دستگاه بخارشوی اتومبیل (توشویی خودرو)

دستگاه بخارشوی اتومبیل

بخارشوی اتومبیل (دستگاه توشویی خودرو)

برای خرید بخارشوی اتومبیل کارچر و یا استعلام قیمت این محصول با شماره ۰۲۱۵۴۰۹۱ تماس بگیرید.

بخارشوی اتومبیل

بخارشویی اتومبیل قطعاً روشی سنتی برای تمیز کردن خودروها نیست، اما مدتی است که به یکی از محبوب‌ترین شیوه‌های شتشوی اتومبیل تبدیل شده است. این روش جدید بسیار مؤثر و مقرون به صرفه است. استفاده از بخار راه‌حلی برای صرفه‌جویی در مصرف آب و شستشوی اتومبیل به شیوه‌ای سازگار با محیط‌زیست است. استفاده از گرما همراه با فشار، محلول تمیزکننده قدرتمندی ایجاد می‌کند که می‌تواند خاک، روغن، فضولات پرندگان و شیره درختان را بهتر از هر شوینده دیگری از بین ببرد.

فشار + سرعت + دما = تمیزی نهایی

راز موفقیت بخار در دستگاه‌های بخارشوی اتومبیل دراستفاده از ترکیب قدرتمند فشار، سرعت و دما نهفته است. ذرات میکروسکوپی بخار راه خود را به حتی دور از دسترس‌ترین قسمت‌ها باز می‌کنند و همه آلودگی‌ها را از بین می‌برند. درصورت استفاده درست از بخارشوهای کارچر می‌توانید تا ۹۹/۹۹% ویروس‌ها و باکتری‌های موجود درمحیط را از بین ببرید.

کارواش بخار چیست و چگونه کار می‌کند؟

دستگاه بخارشوی خودرو برای تمیز کردن قسمت بیرونی و داخلی خودرو (دیتیلینگ خوردو) از قدرت بخار استفاده می‌کند. این دستگاه از حجم کافی بخار به جای استفاده از واترجت‌های پرفشار و مواد شیمیایی مضر برای نظافت خودروها استفاده می‌کند. این دستگاه الکتریکی با آب پر می‌شود، گرم می‌شود و بخار آب‌گرم ایجاد می‌کند. بخار ایجاد شده با فشار هوا و از طریق ماشه‌ای که روی دسته آن قرار دارد خارج می‌شود. گرمای بخار باعث ایجاد قدرت ضدعفونی کنندگی طبیعی در از بین بردن چربی‌ها و خاک می‌شود.

بخارشویی ماشین

مزایای استفاده از بخارشوی اتومبیل

استفاده از دستگاه بخارشوی اتومبیل روشی بسیار ساده، موثر و کارآمد است. بخارشوی خودرو به طور همزمان هم از بخار و هم از فشار استفاده می‌کند بنابراین یکی از سالم‌ترین روش‌ها برای تمیز کردن اتومبیل است. این فشار به اندازه کافی برای تمیز کردن قدرتمند است، و در مقایسه با سایر وسایل شستشوی ماشین که از آب با فشار بالا استفاده می‌کنند به اندازه کافی برای موتور، رنگ و فضای داخلی اتومبیل شما ملایم است و اجزای حساس موتور آسیب نمی‌رساند. استفاده از بخار گرم باعث می شود که ماشین شما مرطوب باشد اما خیس نشود و در حین استفاده از تجهیزات، فقط به چند دستمال میکروفایبر نیاز خواهید داشت. در استفاده از سیستم بخار هیچ نوع محدودیتی نخواهید داشت. با این سیستم می‌توانید کار تمیزی و نظافت ماشین‌های مختلف را انجام دهید. استفاده از بخار یک فناوری ایمن و کاربر پسند است و در صورت استفاده صحیح به نقاشی روی خودروها آسیب نمی رساند.

بخارشوی ماشین

استفاده از کارواش بخار سازگار با محیط زیست

با استفاده از دستگاه بخارشوی خودرو برای نظافت هر ماشین فقط از ۱ گالن آب استفاده می‌شود. این درحالی است ‌که در شتشوی ماشین به شیوه‌های معمولی در خانه یا در کارواش‌ها حجم بسیار زیادی آب مصرف می‌شود. و مقایسه آن با تنها یک گالن آب تقریبا باورنکردنی است!

دیتیلینگ خودرو

دیتیلینگ خودرو در واقع به معنای نظافت و شستشوی داخل خودرو و سایر وسایل نقلیه با استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات مکانیزه حرفه‌ای است. مردم علاوه بر نظافت قسمت‌های بیرونی خودرو اهمیت بسیار زیادی به توشویی خودرو می‌دهند. البته دیتیلینگ فقط منحصر به داخل خودروهای شخصی نمی‌شود و شامل دیگر وسایل مانند کامیون‌ها، اتوبوس‌ها، هواپیماها و … هم می‌شود. دستگاه‌های بخارشوی صنعتی یا بخارشوی‌های اتومبیل بسیار کاربردی و حرفه‌ای در نظافت قسمت‌های داخلی وسایل نقلیه عمل می‌کنند.

دستگاه‌های بخارشوی صنعتی دارای قابلیت پاشش همزمان مواد شوینده همراه با بخار را دارند. مواد شوینده می‌توانند از هرنوعی باشند البته به جز مواد اسیدی! مواد اسیدی هم به دستگاه و هم به سطح مورد نظر آسیب می‌رسانند. درعین‌حال استفاده از مواد شستشوی مناسب به کیفت نظافت سطوح کمک بسیاری می‌کنند. قابلیت دیگر این دستگاه‌ها در واقع استفاده از مکنده‌های صنعتی قدرتمند برای جمع‌آوری آلودگی‌های خشک و تر است.

کاربردهای بخارشوی

بیشتر افراد برای تمیز کردن سطوح کف از بخارشوی استفاده می کنند، اما آیا می دانید یک بخارشوی خانگی چه کاربردهای دیگری دارد؟ با وبلاگ کارن تجارت همراه باشید.

راهنمای شستن فرش با بخارشوی

استفاده از بخارشوی برای از بین بردن لکه‌ها و ضدعفونی کردن فرش‌ها یک راه فوق‌العاده است. تنها چیزی که نیاز دارید یک دستگاه بخار شوی و آب است!

مزایای استفاده از بخارشوی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها

بخارشوی‌ ها سرسخت‌ترین لکه‌ها را بدون استفاده از مواد شیمیایی، از بین می‌برند و می‌توانند جایگزینی برای روش‌های مرسوم نظافت باشند.

کارکرد بخارشوی صنعتی از انتخاب تا نظافت

شستشو با روش‌های سنتی و تاریخ مصرف گذشته زمان و انرژی زیادی می‌گیرد. نظافت با بخار آب به میزان قابل توجهی در صرفه‌جویی تاثیرگذار خواهد بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.