فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | ✔اسکرابر ✔جاروبرقی ✔بخارشوی ✔کارواش ✔مبل شوی ✔فرش شوی
جاروبرقی سطلی صنعتی

جاروبرقی سطلی صنعتی

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر دارای سه دسته ی اصلی است. سری صنعتی NT  که دارای موتور های و با قابلیت کارکرد طولانی و حجم هوادهی بالا می باشد. همچنین موتور های این سری از جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر توانایی جمع کردن مایعات را نیز دارند. سری NT جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر از لحاظ نوع فیلتر نیز دارای تنوع بالایی می باشد و برای کاربردهای مختلف نظیر صنایع داروسازی ، صنایع خودروسازی ، مراکز بهداشتی و بیمارستان ها و محیط های مختلف جاروبرقی سطلی صنعتی تخصصی دارد.

جاروبرقی سطلی صنعتی سری WD

جاروبرقی سطلی صنعتی سری WD کارچر برای کارهای نیمه صنعتی طراحی شده است. این جاروبرقی ها برای کارگاه های کوچک ، گاراج های خانگی ، نظافت اتومبیل و نظافت محوطه های اطراف خانه کاربرد دارد. این جاروبرقی سطلی صنعتی قابلیت جمع آوری مایعات را نیز دارد.جاروبرقی های سطلی صنعتی کارچر سری WD دو قابلیت ویژه نیز دارند در بعضی مدل ها امکان دمندگی باد نیز وجود دارد. همچنین در بعضی مدل ها یک پریز بر روی دستگاه جاروبرقی سطلی صنعتی قرار دارد که امکان اتصال وسایل برقی نظیر اره ، دریل و وسایل کارگاهی را دارد.در این تکنولوژی با روشن شدن وسایل برقی جاروبرقی نیز به طور خودکار روشن می شود. البته وسایل برقی کارگاهی که به این جاروبرقی متصل می شوند باید دارای یک قسمت استاندارد برای اتصال لوله ی خرطومی باشد.

 

جاروبرقی سطلی صنعتی سری T

جاروبرقی های سری T دارای بدنه های بسیار سبک و حجم مخازن کوچک هستند. جاروبرقی سطلی صنعتی سری T  دارای موتورهای بسیار کم صدا می باشند که فضاهایی مانند هتل ها و بیمارستان ها بسیار پر کاربرد می باشند. جاروبرقی های سطلی صنعتی سری T  از نوع خاک می باشند . این جاروبرقی گرد و خاک و زباله را هم در مخزن و هم در پاکت مخصوص می تواند جمع آوری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *