10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک

جاروبرقی صنعتی سه موتوره

جاروبرقی صنعتی از لحاظ تعداد موتور در دسته‌بندی تک، دو و سه موتوره تقسیم‌بندی می‌شوند. در اینجا جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک کارچر مدل NT70/3  را به شما معرفی می‌کنیم. این جاروبرقی صنعتی سه موتوره برای کارهای سنگین در محیط‌های صنعتی طراحی شده است و قابلیت این را دارد که با یک موتور یا دو موتور و یا سه موتور به صورت هم‌زمان کار کند.

با توجه به نوع آلودگی و قدرت مکش و جریان هوادهی مورد نیاز، کاربر می‌تواند هر یک از این سه حالت را انتخاب نماید. جاروبرقی صنعتی NT70/3 دارای سه موتور با توان هر یک ۱۲۰۰ وات می‌باشد. این تعداد موتور در حالت حداکثری استفاده می‌توانند ۲۰۸ mbar قدرت مکش ایجاد نمایند.

جاروبرقی صنعتی سه موتوره

همچنین در حالت به کارگیری سه موتور جریان هوادهی ۱۶۸ لیتر بر ثانیه برای این جاروبرقی صنعتی ایجاد می‌شود. مخزن ۷۰ لیتری این جاروبرقی سه موتوره امکان جمع‌آوری حجم بالایی از زباله و گرد و خاک را فراهم می‌کند. جاروبرقی صنعتی NT70/3 می‌تواند زباله را به دو صورت جمع کند.

حالت اول به صورت مستقیم در داخل مخزن و در حالت دوم در درون پاکت مخصوص جاروبرقی. همچنین جاروبرقی صنعتی NT70/3 قابلیت جمع‌آوری مایعات را نیز دارا است و برای تخلیه مایعات از مخزن، شلنگ تخلیه دارد. وزن این جاروبرقی صنعتی سه موتوره ۲۷٫۶ کیلوگرم است و طول کابل برق آن ۱۰ متر است. خرطومی اصلی دستگاه ۴ متر است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک با کارشناسان شرکت کارن تجارت بهین تماس بگیرید.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT48/1

این دستگاه یک جارو برقی آب و خاک فوق‌العاده قوی، کاربردی و قدرتمند است. این دستگاه دارای یک طراحی جمع و جور است که به طور خاص برای نیازهای خاص نظافتی ساختمان، خودرو و صنایع ساخته شده است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.