فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | حساب کاربری ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔بخارشوی✔کارواش✔مبل شوی✔فرش شوی

خرید بهترین جاروبرقی صنعتی

خرید بهترین جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی نوعی از جاروبرقی است که برای حجم بالای کاری ، زمان طولانی استفاده و آلودگی های خاص صنعتی طراحی و تولید می گردد. بهترین جاروبرقی صنعتی ، جاروبرقی ای می باشد که بتواند تامین کننده ی این موارد بوده و در عین حال دارای دوام بالا در محیط های صنعتی داشته باشد. راحتی کارکرد نیز جز مواردی می باشد که باید در خرید بهترین جاروبرقی صنعتی در نظر گرفت.

در خرید یک جاروبرقی صنعتی لازم است به نوع بدنه توجه نمایید. بدنه ی جاروبرقی صنعتی باید بتواند در محیط های صنعتی دوام بالایی داشته باشد. بدنه ها معمولا در دو نوع استیل ضد زنگ و پلی اتیلن می باشند. در صورتی که وزن عامل مهمی برای تصمیم گیری باشد بهتر است از جاروبرقی های بدنه پلی اتیلن که سبک تر هستند استفاده شود و در صورتیکه محیط صنعتی پر رفت و آمد است و احتمال ضربه خوردن بدنه بالاست بدنه ی استیل مناسب تر است.

در خرید بهترین جاروبرقی صنعتی باید به لوازم و تجهیزات همراه با جاروبرقی نیز توجه کرد که متناسب با نیاز ها و کاربردهای مورد نیاز در محیط باشند. در انتخاب این لوازم باید نوع آلودگی نیز لحاظ شود. بعلاوه نوع آلودگی در انتخاب فیلتر برای جاروبرقی صنعتی نیز تاثیر گذار است. فیلتر جاروبرقی صنعتی عامل بسیار مهمی در حفاظت از موتور جاروبرقی می باشد. زیرا ذرات گرد و خاک در طول زمان تاثیرات تخریبی زیادی بر روی موتور می تواند داشته باشد و فیلتر مهم ترین عامل حفاظت از موتور در مقابل گرد و خاک می باشد.

مطلب پیشنهادی: معرفی دستگاه های جاروبرقی صنعتی کارچر آلمان

نکته دیگر آن که بیشتر جاروبرقی های صنعتی از نوع آب و خاک می باشند. موتور هایی که فقط خشک کار می کنند و گرد و خاک را جمع آوری می نمایند هوا را از میان سیم پیچ موتور عبور می دهند که این امر سبب انتقال گرما به بیرون از موتور و خنک شدن موتور می شود. در موتورهای آب و خاک به دلیل مرطوب بودن هوای عبوری ، هوا به کناره های موتور هدایت می شود و از میان سیم پیچ های موتور عبور نمی کند و برای خنک کردن سیم پیچ ها پره ایی در انتهای موتور قرار می گیرد که کار خنک کردن سیم پیچ ها را انجام می دهد.

و اما مهمترین مبحث اینکه برای استفاده کاری سنگین از یک جاروبرقی صنعتی لازم است موتورهای جاروبرقی جوابگوی این حجم کاری باشند. موتورهای جاروبرقی های صنعتی در دو نوع دسته بندی می شوند. اولین گروه از این موتور ها، موتورهای توربینی می باشند که دائم کار هستند. این موتورها می توانند پیوسته و بدون خاموش شدن هفته ها کار کنند. از جاروبرقی های صنعتی با موتور توربینی در کارخانه هایی نظیر کارخانه های کاشی و سرامیک که دارای حجم آلودگی بالایی هستند استفاده می شود. نوع دیگر موتورهای جاروبرقی صنعتی ، دستگاه هایی با موتورهای بای پس می باشند. بنا به شرایط جاروبرقی از یک موتور تا سه موتور بای پس در جاروبرقی های صنعتی تعبیه می شود.

برای خرید بهترین جاروبرقی صنعتی از برند کارچر لازم است با انواع جاروبرقی های صنعتی کارچر آشنایی بیشتری داشته باشید . در زیر به معرفی چند سری از جاروبرقی های صنعتی کارچر بر می پردازیم . این دسته بندی ها بر اساس نوع موتور تنظیم انجام شده است .

جاروبرقی های صنعتی کارچر آلمان با موتور توربینی

کارچر آلمان در زمینه جاروبرقی هایی با موتور توربینی تولیدات متنوعی را طراحی و تولید نموده است. جاروبرقی های سری IV و IVC ، جاروبرقی های موتور توربینی کارچر هستند که با ابعاد و حجم مخازن گوناگون پاسخگوی طیف وسیع نیازهای بازار و کاربران می باشند و به شما کمک می کنند تا برای انتخاب و خرید بهترین جاروبرقی صنعتی متناسب با نیاز خود گزینه های فراوانی را در اختیار داشته باشید.

جاروبرقی های سریIV کارچر آلمان موتور توربینی بوده و به کمک آلیاژهای خاص به کار رفته در تولید موتورها و سیستم گردش هوای مناسب در آنها قادرند به صورت ۳ شیفت و ۲۴ ساعته کار نمایند بدون آنکه مشکلی برای آنها ایجاد شود. این جاروبرقی ها، جاروبرقی صنعتی آب و خاک می باشند و قادرند آلودگی های مرطوب و خشک را به صورت بی وقفه و در حجم بالا نظافت نمایند . حتی اگر شما نیاز به جمع آوری مایعاتی مانند روغن داشته باشید این جاروبرقی ها گزینه مناسبی برای شما به حساب می آیند.

فروش بهترین جاروبرقی صنعتی

فروش بهترین جاروبرقی صنعتی

موتورهای توربینی این دستگاه ها بسیار کارا و قابل اعتماد بوده و به کمترین حد از نگهداری و سرویس نیاز دارند به نحوی که شاید بتوان گفت در این جاروبرقی ها نیازی به سرویس و نگهداری وجود نخواهد داشت. فیلتر پلی استر نانو کربن به کار رفته در این جاروبرقی ها نیز به کاهش نیاز آنها به سرویس و نگه داری کمک شایانی نموده است. جاروبرقی های سری IV دارای نشانگر وضعیت فیلتر بوده و در مواقع لزوم فیلتر آنها تنها با یک اهرم تکاننده دستی به سادگی نظافت می گردد. این جاروبرقی ها علاوه بر مکندگی آلودگی ها از قدرت دمندگی باد نیز برخوردار می باشند.

جاروبرقی های موتور توربینی دائم کار کارچر برای صنایع سنگین مانند نفت و گاز، فولاد، آهن، سیمان، نساجی و … گزینه مناسبی محسوب می شوند.

از جمله جاروبرقی های سری IV می توان به مدل IV 100/40, IV 100/55, IV 100/75 و IV 60/30 اشاره نمود.

دسته دیگری از جاروبرقی های موتور توربینی کارچر سری IVC می باشد این سری از جاروبرقی صنعتی علاوه بر برخورداری از موتور توربینی از استاندارد ضد انفجار نوع Z22 که برای کارکرد در محیط های مستعد انفجار مناسب می باشد برخوردارند .

موتور قدرتمند و دائم کار دستگاه به همراه خروجی باد فشار قوی ، فیلتر کلاس M و بدنه آنتی استاتیک از این دستگاه گزینه مناسبی برای محیط های مستعد انفجار ساخته است .

خرید جاروبرقی صنعتی دائم کار

دستگاه های سری IVC کارچر دارای دو نوع ورودی مختلف می باشند که به اپراتور اجازه می دهد در مناطق Z22 و Z22+h برای جمع آوری آلودگی ها ورودی مختص به آن منطقه را انتخاب و خرطومی را به آن وصل نموده و عمل نظافت را به بهترین شکل ممکن به انجام رساند .

جاروبرقی های صنعتی کارچر آلمان با موتور بای پس

در این دسته از جاروبرقی ها کارچر تولیدات بسیار متنوع و گوناگونی را ارائه کرده است از جمله جاروبرقی های سریNT ، سری T، سری CV و … . در میان انواع جاروبرقی های کارچر با موتور بای پس، جاروبرقی های سری NT برای انواع کاربری های صنعتی کاربرد داشته و جارو برقی های سری T به عنوان جاروبرقی های هتلی کارچر شناخته شده و با موتور توانمند ، قدرت مکش بالا و صدای کم برای استفاده در هتل ها و فضاهای فرش شده با قالی و موکت مناسب و کاربردی می باشند . با توجه به گستردگی مدل های جاروبرقی های کارچر ممکن است نتوان همه آنچه را که لازم است بدانید در یک مقاله جای داد و شاید لازم باشد برای دریافت اطلاعات بیشتر و یک مشاوره کاملا تخصصی و خرید بهترین جاروبرقی صنعتی متناسب با نیاز خود با کارشناسان ما در شرکت کارن تجارت تماس حاصل فرمایید . اما در این مقاله تلاش میکنیم برای آشنایی بیشتر شما با انواع جاروبرقی های صنعتی کارچر با موتور بای پس به معرفی بیشتر جاروبرقی های سری NT بپردازیم .

جاروبرقی های سری NT کارچر آلمان تبلوری از کیفیت و نوآوری به شمار می روند. این جاروبرقی ها دارای شاسی محکم، چرخ های روان، موتور های قدرتمند و کم صدا، بدنه مقاوم و … می باشند . جاروبرقی های سری NT از نوع آب و خاک بوده و بسته به مدل از یک ، دو یا سه موتور بای پس بهره می برند . در جاروبرقی های سری NT کارچر از فیلتر های کارتریجی استفاده شده است که باعث افزایش طول عمر موتور شده و سرویس و نگهداری دستگاه را بسیار آسان نموده است .

خرید جاروبرقی صنعتی دو موتوره

خرید جاروبرقی صنعتی دو موتوره

از جمله جاروبرقی های سری NT جاروبرقی NT 90/2 می باشد که یک جاروبرقی صنعتی دو موتوره با بدنه استیل و توانایی نظافت آلودگی های خشک و مرطوب می باشد . بدنه استیل این جاروبرقی بسیار مستحکم است و این جاروبرقی را در برابر ضربات احتمالی مقاوم می سازد . این دستگاه از چرخ هایی روان و بی صدا بهره می برد و خرطومی تخلیه تعبیه شده بر روی مدل NT 90/2 تخلیه مخزن آب کثیف را در این جاروبرقی بسیار ساده ساخته است . حجم مخزن آب کثیف این دستگاه ۹۰ لیتر می باشد که برای کاربرد های صنعتی حجمی مکفی و مناسب است . این جاروبرقی صنعتی از دو موتور بای پس بهره می برد که امکان استفاده متناوب از موتورها را فراهم می نماید . با استفاده از این امکان اپراتور می تواند ساعات کاری طولانی تری از دستگاه استفاده نماید بدون آنکه به موتور دستگاه فشار زیادی وارد شود .

و حرف آخر اینکه خرید بهترین جاروبرقی صنعتی در نهایت نیازمند کارشناسی دقیق محیط می باشد که این کار با دقت بالا توسط کارشناسان شرکت کارن تجارت انجام می شود و در صورتیکه قصد خرید جاروبرقی صنعتی را دارید می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

مطالب مرتبط:

  1. جاروبرقی سطلی
  2. جاروبرقی صنعتی دو موتوره
  3. قیمت جاروبرقی
  4. جاروبرقی هتلی

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *