فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | ✔اسکرابر ✔جاروبرقی ✔بخارشوی ✔کارواش ✔مبل شوی ✔فرش شوی
نظافت صنعتی کارشر

اصول نظافت صنعتی ، آنچه باید در نظافت محیط های کاری رعایت کرد

برای نظافت هر محیط لازم است برنامه ریزی های لازم را انجام داد تا با کمترین هزینه و بیشترین بازده کاری، بتوان به حد تمیزی مورد قبول رسید. نظافت صنعتی میبایست براساس اصولی که در محیط ها مورد قبول هستند برنامه ریزی شود تا روند نظافت بدون هیچ مشکلی انجام گردد. ابتدایی ترین نیاز برای نظافت، ابزار و تجهیزات مورد نیاز می باشد. در محیط های صنعتی براساس شرایط خاصی که وجود دارد، این برنامه ریزی ها و در نهایت ابزاری که مورد نیاز خواهد بود می تواند متفاوت باشد.

ممکن است شرایط خاصی که در یک پالایشگاه وجود دارد مانع از استفاده از آب یا بخار آب برای شستشو شود. در این مواقع استفاده از آیس بلاست می تواند گزینه مناسبی باشد. ما در این نوشته به تعدادی از مهمترین تجهیزاتی که در نظافت صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد اشاره می کنیم.

اسکرابر یا زمین شوی صنعتی

دستگاه های اسکرابر یا زمین شوهای صنعتی از جمله دستگاه هایی هستند که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار میگیرند. این دستگاه ها که کارشان شستن سطوح می باشند، میتوانند در کارخانجات مختلف، اماکن تجاری و اداری، و حتی فروشگاه های کوچک مورد استفاده قرار گیرد. زمین شطوی های صنعتی در دسته بندی های مختلفی تقسیم بندی میشوند. اسکرابر سرنشین دار و دستی ، اسکرابر کابلی و شارژی از جمله این تقسیم بندی ها می باشند.

جاروبرقی صنعتی

به جرات میتوان گفت جاروبرقی یا مکنده از جمله دستگاه هایی است که در همه بخش های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. جاروبرقی های صنعتی براساس قدرت موتور، تعداد موتور، نوع جنس بدنه، حجم مخزن و… می تواند برای بخش های مختلف صنعتی مورد استفاده قرار گیرند. جاروبرقی های صنعتی در دسته بندی های آب و خاک، خاک، دو موتوره و سه موتوره، و دسته های دیگری تقسیم بندی میشود.

فرش و مبل شوی صنعتی

دستگاه های فرش و مبل شوی در صنایع و بخش های خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. استفاده از این دستگاه ها باعث میشوند که فرش و موکت و مبلمان با کمترین آسیب به بهترین شکل تمیز شوند و عاری از آلودگی ها باشند. با توجه به کیفیت شستشو و خشک کردن فرش و مبل مورد شستشو، این دستگاه ها از جمله دستگاه های محبوب نظافتی در صنعتی به شمار می آیند.

سوییپر صنعتی

سوییپر ها یا جاروهای صنعتی از جمله دستگاه هایی هستند که در شهر ها، شهرک ها، فروشگاه ها، مراکز تجاری و بسیاری از بخش های دیگر مورد استفاده قرار میگیرند. سوییپر ها گزینه بسیار مناسبی برای جمع آوری زبال های شهری و صنعتی هستند.

کارواش یا واترجت صنعتی

واترجت یا کارواش های صنعتی برای هر نوع شستشویی که نیاز به فشار آب بالا دارند مورد استفاده قرار میگیرند. واترجت های صنعتی به ۲ نوع واترجت آب سرد و آب گرم تقسیم میشوند. از این واترجت ها در صنایعی مانند کشتی سازی، پالایشگاه ها و حتی صنایع کوچکی چون ماشین شویی ها و… مورد استفاده قرار میگیرند.

بخارشوی صنعتی

بخارشوی برای از بین بردن لکه ها، چربی ها، شستن مواد شیمیایی و… بسیار مناسب می باشد. بخارشوی صنعتی باعث میشود که شما بدون استفاده از مواد شیمیایی بتوانید به بهترین شکل آلودگی ها را برطرف کنید.

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.