دستگاه شیشه‌شوی خانگی کارچر

برای اطلاع از قیمت و خرید دستگاه شیشه‌شوی (خانگی و صنعتی) با شماره ۰۲۱۵۴۰۹۱ تماس بگیرید.

دستگاه شیشه‌شوی

اگر به صرفه‌جویی در وقت علاقه‌مند هستید دستگاه شیشه‌شوی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و به میلیون‌ها نفری ملحق شوید که از داشتن شیشه‌های تمیز لذت می‌برند. معمولاٌ تمیز کردن شیشه‌ها و آیینه‌ها کار بسیار سختی است. زیاد اتفاق می‌افتد که بعد از تمیزی باز هم رگه‌هایی روی سطح شیشه‌ها دیده می‌شود. شیشه‌شورها دوست داشتنی هستند، سبک‌وزن هستند و کارکردن با آن‌ها آسان و سرگرم کننده است.

window vac ها در واقع ترکیبی از یک برف پاک‌کن بدون سیم همراه به یک موتور مکنده هستند که توسط باتری تغذیه می‌شوند. می‌توانید آن‌ها را با نام شیشه‌شوی برقی یا شیشه‌شوی رباتیک هم پیدا کنید.

با وجود شیشه‌شوی‌های مختلفی که در بازار وجود دارد که البته طرح اغلب آن‌ها یکسان است، انتخاب یک گزینه می‌تواند بسیار سخت باشد. برای انتخاب یک دستگاه مناسب این نکات را در نظر داشته باشید:

– از آن‌جا که شیشه‌شوی‌ها معمولاٌ بی‌سیم هستند و از باتری‌های قابل شارژ تغذیه می‌کنند به مدت زمان کار باتری آن‌ها توجه کنید و مطمئن شوید مدلی که انتخاب کرده‌اید مدت زمان کافی و بدون نیاز به شارژر حین کار برای نیاز شما مناسب است.

شیشه‌شوی برقی هم درست مانند همه تجهیزات تمیز کننده و نظافتی باید به اندازه کافی قدرتمند باشد تا بتواند رطوبت روی شیشه‌ها را کاملاٌ تمیز کند.

– تمیز کردن لبه انتهایی پنجره‌ها ممکن است دشوار باشد. پس مدلی را انتخاب کنید که تمیز کردن کل پنجره با آن آسان باشد.

– همراه با شیشه‌شوی برقی ممکن است لوازم جانبی مانند تیغه‌های کوچکتر (برای تمیز کردن گوشه‌ها)، پارچه‌های میکروفایبر و مایع شوینده وجود داشته باشد. هرچند این‌ها ممکن است خیلی ضروری نباشند اما می‌توانند تمیز کردن را تسریع کنند.

– استفاده از شیشه‌شوی‌های سنگین ممکن است بسیار خسته کننده باشد. برای همین است که بسیار از شرکت‌های تولید کننده تلاش می‌کنند از سبک‌وزن بودن دستگاه‌های خود اطمینان حاصل کنند.

– شیشه‌شورها دستگاه‌های کوچکی هستند، بنابراین هزینه آن‌ها خیلی کمتر از یک دستگاه مکنده کامل است. دقت کنید که دستگاهی را انتخاب کنید که بدون صرف هزینه‌های زیاد، عملکرد خوبی داشته باشد و متناسب با نیاز شما باشد.

 

شیشه شوی برقی کارچر

شیشه شوی‌های کارچر با نام سری WV تولید می‌شوند. طول مدت کارکرد این دستگاه‌ها معمولاٌ ۲۵ دقیقه به صورت مداوم است. وزن این دستگاه‌های کوچک و کاربردی حدود ۷۰۰ گرم است. مخزن جمع‌آوری آب این دستگاه‌ها یک لیتر است و به سادگی برای تخلیه آب دستگاه از آن جدا می‌شود. تیغه‌های لاستیکی شیشه‌شورهای کارچر بسیار با کیفیت هستند و طول عمر بالایی دارند و از باقی ماندن آب روی شیشه و سطوح جلوگیری می‌کنند.

 

کاربردهای دستگاه شیشه‌شوی برقی

کاربرد دستگاه‌های شیشه‌شوی بسیار متنوع‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید.

اگر در حال تدارک کمپینگ و چادر زدن در فضای باز هستید، دستگاه شیشه شوی کارچر را فراموش نکنید. می‌توانید از آن برای جمع کردن رطوبت کف چادر استفاده کنید. البته این دستگاه‌ها فقط برای تمیز کردن سطوح شیشه‌ای نیستند و می‌توانید از آن‌ها برای جرم‌گیری تمام سطوح صاف و صیقلی هم استفاده کنید.

برای تمیز کردن اجاق گاز، یخچال، ماشین ظرفشویی یا هر وسیله دیگری که سطح صاف داشته باشد می‌توانید از شیشه‌شوی کارچر برقی استفاده کنید. به خصوص اگر کودکی کنجکاو با انگشتان کثیف در خانه دارید. می‌خواهید بعد از دوش گرفتن، حمام را تمیز و خشک کنید؟ فقط کافی‌است که دستگاه را روشن کنید. در مورد کاشی‌های حمام هم می‌توانید همینکار را انجام دهید.

شیشه‌شوی‌ها می‌توانند محبوب قلب ماشین‌دوستان هم باشند. شیشه‌ها و بدنه ماشین را تمیز و درخشان تحویل می‌دهند. فقط قبل از استفاده از تمیز بودن تیغه‌ها مطمئن شوید تا خط و خشی روی ماشین باقی نماند.

یک بطری شیر روی زمین ریخته؟! عصبانی شدن هیچ فایده‌ای ندارد. اگر کف آشپزخانه شما کاشی یا لمینت باشد به راحتی می‌توانید با دستگاه شیشه‌شوی همه آن را جمع کنید. حتی زمانی که ظرفشویی نشتی دارد یا زمانی که یخچال را یخ‌زدایی می‌کنید می‌توانید آب‌ اضافی را به راحتی با شیشه شور جمع کنید.

تحت تاثیر نام  آن‌ها قرار نگیرید. دستگاه‌های شیشه‌شوی کاربردهایی خیلی بیشتر از صرفاٌ تمیز کردن پنجره‌ها دارند. خودتان را از داشتن چینین وسیله کاربردی محروم نکنید!

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.