فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | ✔اسکرابر ✔جاروبرقی ✔بخارشوی ✔کارواش ✔مبل شوی ✔فرش شوی
جاروبرقی سطلی

جاروبرقی سطلی

برای خرید جاروبرقی سطلی و یا استعلام قیمت این محصول با شماره ۰۲۱۵۴۰۹۱ تماس بگیرید.

جاروبرقی سطلی معمولا برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. جاروبرقی سطلی ۱۵ لیتری تا حدود ۳۰ لیتری برای کارگاه های کوچک و در مواردی برای خانه های بزرگ کارایی خوبی دارند. جاروبرقی سطلی در دو دسته ی جاروبرقی آب و خاک و خاک تقسیم بندی می شود. جاروبرقی سطلی همچنین از لحاظ نوع بدنه نیز دارای دو نوع بدنه ی فلزی و بدنه ی پلاستیکی ( پلی اتیلن فشرده ) می باشد

دستگاه جاروبرقی سطلی با مخزن بزرگ تر معمولا دارای تعداد موتور بیشتری می باشند تا حدود ۳۰ لیتر دارای یک موتور می باشند و از ۳۰ لیتر تا حدود ۱۰۰ لیتر دو یا سه موتوره می باشند.در جاروبرقی سطلی موتور ها در بالای جاروبرقی قرار می گیرند و جریان هوای خروجی از کناره های سری جاروبرقی به بیرون هدایت می شود. در بعضی از جاروبرقی های سطلی این جریان هوا به صورت متمرکز هدایت و خارج می شود که قابلیت دمندگی را برای جاروبرقی ایجاد می کند. در این موارد لوله ی خرطومی را باید به قسمت خروجی هوا متصل کرد تا بتوان از قابلیت دمندگی جاروبرقی سطلی استفاده کرد. با این روش جاروبرقی سطلی می تواند مانند یک سشوار صنعتی یا کمپرسور (با فشار کم) عمل نماید.

سیستم هدایت هوای در جاروبرقی سطلی بسیار مهم می باشد. زیرا تکنولوژی موتور جاروبرقی سطلی از نوع بای پس می باشد که گرما ایجاد می کند و دمای داخل جاروبرقی را بالا می برد در صورتی که هوای خروجی به درستی هدایت نشود و مانعی بر سر راه آن باشد دمای داخلی جاروبرقی و دمای اطراف موتور بالا می رود که این استهلاک موتور جاروبرقی سطلی را افزایش می دهند و سبب سوختن موتور می شود. لذا سیستم درست خروج هوای گرم از جاروبرقی بر روی افزایش طول عمر و کارایی جاروبرقی تاثیر گذار است. جاروبرقی سطلی قابلیت جمع آوری زباله ها را به دو صورت دارا می باشد . در یک روش می تواند زباله و گرد و خاک را به طور مستقیم در مخزن جاروبرقی جمع کند . در روش دیگر می تواند زباله را در پاکتی که درون مخزن قرار میگیرد جمع کند. در روش جمع آوری مستقیم در داخل مخزن تخلیه زباله ها کمی سخت تر است اما هزینه ی استفاده از پاکت در این روش وجود ندارد. در روش دوم تخلیه زباله راحت تر است اما در صورت استفاده از کیسه ها ( پاکت ) یک بار مصرف باید پاکت جدیدی درون مخزن قرار بگیرد.

جاروبرقی سطلی آب و خاک یکی از ابزارها و تجهیزات مهم در صنایع نظافتی می باشد که در اکثر محیط به عنوان اصلی ترین دستگاه نظافتی مورد استفاده قرار می گیرد. به خصوص جاروبرقی های سطلی آب و خاک به دلیل اینکه قابلیت جمع آوری مایعات را نیز دارند از استقبال بیشتری برخوردار هستند.

دانستن اینکه چگونه از یک دستگاه جاروبرقی آب و خاک استفاده نمایید و اینکه این تجهیزات حرفه ای چگونه کار می کنند بسیار مهم است. زیرا شما را درانتخاب دستگاه جاروبرقی سطلی مناسب کمک خواهد کرد. شناخت ویژگی های یک دستگاه جارو برقی مناسب و سرمایه گذاری بر روی این تجهیزات کاربردی بسیار حائز اهمیت است.

در محیط های صنعتی حتماً از دستگاه های با حجم مخزن بزرگ استفاده نمایید. همچنین در صورتی که در مدت طولانی یا ساعت بالا از دستگاه استفاده می نمایید، بهتر است که از جاروبرقی ای که دارای موتور توربینی است استفاده کنید یا از جاروبرقی های با تعداد موتور بیشتر استفاده کنید.

مکانیزم وکیوم جاروبرقی سطلی

مکانیزم طراحی و عملکرد وکیوم در دستگاه های جاروبرقی بسیار ساده می باشد. دستگاه های نوع آب و خاک با استفاده از سیستم مخصوص خود قادر هستند آلودگی های مرطوب را مکش کنند و در عین حال به دلیل داشتن سیستک خاص در عبور هوا رطوبت از داخل سیم پیچ های موتور عبور نمی کند و به کناره ها هدایت می شود تا رطوبت به موتور آسیب نرساند. در بالای مخزن دستگاه مکنده، جریان هوا کاهش می یابد، این کاهش سرعت جریان، باعث می شود که ذرات سنگین تر در مخزن بیفتند. لازم به ذکر است جاروبرقی سطلی هم مانند سایر دستگاه های جاروبرقی دارای نازلی مخصوص برای جمع آوری زباله های خشک و نازلی مخصوص برای جمع آوری آلودگی های از نوع مایع می باشد. البته برخی دستگاه ها دارای سری مخصوص برای جمع آوی آلودگی های خشک و سری مخصوص به منظور جمع آوری آلودگی های مایع می باشند. از آنجا که آلودگی های خشک و تر با هم مخلوط شده اند، در قیاس با دستگاه های خاک دارای خاک کمتری می باشند. پس از جمع آوری آلودگی و اینکه مخزن زباله دستگاه پر شد، آلودگی ها توسط خرطومی مخصوص، تخلیه می گردد. در برخی مدل ها که خرطومی مخصوص تخلیه وجود ندارد، می بایست مخزن را تخلیه و شستشو نمود تا برای استفاده مجدد آماده شود.

نکاتی جهت استفاده مناسب از دستگاه های جاروبرقی سطلی به منظور نظافت

استفاده کردن از دستگاه های جاروبرقی سطلی آب و خاک آسان است.. کافیست با کارشناسان مشورت نمایید یا دستورالعمل هایی که در دفترچه راهنما درج شده است را مطالعه نمایید. حتی می توانید فیلم نحوه استفاده از محصول را در اینترنت جستجو کرده و آن را مشاهده فرمایید. مهم نیست که دستگاه جارو برقی آب و خاک را از کدام برند خرید می نمایید. در ادامه شما را با چند نکته کاربردی آشنا می نماییم:

شلنگ را تمیز نمایید: اولین گام این است که هرگونه آب راکد که در شلنگ یا مخزن وجود دارد تخلیه نمایید.

یک فیلتر مناسب انتخاب نمایید: استفاده از فیلتر مناسب، گام بعدی ای است که شما می بایست انجام دهید. در دستگاه های آب و خاکی که چند منظور می باشند، استفاده از فیلتراسیون مناسب توصیه می شود. به عنوان نمونه فیلتر HEPA، قدرت فوق العاده ای دارد که ذرات با اندازه ی بسیار ریز را جمع آوری نموده و از بازگشت این ذرات به محیط جلوگیری می نماید.

تجهیزات جانبی را در جای خود استفاده نمایید : هر دستگاه جاروبرقی سطلی آب و خاک معمولاً با لوازم جانبی ارائه می گردد. مانند نازل ها، پاکت، کیسه و … . به عنوان مثال هر نازل دارای کارکرد مخصوص به خود می باشد. به عنوان مثال نازل گوشه به منظور جمع آوری آلودگی ها از ناحیه هایی که دسترسی به آن ها مشکل استفاده می شود. نازل خاک فقط و فقط به منظور جمع آوری آلودگی های خشک مورد استفاده قرار می گیرد.

از خرطومی یا شلنگ تخلیه در زمان لازم استفاده نمایید: زمانیکه مخزن دستگاه پر شد یا در مواقع ضروری، از شلنگ تخلیه به منظور تخلیه مخزن استفاده نمایید.

قیمت جاروبرقی سطلی کارچر

قیمت انواع مخنلف جاروبرقی های سطلی کارچ مانند قیمت سایر محصولات این شرکت را میتوانید از کارشناسان فروش کارن تجارت استعلام بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آفلاین در پایین همین صفحه ثبت کنید.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه فایبرگلاس

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه فایبرگلاس در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

جاروبرقی خانگی خاک کارچر VC6.150

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 22/1 AP

جاروبرقی صنعتی آب و خاک مدل NT 22/1 Ap یک دستگاه جمع و جور، سبک و در عین حال قدرتمند می باشد که برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی تویط کمپانی شهیر کرشر آلمان طراحی و تولید شده است.

جاروبرقی خانگی و نیمه صنعتی خاک کارچر AD4 Premium

جاروبرقی کارگاهی ، نیمه صنعتی و چند منظوره مدل AD4 premium یک دستگاه جاروبرقی حرفه ای از نوع خاک و با قدرت مکش بالا می باشد که قادر است انواع آلودگی ها و زباله های خشک را به راحتی از روی سطوح گوناگون جمع آوری نماید.

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *