واترجت کرشر Kärcher

واترجت کرشر Kärcher

شستشو با فشار زیاد آب، یکی از موثرترین و آسان‌ترین شیوه‌ها برای نظافت فضای باز است. کافی‌است واترجت کرشر را به منبع انرژی متصل کنید، شیر آب را باز کنید، دستگاه را روشن کنید و کار جذاب نظافت را شروع کنید.

کاربرد واترجت بی شمار است. کارواش‌های خانگی کرشر با وجود ابزارهای جانبی خاص می‌توانند برای کاربردهای مختلفی استفاده شوند. چه برای شستشوی پاسیو، چه حیاط؛ تمیز کردن ماشین یا پاک کردن ناودان‌ها یا حتی تمیز کردن سطل‌های زباله. امکانات کاربردی دستگاه‌های کارواش‌ کرشر تقریباً بی‌پایان هستند؛ دوچرخه، چمن و ابزار باغ / ماشین‌آلات، پاسیو، نرده‌ها و راهروها، موتورسیکلت و اسکوتر، ماشین‌های کوچک، پله‌ها و ورودی‌ها، اتومبیل‌های سایز متوسط، کامیون و SUV، دیوارهای آجری و سنگی، وسایل نقلیه آفرود، استخرهای شنا و محوطه‌های بزرگ پاسیو و …

کارواش دستی

هرچه فاصله نازل با سطح کمتر باشد، فشار آب بیشر خواهد بود. بنابراین همیشه باید فاصله نازل با سطحی که تمیز می‌کنید را تنظیم کنید تا نتیجه کار نظافت ایده‌آل باشد. با استفاده از نازل‌های جدید واترجت‌های کرشر، می‌توانید به راحتی فشار مناسب برای سطحی که می‌خواهید تمیز کنید را تنظیم کنید.

در مقایسه با سایر رقبا، نظافت با دستگاه‌های واترجت کرشر باعث حذف سریع‌تر آلاینده‌ها و در نتیجه تاثیر سریع‌تر و بهتر خواهد شد. کارهای نظافت با کارواش‌های کرشر تا ۵۰ درصد سریع‌تر و بهتر انجام می‌شوند و این یعنی ۵۰ درصد صرفه‌جویی در مصرف آب و برق. در واقع طراحی خاص نازل‌های کرشر است که این امکان را فراهم می‌کند.

کارواش صنعتی دستی

انتخاب واترجت کرشر مناسب

استفاده از کارواش برای نظافت کار را بسیار ساده‌تر می‌کند. میزان عملکرد و تاثیرگذاری یک واترجت با توجه به نحوه استفاده، فشار آب و حجم آب تعیین می‌شود. همچنین طرز کار کارواش ها بسیار ساده و آسان است.  کارواش کرشر Kärcher در کلاس‌های عملکردی مختلف طراحی و تولید شده‌اند. هرچه کارهای نظافتی سنگین‌تری داشته باشید دستگاه‌های قدرتمند بیشتری برایتان طراحی شده است. به عنوان مثال، اگر فضای پاسیوی بزرگی داشته باشید، مدل K7 نه تنها قدرت و عملکرد بهتری برایتان خواهد داشت، بلکه طول شلنگ بیشتری نیز خواهید داشت و بدون نیاز به جابجایی شعاع نظافتی بیشتری هم خواهید داشت.

خرید کارواش k5

سری جدید واترجت‌های compact کرشر

سری جدید واترجت‌های compact کرشر بسیار متنوع و قدرتمند هستند. مدل‌های k4 تا k7 را می‌توانید در حالت‌های مختلف استفاده کنید. شلنگ‌های انعطاف‌پذیر premiumflex واترجت‌های کرشر از آسیب‌دیدگی و لق شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند.

حمل و نقل و جابجایی آن‌ها ساده است و به راحتی می‌توانید در صندوق عقب اتومبیل یا قفسه‌های انبار قرار دهید. این دستگاه‌ها مجهز به دسته تلسکوپی هستند که امکان جابجایی و کار با آن‌ها را ساده‌تر می‌کند. در این مدل کارواش‌ها روش هوشمندانه‌ای برای نگهداری از شلنگ‌ها در نظر گرفته شده و جایگاه مخصوصی برای آن‌ها طراحی شده است.

کارواش خانگی کرشر Kärcher

دستگاه های واترجت خانگی کرشر به رنگ زرد هستند. این دستگاه‌ها برای مصارف خانگی مناسب می‌باشند.

کارواش صنعتی کرشر Kärcher

دستگاه‌های واترجت صنعتی کرشر به رنگ طوسی هستند. این دستگاه‌ها برای مصارف صنعتی در کاخانجات، صنایع، محوطه‌های با مساحت بزرگ مناسب می‌باشند.

کارواش خانگی کارچر مدل K5 Compact

کارواش کارچر K5 دستگاه کارواش k5 compact از دیگر محصولات خانگی برند کرشر آلمان می‌باشد. حمل و نقل این دستگاه بسیار آسان است. این دستگاه کوچک و جمع و جور توانایی نظافت ۴۰ متر مربع در ساعت را دارد. شما میتوانید پس از استفاده از دستگاه شلنگ فشار قوی آن را به راحتی در قسمت مخصوصی در [...]

کارواش خانگی کارچر مدل K4 Compact

کارواش خانگی K4 compact یکی از محصولات حرفه‌ای برند معتبر کرشر آلمان می‌باشد. این دستگاه کوچک و جمع و جور را می‌توانید برای استفاده گاه به گاه و نظافت محیط‌هایی با حد آلودگی متوسط به کار ببرید.

کارواش خانگی و نیمه صنعتی کارچر K7 FullControlPlus

به دلیل توان موتور فوق العاده و فشار عملیاتی بالای این دستگاه، می توان از آن برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی استفاده نمود. این کارواش یکی از بهترین دستگاه های کارواش خانگی و نیمه صنعتی در دنیا است و طراحی آن بسیار حرفه ای و زیبا می باشد.

کارواش خانگی کارچر مدل K5 Full Control

دستگاه کارواش خانگی و نیمه صنعتی K5 Full Control از محصولات جدید و فوق العاده کمپانی Kärcher آلمان می باشد. این کارواش دارای طراحی بسیار حرفه ای، زیبا و مجهز به قرقره شلنگ در عقب خود می باشد که به راحتی می توان شلنگ ۸ متری دستگاه را جمع و باز نمود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.