فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | ✔اسکرابر ✔جاروبرقی ✔بخارشوی ✔کارواش ✔مبل شوی ✔فرش شوی
نمایندگی کرشر در ایران

نمایندگی کارچر آلمان در ایران

شرکت Kärcher آلمان دارای شبکه ی وسیعی از نمایندگان و دفاتر منطقه ای در سراسر جهان می باشد. شبکه ای که می توان آن را از گسترده ترین شبکه های توزیع کالا و خدمات پس از فروش در جهان دانست. به طوری که شاید نتوان کشوری را یافت که نمایندگی کارچر در آن وجود نداشته باشد.

گستردگی محصولات کارچر در بخش های خانگی و صنعتی

شرکت کارچر تعداد بسیار زیادی از محصولات را در حوزه ی مکانیزاسیون نظافت در بخش خانگی و صنعتی (حرفه ای) تولید می کند. لذا نمایندگان کارچر در سراسر جهان باید از لحاظ دانش، مهارت های فنی، شبکه های توزیع و انبارداری در سطح بالایی باشد تا بتوانند کارشناسی دقیقی را جهت انتخاب درست محصولات از میان بیش از ۳۰۰۰ مدل کالای تولیدی توسط کارچر آلمان به مشتریان ارائه دهند و خدمات پس از فروش سریع و با کیفیتی را نیز برای مشتریان تأمین کنند.

شرکت کارن تجارت نمایندگی کارچر ( محصولات حرفه ای و صنعتی )

شرکت کارن تجارت از میان متقاضیان بسیار زیادی که خواهان اخذ نمایندگی کرشر برای محصولات حرفه ای این شرکت بودند، برگزیده شد تا بهترین شرایط را برای هم وطنان عزیز فراهم کند تا بتوانند از بالاترین کیفیت دستگاه های نظافتی در جهان در کشور عزیزمان برخوردار گردند.
شرکت کارن تجارت نماینده رسمی کارچر آلمان در ایران می باشد و فراهم آوردن استاندارهای کامل نمایندگی کارچر این شرکت معتبر را مجاب به اعطای نمایندگی نمود. شرکت کارن تجارت به عنوان نماینگی کارچر کارشناسان بسیار زبده ای را جهت مشاوره به مشتریان تربیت کرده است که با گذراندن دوره های شرکت Kärcher شناخت کاملی را از محصولات متنوع کارچر بدست آورده اند و متناسب با نیازهای هر مشتری بهترین و مناسب ترین دستگاه ها را از لحاظ فنی، اقتصادی و کیفی به مشتریان پیشنهاد دهند.
همچنین شرکت کارن تجارت به عنوان نمایندگی کارچر با رعایت کامل استاندارهای خدمات پس از فروش کلیه قطعات و لوازم مربوط به دستگاه های عرضه شده توسط این شرکت را تأمین کرده است تا مشتریان بعد از خرید دستگاه در صورت خرابی، سریع ترین و بهترین کیفیت خدمات پس از فروش را در اختیار داشته باشند.

گستردگی محصولات کارچر آلمان و ارائه آن توسط شرکت کارن تجارت ( نمایندگی کارچر )

شرکت کارن تجارت به عنوان نمایندگی کرشر آلمان گستره ی وسیعی از محصولات کارچر آلمان را در ایران عرضه می کند. دستگاه های اسکرابر ، دستگاه های سوییپر (جاروب های محوطه و شهری ) ، جاروبرقی صنعتی، بخارشوی صنعتی، کارواش های پرتابل ،کارواش های اتوماتیک دروازه ای،سیستم های آیس بلاست، دستگاه های پله برقی شوی ،دستگاه های فرش و موکت شوی، دستگاه های مبل شوی و چند دسته ی خاص دیگر از محصولات شرکت کارچر توسط شرکت کارن تجارت در ایران عرضه می شود.
ارائه چنین گستره ی وسیعی از محصولات آن هم با استانداردهای شرکت معتبری همانند Kärcher نیازمند توانمندی بالایی در تجارت بین المللی، دانش فنی و عمیق ار دستگاه ها، اطلاعات کامل از نیازمندی های نظافتی مشتریان، امکانات گسترده و کارشناسان فنی خبره رای خدمات پس از فروش و شبکه ی توزیع وسیع می باشد که شرکت کارن تجارت تمامی این موارد را در بالاترین سطح آن فراهم نموده است و به عنوان نماینده رسمی کارچر در ایران برگزیده شد.

لینک های مرتبط   نمایندگی کارچر تهران

فیلم شرکت کارن تجارت ( نمایندگی کارچر )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *