جاروبرقی بیمارستانی آب و خاک

جاروبرقی بیمارستانی

جاروبرقی بیمارستانی ساخت کارچر آلمان قابلیت جمع‌آوری مایعات را هم دارد. جاروبرقی بیمارستانی کارچر دارای فیلتراسیون بسیار قوی می‌باشد. فیلترهای روی جاروبرقی بیمارستانی کارچر از نوع هپا می‌باشد که ذرات در حد میکرون را هم فیلتر می‌کند. جاروبرقی بیمارستانی کارچر دارای نازل‌های مخصوص جمع‌آوری مایعات و همچنین سیستم تخلیه آسان مایعات از مخزن می‌باشد.

بهتر است برای محیط‌های بیمارستانی از جاروبرقی‌هایی با صدای کمتر استفاده شود. نوع موتور و همچنین نحوه‌ی قرار گرفتن موتور درون کلاهک جاروبرقی بر روی صدای جاروبرقی بیمارستانی تاثیر گذار است. قدرت مکش بالا در جاروبرقی بیمارستانی آیتم مهمی محسوب می‌شود همچنین توان بالا که به جاروبرقی امکان کارکرد طولانی مدت را بدهد.

البته با توجه به اینکه جاروبرقی بیمارستان برای کدام قسمت بیمارستان انتخاب می‌شود می‌تواند تفاوت‌هایی داشته باشد. برای مثال در قیمت انبار باید حجم مخزن جاروبرقی بیمارستانی بیستر باشد اما در داخل بخش‌ها به جاروبرقی‌ای نیاز است که راحت‌تر جابجا شود. برای انتخاب جاروبرقی بیمارستانی متاسب با نوع نیاز خود با کارشناسان کارن تجارت بهین مشورت نمایید.

راهنمای انتخاب بهترین جاروبرقی صنعتی با توجه به نیاز شما

جاروبرقی صنعتی جهت نظافت محل های بزرگ و صنعتی کاربرد دارد. تفاوت این نوع از دستگاه ها با جاروهای خانگی جدای از ابعاد بزرگتر، در قدرت بیشتر جاروی صنعتی میباشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.