فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | ✔اسکرابر ✔جاروبرقی ✔بخارشوی ✔کارواش ✔مبل شوی ✔فرش شوی

جاروبرقی فرش شوی کارچر، بهترین تمیز کننده فرش و موکت

عدم آسیب رسانی به سطوح پرزدار با دستگاه نظافتی فرش شوی و مبل شوی

جاروبرقی فرش شوی

برای خرید جاروبرقی فرش شوی کارچر و یا استعلام قیمت این محصولات با شماره ۰۲۱۵۴۰۹۱ تماس بگیرید.

جاروبرقی های فرش شوی و کاربرد آنها

جاروهای فرش شوی می‌توانند بهترین تمیزکننده فرش برای مصارف خانگی باشند. جاروبرقی‌ها برای تمیز شدن فرش‌ها از گرد و غبار روزانه کار خارق العاده ای انجام می دهند، اما یک  جاروبرقی فوق‌العاده می‌تواند کارهای بسیار بیشتری هم انجام دهد. برخی از آلودگی‌ها وجود دارند که جاروبرقی‌های عادی نمی توانند آن ها را از بین ببرند و برای از بین بردن آن‌ها نیاز به یک جاروبرقی فرش‌شوی خواهید داشت. استفاده از دستگاه فرش شوی ، یکی از راه کار های بهینه جهت شستشوی فرش به حساب می آید. سطح فرش و موکت، بعلت تردد پیوسته افراد و عوامل دیگر نظیر ریختن مایعات و جامدات بر روی آن در معرض آلودگی های مختلفی قرار دارند. تمیزی فرش و موکت در یک محیط از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا یک سطح مفروش با فرش های زیبا و تمیز ، موجب انتقال حس خوشایند به افراد و همچنین افزایش طول عمر فرش می شود.

کارچر برای تمیز کردن عمیق و موثر فرش‌ها جاروبرقی‌های قوی، قدرتمند و همه‌کاره‌ای دارد که قابلیت شستشوی فرش را هم دارند و با استفاده از تجهیزات جانبی آن‌ها می‌توانید مبل‌ها و صندلی‌های اتومبیل را هم نظافت کنید. کارچر در تولید این جاروبرقی های فرش شوی سنگ تمام گذاشته و دستگاه‌هایی تولید کرده که میتوانید همه جا از آن‌ها استفاده کنید. در اواقع این جاروبرقی‌های چندکاره می‌توانند تمام نیازهای یک خانواده را برطرف کنند.

ویژگی جاروبرقی های فرش شور کارچر

ظرفیت مخزن این دستگاه‌های مکنده فرش‌شوی علاوه بر اینکه قابلیت جذب زباله‌های جامد را دارد، قابلیت جذب مایعات را هم به خوبی دارند و می‌توانید با آن همه چیز را در مدت زمان کوتاهی تمیز کنید. این جاروها یک مخزن آب تمیز هم برای شستشوی انواع فرش و مبلمان دارند. می‌توانید درصورت نیاز داخل آن شوینده و تمیز کننده بریزید و با سری‌های مخصوص شستشو می‌توانید آب و کف را روی سطوح مختلف و خصوصا فرش‌ها اسپری کنید و به کمک موتور مکنده آن، آب کثیف را به داخل مخزن آب کثیف مکش کنید.

یکی دیگر از مزایای استفاده از این جاروهای فرش‌شور، ایجاد محیطی عاری از هرگونه ذرات آلرژی زا است. به خصوص اگر کودک دارید یا از حیوانات خانگی نگه‌داری می‌کنید.

به لطف دارا بودن نازل‌های حرفه‌ای این جاروها، زمان خشک شدن سطوح به نیمی از زمان معمول کاهش پیدا می‌کند و همین مزیت باعث افزایش قدرت پاک‌کنندگی سریع‌تر مهیا شدن سطح برای استفاده مجدد می‌شود.

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.