10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

نظافت صنعتی کارشر

اصول نظافت صنعتی، آنچه باید در نظافت محیط‌های کاری رعایت کرد

برای نظافت هر محیط لازم است برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داد تا با کمترین هزینه و بیشترین بازده کاری، بتوان به حد تمیزی مورد قبول رسید. نظافت صنعتی میبایست براساس اصولی که در محیط‌ها مورد قبول هستند برنامه‌ریزی شود تا روند نظافت بدون هیچ مشکلی انجام گردد. ابتدایی‌ترین نیاز برای نظافت، ابزار و تجهیزات مورد نیاز می‌باشد. در محیط‌های صنعتی براساس شرایط خاصی که وجود دارد، این برنامه‌ریزی‌ها و درنهایت ابزاری که مورد نیاز خواهد بود می‌تواند متفاوت باشد.

ممکن است شرایط خاصی که در یک پالایشگاه وجود دارد مانع از استفاده از آب یا بخارآب برای شستشو شود. در این مواقع استفاده از آیس‌بلاست می‌تواند گزینه مناسبی باشد. ما در این نوشته به تعدادی از مهمترین تجهیزاتی که در نظافت صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد اشاره می‌کنیم.

اسکرابر یا زمین‌شوی صنعتی

دستگاه‌های اسکرابر یا زمین‌شوهای صنعتی از جمله دستگاه‌هایی هستند که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار میگیرند. این دستگاه‌ها که کارشان شستن سطوح می‌باشد، میتوانند در کارخانجات مختلف، اماکن تجاری و اداری، و حتی فروشگاه‌های کوچک مورد استفاده قرار گیرند. زمین شوی‌های صنعتی در دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم‌بندی میشوند. اسکرابر سرنشین‌دار و دستی، اسکرابر کابلی و شارژی از جمله این تقسیم‌بندی‌ها می‌باشند.

جاروبرقی صنعتی

به جرات میتوان گفت جاروبرقی یا مکنده از جمله دستگاه‌هایی است که در همه بخش‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. جاروبرقی‌های صنعتی براساس قدرت موتور، تعداد موتور، نوع جنس بدنه، حجم مخزن و… می‌تواند برای بخش‌های مختلف صنعتی مورد استفاده قرار گیرند. جاروبرقی‌های صنعتی در دسته‌بندی‌های آب‌وخاک، خاک، دو موتوره و سه موتوره، و دسته‌های دیگری تقسیم‌بندی می‌شود.

فرش و مبل‌شوی صنعتی

دستگاه‌های فرش و مبل‌شوی در صنایع و بخش‌های خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. استفاده از این دستگاه‌ها باعث می‌شوند که فرش و موکت و مبلمان با کمترین آسیب به بهترین شکل تمیز شوند و عاری از آلودگی‌ها باشند. با توجه به کیفیت شستشو و خشک کردن فرش و مبل مورد شستشو، این دستگاه‌ها از جمله دستگاه‌های محبوب نظافت صنعتی به شمار می‌آیند.‌

سوییپر صنعتی

سوییپرها یا جاروهای صنعتی از جمله دستگاه‌هایی هستند که در شهرها، شهرک‌ها، فروشگاه‌ها، مراکز تجاری و بسیاری از بخش‌های دیگر مورد استفاده قرار میگیرند. سوییپرها گزینه بسیار مناسبی برای جمع‌آوری زباله‌های شهری و صنعتی هستند.

کارواش یا واترجت صنعتی

واترجت یا کارواش‌های صنعتی برای هر نوع شستشویی که نیاز به فشار آب بالا دارند مورد استفاده قرار میگیرند. واترجت‌های صنعتی به ۲ نوع واترجت آب سرد و آب گرم تقسیم میشوند. از این واترجت‌ها در صنایعی مانند کشتی‌سازی، پالایشگاه‌ها و حتی صنایع کوچکی چون کارواش‌ها و… مورد استفاده قرار میگیرند.

بخارشوی صنعتی

بخارشوی برای از بین بردن لکه‌ها، چربی‌ها، شستن مواد شیمیایی و… بسیار مناسب می‌باشد. بخارشوی صنعتی باعث میشود که شما بدون استفاده از مواد شیمیایی بتوانید به بهترین شکل آلودگی‌ها را برطرف کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.