10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

جاروبرقی سطلی

جاروبرقی سطلی

جاروبرقی سطلی معمولا برای مصارف صنعتی و نیمه‌صنعتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. جاروبرقی‌های سطلی ۱۵ لیتری تا حدود ۳۰ لیتری برای کارگاه‌های کوچک و در مواردی برای خانه‌های بزرگ کارایی خوبی دارند. این جاروبرقی‌ها در دو دسته‌ی جاروبرقی آب‌و‌خاک و خاک تقسیم‌بندی می‌شود. این دستگاه همچنین از لحاظ نوع بدنه نیز دارای دو نوع جاروبرقی فلزی و جاروبرقی پلاستیکی (پلی‌اتیلن فشرده) می‌باشد.

دستگاه جاروبرقی سطلی بزرگ با مخزن بزرگ‌تر معمولا دارای تعداد موتور بیشتری می‌باشند تا حدود ۳۰ لیتر دارای یک موتور می‌باشند و از ۳۰ لیتر تا حدود ۱۰۰ لیتر دو یا سه موتوره می‌باشند. در جاروبرقی‌های سطلی موتورها در بالای جاروبرقی قرار می‌گیرند و جریان هوای خروجی از کناره‌های سری جاروبرقی به بیرون هدایت می‌شود. در بعضی از جاروبرقی‌های سطلی این جریان هوا به صورت متمرکز هدایت و خارج می‌شود که قابلیت دمندگی را برای جاروبرقی ایجاد می‌کند. در این موارد لوله‌ی خرطومی را باید به قسمت خروجی هوا متصل کرد تا بتوان از قابلیت دمندگی جاروبرقی استفاده کرد. با این روش این دستگاه می‌تواند مانند یک سشوار صنعتی یا کمپرسور (با فشار کم) عمل نماید.

جاروبرقی سطلی خانگی

سیستم هدایت هوا در جارو برقی سطلی بسیار مهم می‌باشد. زیرا تکنولوژی موتور این دستگاه‌ها از نوع بای‌پس می‌باشد که گرما ایجاد می‌کند و دمای داخل جاروبرقی را بالا می‌برد در صورتی که هوای خروجی به درستی هدایت نشود و مانعی بر سر راه آن باشد دمای داخلی جاروبرقی و دمای اطراف موتور بالا می‌رود که این استهلاک موتور جاروبرقی را افزایش می‌دهد و سبب سوختن موتور می‌شود. لذا سیستم درست خروج هوای گرم از جاروبرقی بر روی افزایش طول عمر و کارایی جاروبرقی تاثیرگذار است.

جارو سطلی قابلیت جمع‌آوری زباله‌ها را به دو صورت دارا می‌باشد. در یک روش می‌تواند زباله و گرد و خاک را به طور مستقیم در مخزن جاروبرقی جمع کند. در روش دیگر می‌تواند زباله را در پاکتی که درون مخزن قرار میگیرد جمع کند. روش جمع‌آوری مستقیم در داخل مخزن تخلیه زباله‌ها، کمی سخت‌تر است اما هزینه‌ی استفاده از پاکت در این روش وجود ندارد. در روش دوم تخلیه زباله راحت‌تر است اما در صورت استفاده از کیسه‌‌ی (پاکت) یکبارمصرف باید پاکت جدیدی درون مخزن قرار بگیرد.

مکش خاکستر با جاروبرقی

جاروبرقی سطلی آب‌و‌خاک یکی از ابزارها و تجهیزات مهم در صنایع نظافتی می‌باشد که در اکثر مح‌ط ها به عنوان اصلی‌ترین دستگاه نظافتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به خصوص جاروبرقی‌های سطلی آب‌و‌خاک به دلیل اینکه قابلیت جمع‌آوری مایعات را نیز دارند از استقبال بیشتری برخوردار هستند.

دانستن اینکه چگونه از یک دستگاه جاروبرقی آب‌و‌خاک استفاده نمایید و اینکه این تجهیزات حرفه‌ای چگونه کار می‌کنند بسیار مهم است. زیرا شما را در انتخاب انواع جاروبرقی سطلی مناسب کمک خواهد کرد. شناخت ویژگی‌های یک دستگاه جاروبرقی مناسب و سرمایه‌گذاری بر روی این تجهیزات کاربردی بسیار حائز اهمیت است.

در محیط‌های صنعتی حتماً از دستگاه‌های با حجم مخزن بزرگ استفاده نمایید. همچنین در صورتی که در مدت طولانی از دستگاه استفاده می‌نمایید، بهتر است که از جاروبرقی که دارای موتور توربینی است استفاده کنید یا از جاروبرقی‌های با تعداد موتور بیشتر استفاده کنید.

جاروبرقی آب و خاک کرشر

مکانیزم وکیوم جاروبرقی سطلی

مکانیزم طراحی و عملکرد وکیوم در دستگاه‌های جاروبرقی بسیار ساده می‌باشد. دستگاه‌های نوع آب‌و‌خاک با استفاده از سیستم مخصوص خود قادر هستند آلودگی‌های مرطوب را مکش کنند و در عین‌حال به دلیل داشتن سیستم خاص در عبور هوا رطوبت از داخل سیم‌پیچ‌های موتور عبور نمی‌کند و به کناره‌ها هدایت می‌شود تا رطوبت به موتور آسیب نرساند. در بالای مخزن دستگاه مکنده، جریان هوا کاهش می‌یابد، این کاهش سرعت جریان، باعث می‌شود که ذرات سنگین‌تر در مخزن بیفتند. لازم به ذکر است این جاروبرقی هم مانند سایر دستگاه‌های جاروبرقی دارای نازلی مخصوص برای جمع آوری زباله‌های خشک و نازلی مخصوص برای جمع‌آوری آلودگی‌های از نوع مایع می‌باشد. البته برخی از دستگاه‌ها دارای سری مخصوص برای جمع‌آوری آلودگی‌های خشک و سری مخصوص دیگری به منظور جمع‌آوری آلودگی‌های مایع می‌باشند. از آنجا که آلودگی‌های خشک‌و‌تر با هم مخلوط شده‌اند، در قیاس با دستگاه‌های خاک دارای خاک کمتری می‌باشند. پس از جمع‌آوری آلودگی و اینکه مخزن زباله دستگاه پر شد، آلودگی‌ها توسط خرطومی مخصوص، تخلیه می‌گردد. در برخی مدل‌ها که خرطومی مخصوص تخلیه وجود ندارد، می‌بایست مخزن را تخلیه و شستشو نمود تا برای استفاده مجدد آماده شود.

جاروبرقی صنعتی آلمانی

نکاتی جهت استفاده مناسب از دستگاه‌های جاروبرقی سطلی به منظور نظافت

استفاده کردن از دستگاه‌های جاروبرقی سطلی آب و خاک آسان است. کافیست با کارشناسان مشورت نمایید یا دستورالعمل‌هایی که در دفترچه راهنما درج شده است را مطالعه نمایید. حتی می‌توانید فیلم نحوه استفاده از محصول را در اینترنت جستجو کرده و آن را مشاهده فرمایید. مهم نیست که دستگاه جاروبرقی آب و خاک را از کدام برند می‌خرید. در ادامه شما را با چند نکته کاربردی آشنا می‌نماییم:

شلنگ را تمیز نمایید

اولین گام این است که هرگونه آب راکد که در شلنگ یا مخزن وجود دارد تخلیه نمایید.

یک فیلتر مناسب انتخاب نمایید

استفاده از فیلتر مناسب، گام بعدی است که شما می‌بایست انجام دهید. در دستگاه‌های آب‌وخاکی که چند منظوره می‌باشند، استفاده از فیلتراسیون مناسب توصیه می‌شود. به عنوان نمونه فیلتر HEPA، قدرت فوق‌العاده‌ای دارد که ذرات با اندازه‌ی بسیار ریز را جمع‌آوری نموده و از بازگشت این ذرات به محیط جلوگیری می‌نماید.

تجهیزات جانبی را در جای خود استفاده نمایید

هر دستگاه جاروبرقی سطلی آب‌وخاک معمولاً با لوازم جانبی ارائه می‌گردد. مانند نازل‌ها، پاکت، کیسه و … به عنوان مثال هر نازل دارای کارکرد مخصوص به خود می‌باشد. به عنوان مثال نازل گوشه به منظور جمع‌آوری آلودگی‌ها از ناحیه‌هایی که دسترسی به آنها مشکل است استفاده می‌شود. نازل خاک فقط و فقط به منظور جمع‌آوری آلودگی‌های خشک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از خرطومی یا شلنگ تخلیه در زمان لازم استفاده نمایید

زمانیکه مخزن دستگاه پر شد یا در مواقع ضروری، از شلنگ تخلیه به منظور تخلیه مخزن استفاده نمایید.

پرقدرت ترین جاروبرقی صنعتی

قیمت جاروبرقی سطلی کارچر

قیمت جارو برقی‌ سطلی کارچر را مانند قیمت سایر محصولات این شرکت میتوانید از کارشناسان فروش کارن تجارت بهین استعلام بگیرید و یا جهت خرید جاروبرقی سطلی درخواست خود را به صورت آفلاین در پایین همین صفحه ثبت کنید.

جاروبرقی خانگی آب و خاک کارچر WD3 p

دستگاه جاروبرقی خانگی مدل WD3 p کارچر آلمان یک دستگاه بسیار حرفه ای و کاربردی از نوع سطلی بوده و قادر است انواع آلودگی های خشک و مرطوب را به راحتی از روی سطوح جمع آوری نماید

جاروبرقی خانگی خاک مدل VC3 plus کارچر

جاروبرقی خانگی خاک مدل VC 3، یک دستگاه حرفه ای و کاربردی با طراحی زیبا و فوق العاده و توانایی بسیار بالا به منظور انجام امور نظافتی در منازل مسکونی کوچک و بزرگ است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT48/1

این دستگاه یک جارو برقی آب و خاک فوق‌العاده قوی، کاربردی و قدرتمند است. این دستگاه دارای یک طراحی جمع و جور است که به طور خاص برای نیازهای خاص نظافتی ساختمان، خودرو و صنایع ساخته شده است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه فایبرگلاس

جاروبرقی حرفه ای مدل NT27/1 کارچر (کرشر) آلمان با حجم مخزن زباله ۲۷ لیتری، فیلتر آن از نوع کارتریجی است که قدرت فیلتراسیون زیادی به این دستگاه می دهد.

جاروبرقی خانگی خاک کارچر VC6.150

جاروبرقی خانگی مدل VC6.150 محصول کارچر (کرشر) آلمان مجهز به موتور بسیار قدرتمندی است که مکش قوی‌ تر با مصرف انرژی کمتری دارد.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 22/1 AP

جاروبرقی صنعتی آب و خاک مدل NT 22/1 Ap یک دستگاه جمع و جور، سبک و در عین حال قدرتمند می باشد که برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی تویط کمپانی شهیر کرشر آلمان طراحی و تولید شده است.

جاروبرقی خانگی و نیمه صنعتی خاک کارچر AD4 Premium

جاروبرقی کارگاهی ، نیمه صنعتی و چند منظوره مدل AD4 premium یک دستگاه جاروبرقی حرفه ای از نوع خاک و با قدرت مکش بالا می باشد که قادر است انواع آلودگی ها و زباله های خشک را به راحتی از روی سطوح گوناگون جمع آوری نماید.

جاروبرقی خانگی و نیمه‌صنعتی آب‌وخاک کارچر WD6 P Premium

دستگاه جاروبرقی خانگی و نیمه صنعتی مدل WD6 P Premium یک دستگاه حرفه ای با قدرت مکش فوق العاده بالا، بدنه مستحکم و مقاوم به همراه لوازم جانبی متنوع می باشد که برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی بسیار مناسب می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.