت برس اسکرابر کارشر یا دستگاه زمین‌شوی کارشر در مدل BR 35/12 اشاره کرد. این اسکرابر صنعتی جدید Kärcher آلمان با قدرت مانور ایده‌آل خود برای استفاده در محیط‌هایی که موانع زیادی در آنها وجود دارد ایده‌آل می‌باشد. همچنین در این مدل اسکرابر کارشر از تکنولوژی باطری‌های لیتیومی استفاده کرده که امکان شارژ سریع را به کاربر یا اپراتور می‌دهد. ضمناً طول عمر این نوع باطری بسیار بالا می‌باشد و وزن آن بسیار کم است. از ویژگی‌های بارز این اسکرابر یا کف‌شوی صنعتی امکان حرکت به صورت دنده عقب می‌باشد. کف شور مدل BR 35/12 برنده دو جایزه نوآوری در تکنولوژی و ساخت و نوآوری در طراحی به ترتیب از نمایشگاه‌های CMS berlin و موسسه IF شده است.

اسکرابر کارشر یا دستگاه زمین‌شوی کارشر بیمارستانی

شرکت Kärcher در راستای ارائه نسل جدید اسکرابر کارشر یا کف‌شوی صنعتی کارشر خود دستگاهی در مدل B 60/10 C را معرفی کرد که می‌توان این مدل از زمین‌شوی را انقلابی در تکنولوژی دستگاه‌های کف‌شور دانست.
این اسکرابر کارشر یا دستگاه زمین‌شوی صنعتی بدون داشتن موتور الکتریکی و صدایی قادر است زمین یا کف را شستشو و نظافت نماید.
اسکرابر کارشر یا دستگاه زمین‌شوی صنعتی کمپانی Kärcher آلمان مدل B 60/10 یک دستگاه کاملاً مکانیکی است که با بهره‌گیری از نیروی حرکت چرخ‌های دستگاه و ایجاد خلا کار شستشوی زمین را انجام می‌دهد. از این اسکرابر ویژه کارچر (Kärcher) با نام دستگاه زمین‌شوی صنعتی یا ماشین شستشوی کف بیمارستانی نیز یاد می‌شود، دلیل این نامگذاری نیز استفاده فراگیر از این وسیله در بیمارستان‌ها، درمانگاه و مراکز درمانی مختلف می‌باشد. ضمناً این دستگاه زمین‌شوی صنعتی به دلیل نداشتن موتور برقی یا شارژی استهلاک بسیار پایینی دارد و چندان نیازی به تعمیرات و نگهداری ندارد.

ویژگی‌های نسل جدید اسکرابر کارشر یا کف‌شورهای کارشر (دستگاه زمین‌شوی صنعتی Kärcher)

از دیگر تکنولوژی‌های شرکت کارشر آلمان در اسکرابر یا دستگاه‌های شستشوی کف با اندازه بزرگ می‌توان به قابلیت جاروی همزمان با شستشو و سیستم مدیریت مواد شوینده اشاره کرد. قابلیت جاروی همزمان یا همان سوییپینگ امکان جمع آوری زباله‌های ریز و متوسط را به دستگاه زمین‌شوی یا اسکرابر می‌دهد که بر روی کیفیت شستشوی زمین توسط وسیله بسیار تأثیر‌گذار است. سیستم مدیریت ماده شوینده نیز امکان تعیین غلظت ماده شوینده در آب مصرفی را می‌دهد که این سیستم هزینه‌های مصرفی ماده شوینده را که در مساحت‌های بالا بسیار زیاد است، کاهش می‌دهد.
اساساً قابلیت‌های متفاوت انواع مختلف ماشین‌ها یا محصولات نظافتی کمپانی (کارشر) باعث می‌شود تا آنها کمترین هزینه‌های عملیاتی را داشته باشند.

اسکرابر کارشر دارای سیستم پیشترفته eco جهت تنظیم مصرف انرژی می‌باشد

سیستم eco از دیگر مزایای اسکرابر یا زمین‌شوی صنعتی کمپانی Kärcher آلمان است. این سیستم تنها با تنظیم یک دکمه عمل می‌کند. در این حالت سرعت برس و قدرت مکنده در حالت بهینه قرار می‌گیرد و در نتیجه این تنظیمات مصرف انرژی دستگاه زمین‌شوی صنعتی نیز، بهینه می‌شود و وسیله‌ها می‌توانند شارژ بیشتری نگه دارند. تکنولوژی تی نیز در نسل جدید زمین شور (Kärcher) تغییراتی کرده است. در حال حاضر دستگاه کف‌شوی صنعتی کارچر با تیغه لاستیکی مجهز به تکنولوژی  oil Resistant عرضه می‌شود که طول عمر بسیار بالاتری از تی‌های معمولی دارد و قدرت خشک‌کنندگی بالاتری برای دستگاه زمین‌شوی ایجاد می‌کند.

اسکرابر یا دستگاه شستشوی کف سری BD

شرکت Kärcher در طراحی دستگاه‌های کف‌شوی صنعتی سری BD نیز توانسته است بدون افزایش در حجم ظاهری این ماشین‌های نظافت کف با استفاده بهینه‌تر از فضای داخلی و خلاقیت در طراحی، حجم مخازن را افزایش دهد که قدرت مانور بالاتری برای آن‌ها نیز ایجاد کرده است و همین‌طور کارکرد طولانی‌تری با هر بار شارژ مخزن برای وسیله فراهم می‌کند. این ماشین‌های نظافتی در دو نوع کابلی و باطری‌دار موجود می‌باشند. به عنوان نمونه کف‌شوی صنعتی BD 50/50 کمپانی کارچر دارای فرمان هدایت بسیار باکیفیت و راحت برای اپراتورها می‌باشد. از این دستگاه کف‌شوی صنعتی می‌توان برای نظافت زمین در محیط‌ها یا اماکنی از قبیل: بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، مجتمع‌های تجاری بزرگ و کوچک، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اماکن دیگر استفاده نمود. این محصول دارای محفظه‌ای بزرگ برای باطری‌ها می‌باشد. این کف شور دارای ۲ عدد باطری ۱۲ ولت است.

قیمت‌گذاری انواع محصولات اسکرابر یا کف‌شوی صنعتی کارشر

قیمت‌گذاری انواع مختلف محصولات نظافتی کمپانی (کارشر) به شکل جهانی و توسط این کمپانی آلمانی صورت می‌گیرد. تمامی نمایندگی‌های فروش کارچر نیز در سراسر دنیا ملزم به رعایت این قیمت‌ها می‌باشند. قیمت انواع مختلف ماشین‌های شستشوی کف یا کف‌شور کارچر نیز از این قواعد پیروی می‌کنند.

بدنه اسکرابر کارشر

بدنه‌ی اسکرابر کارشر از نوع پلی‌اتیلن سبک و مقاوم می‌باشد. سبک بودن بدنه‌ی اسکرابر کارشر قدرت مانور آن را افزایش می‌دهد و از آسیب دیدن سطح کف جلوگیری می‌کند. زیرا در صورت سنگین بودن اسکرابر و کف‌سازی نامناسب وزن اسکرابر به کف آسیب می‌رساند. بدنه‌ی اسکرابر کارشر در مقابل ضربات بسیار مقاوم می‌باشد. برای تی اسکرابر کارشر چرخ محافظ تعبیه شده است که از آسیب دیدن تی جلوگیری می‌کند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.