فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | حساب کاربری ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔بخارشوی✔کارواش✔مبل شوی✔فرش شوی

دستگاه بخارشوی اتومبیل (توشویی خودرو)

دستگاه بخارشوی اتومبیل

بخارشوی اتومبیل (دستگاه توشویی خودرو)

برای خرید بخارشوی اتومبیل کارچر و یا استعلام قیمت این محصول با شماره ۰۲۱۵۴۰۹۱ تماس بگیرید.

بخارشوی اتومبیل

بخارشویی اتومبیل قطعاً روشی سنتی برای تمیز کردن خودروها نیست، اما مدتی است که به یکی از محبوب‌ترین شیوه‌های شتشوی اتومبیل تبدیل شده است. این روش جدید بسیار مؤثر و مقرون به صرفه است. استفاده از بخار راه حلی برای صرفه جویی در مصرف آب و شستشوی اتومبیل به شیوه‌ای سازگار با محیط زیست است. استفاده از گرما همراه با فشار، محلول تمیز کننده قدرتمندی ایجاد می کند که می‌تواند خاک، روغن، فضولات پرندگان و شیره درختان را بهتر از هر شوینده دیگری از بین ببرد.

فشار + سرعت + دما = تمیزی نهایی

راز موفقیت بخار در دستگاه‌های بخارشوی اتوموبیل دراستفاده از ترکیب قدرتمند فشار، سرعت و دما نهفته است. ذرات میکروسکوپی بخار راه خود را به حتی دور از دسترس‌ترین قسمت‌ها باز می‌کنند و همه آلودگی‌ها را از بین می‌برند. درصورت استفاده درست از بخارشوهای کارچر می‌توانید تا ۹۹/۹۹% ویروس‌ها و باکتری‌های موجود درمحیط را از بین ببرید.

کارواش بخار چیست و چگونه کار می کند؟

دستگاه بخارشوی خودرو برای تمیز کردن قسمت بیرونی و داخلی خودرو (دیتیلینگ خوردو) ازقدرت بخار استفاده می کند. این دستگاه از حجم کافی از بخار به جای استفاده از واترجت‌های پرفشار و مواد شیمیایی مضر برای نظافت خودروها استفاده می‌کند. این دستگاه الکتریکی با آب پر می‌شود، گرم می‌شود و بخار آب‌گرم ایجاد می‌کند. بخار ایجاد شده با فشار هوا و از طریق ماشه‌ای که روی دسته آن قرار دارد خارج می‌شود. گرمای بخار باعث ایجاد قدرت ضدعفونی کنندگی طبیعی در از بین بردن چربی‌ها و خاک می‌شود.

دیتیلینگ خودرو با دستگاه بخارشوی صنعتی

مزایای استفاده از بخارشوی اتومبیل

استفاده از دستگاه بخارشوی اتومبیل روشی بسیارساده، موثر و کارآمد است. بخارشوی خودرو به طور همزمان هم از بخار و هم از فشار استفاده می‌کند بنابراین یکی از سالم‌ترین روش‌ها برای تمیز کردن اتومبیل است. این فشار به اندازه کافی برای تمیز کردن قدرتمند است، و در مقایسه با سایر وسایل شستشوی ماشین که از آب با فشار بالا استفاده می‌کنند به اندازه کافی برای موتور ، رنگ و فضای داخلی اتومبیل شما ملایم است و اجزای حساس موتور آسیب نمی‌رساند. استفاده از بخار گرم باعث می شود که ماشین شما مرطوب باشد اما خیس نشود و در حین استفاده از تجهیزات ، فقط به چند دستمال میکروفایبر نیاز خواهید داشت. در استفاده از سیستم بخار هیچ نوع محدودیتی نخواهید داشت. با این سیستم می‌تواند کار تمیزی و نظافت ماشین‌های مختلف را انجام دهید. استفاده از بخار یک فناوری ایمن و کاربر پسند است و در صورت استفاده صحیح به نقاشی روی خودروها آسیب نمی رساند.

استفاده از کارواش بخار سازگار با محیط زیست

با استفاده از دستگاه بخارشوی خودرو برای نظافت هر ماشین فقط از ۱ گالن آب استفاده می شود. این درحالی است ‌که در شتشوی ماشین به شیوه‌های معمولی در خانه یا در کارواش‌ها حجم بسیار زیادی آب مصرف می‌شود. و مقایسه آن با تنها یک گالن آب تقریبا باورنکردنی است!

دیتیلینگ خودرو

دیتیلینگ خودرو در واقع به معنای نظافت و شستشوی داخل خودرو و سایر وسایل نقلیه با استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات مکانیزه حرفه‌ای است. مردم علاوه بر نظافت قسمت‌های بیرونی خودرو اهمیت بسیار زیادی توشویی خودرو می‌دهند. البته دیتیلینگ فقط منحصر به داخل خودروهای شخصی نمی‌شود و شامل دیگر وسایل مانند کامیون‌ها، اتوبوس‌ها، هواپیماها و … را هم شامل می‌شود. دستگاه‌های بخارشوی صنعتی یا بخارشوی‌های اتومبیل بسیار کاربردی و حرفه‌ای در نظافت قسمت‌های داخلی وسایل نقلیه هستند.

دستگاه‌های بخارشوی صنعتی دارای قابلیت پاشش همزمان مواد شوینده همراه با بخار را دارند. مواد شوینده می‌توانند از هرنوعی باشند البته به جز مواد اسیدی! مواد اسیدی هم به دستگاه و هم به سطح مورد نظر آسیب می‌رسانند. درعین حال استفاده از مواد شستشوی مناسب به کیفت نظافت سطوح کمک بسیاری می‌کنند. قابلیت دیگر این دستگاه‌ها در واقع استفاده از مکنده‌های صنعتی قدرتمند برای جمع‌آوری آلودگی‌های خشک و تر است.

بخارشوی کارچر مدل SC 5 Premium

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

بخارشوی کارچر مدل SV 1802

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

بخارشوی کارچر مدل SV 7

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.