۰۲۱۵۴۰۹۱

اسکرابر سرنشین دار و زمین شوی سرنشین دار

اسکرابر-سرنشین-دار

اسکرابر سرنشین دار و زمین شوی سرنشین دار KARCHER

اسکرابر سرنشین دار مدل B 250 RD 100 شرکت Karcher آلمان یکی از بزرگ ترین و پیشرفته ترین دستگاه های زمین شوی خودرویی یا نفربر در دنیا می باشد. اسکرابر سرنشین دار مدل B 250 RD 100 قابلیت نصب سیستم کامل سوییپر را هم دارد که این امکان را به دستگاه می دهد تا علاوه بر شستشوی زمین تمام زباله ها را جمع آوری کند. کاربری زمین شوی سرنشین دار B 250 R در عین دارا بودن تکنولوژی بالا، بسیار ساده و راحت است.

امکانات ویژه اسکرابر سرنشین دار مدل B 250 R کمپانی کارچر

معرفی تجهیزات نظافت صنعتی سطوح کف کمپانی KARCHER آلمان:

زمین شوی سرنشین دار
اسکرابر سرنشین دار مدل B 250 R کارچر مجهز به سیستم مدیریت مواد شوینده بوده  که مصرف مواد شوینده را بسیار کاهش می دهد و هزینه ی برآورد شده ای که این سیسم صرفه جویی می کند بنا به مساحت مورد نظافت از ۳ تا ۵ میلیون تومان به صورت ماهانه می باشد. غلظت مواد شوینده در آب نیز با این سیستم کاملاً قابل کنترل است. این اسکرابر سرنشین دار امکان استفاده از هر دو نوع برس غلطکی و برس دیسکی را دارا است. این انتخاب بستگی به نوع سطح و نوع آلودگی دارد. اسکرابر سرنشین دار مدل B 250 R کمپانی کارچر آلمان برای نظافت فضاهایی که از دسترس برس های دستگاه خارج است نیز راه حل کارآمدی دارد.
این زمین شوی سرنشین دار دارای سیستم مجزای جاروبرقی می باشد که به مکنده دستگاه متصل است و امکان نظافت فضاهایی نظیر پالت ها و گوشه و کنارهای سالن را به کاربر می دهد. امکانات جانبی فراوان دیگری نیز بر روی دستگاه زمین شوی B 250 R موجود است که عبارتست از وجود چراغ های LED، سقف محافظ کاربر، ضربه گیرهای فولادی و … که ایمنی کار با اسکرابر را بسیار بالا برده اند. یکی دیگر از امکانات دستگاه، سیستم پر کن مخزن بوده که دارای قسمت اتصال ویژه ای می باشد که در صورت پر شدن مخزن به صورت خودکار آب را قطع می کند.

مشخصات فنی اسکرابر سرنشین دار مدل B 250 R

در مورد مشخصات فنی اسکرابر سرنشین دار مدل B 250 R می توان به وجود ۶ باطری ۶ ولت دستگاه اشاره کرد که با آمپر بالای خود زمان کارکرد طولانی را برای این مدل اسکرابر فراهم می کند. قطر برس این دستگاه زمین شور ۱۰۰۰ mm است و با سرعت بالای حرکت خود امکان نظافت ۸۰۰۰ متر مربع ایجاد می کند.
این دستگاه دارای دو مخزن ۲۵۰ لیتری آب تمیز و آب کثیف هست. صدای ایجاد شده توسط این دستگاه به نسبت قدرت موتورهای دستگاه بسیار کم می باشد و تنها ۶۷ db است. وزن کل این مدل اسکرابر نفربر کارچر ۱۲۵۰ کیلوگرم است و ابعاد آن ۱۵۵۰×۱۰۶۰×۱۹۰۰ است. پهنای خشک کنندگی این دستگاه کف شوی ۱۰۶۰ mm است و جنس تی دستگاه از نوع روغنی مقاوم به سایش است.

این زمین شوی سرنشین دار کارچر برای مساحت های بالا در مجتمع های تجاری و مسکونی و پارکینگ ها و سالن های بزرگ فضاهای عمومی و سالن های تولید کارخانه ها بسیار مناسب می باشد. دستگاه نظافت کف مدل B 250 R کارچر نیز دارای حالت مصرف بهینه انرژی می باشد که یکی از ویژگی های برتر این دستگاه است.

قابلیت سوییپر اسکرابر سرنشین دار مدل B 250 R

قابلیت سوییپر هم زمان با شستشوی کف در این مدل برای سالن های تولید کارخانه ها بسیار مفید است زیرا در سالن های تولید معمولاً براده و ذرات ناشی از برش و تراش در سطح زمین زیاد است و این امر موجب اختلال در کار شستشوی زمین و آسیب تیغه لاستیکی تی می شود و اما این مدل زمین شوی سرنشین دار با جمع آوری اینگونه زباله ها از آسیب رسیدن به تیغه تی این دستگاه کف شوی جلوگیری می کند.

همچنین این مورد در مکان هایی نظیر مساجد و حرم های زیارتی بسیار کاربردی می باشد زیرا صحن این مکان ها معمولاً از سنگ می باشد و باید توسط این گونه دستگاه های نظافت صنعتی نیز شستشو شود. اما در عین حال زباله ها در فضاها زیاد است.
که این سیستم به منظور جمع آوری زباله ها این سیستم سوییپر و زمین شوی صنعتی به راحتی این کار را انجام می دهد. دستگاه نظافت صنعتی توسط شرکت کارن تجارت نمایندگی کارچر با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۵ ساله عرضه می شود. در ادامه دو دستگاه دیگر کمپانی کارچر آلمان معرفی می شود.

اسکرابر سرنشین دار مدل B 150 R

اسکرابر سرنشین دار مدل B 150 R کارچر آلمان دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۱۵۰ لیتری بوده و راندمان کاری دستگاه ۷۵۰۰ متر مربع در ساعت می باشد. این دستگاه شستشوی کف دقیقاً بر پایه نیازهای گوناگون مشتریان طراحی شده است و دارای ایمنی بسیار زیاد، تجهیزات جانبی متنوع و کارایی بسیار بالا است. از ویژگی های بارز این زمین شوی صنعتی سرنشین دار می توان به استفاده از برس های دیسکی و رولی، سیستم شستشوی مخزن آب کثیف، باطری های ژل، سیستم مدیریت مصرف مواد شوینده و استفاده از تکنولوژی KIK به منظور بالا بردن ایمنی دستگاه در حین عملکرد است. میزان پهنای خشک کنندگی در این دستگاه اسکرابر سرنشین دار نیز ۱۰۶۰ میلیمتر است.
اسکرابر سرنشین دار کارچر

اسکرابر سرنشین دار مدل B 90 R

اسکرابر سرنشین دار مدل B 90 R کارچر آلمان دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۹۰ لیتری بوده و میزان راندمان کاری دستگاه ۵۶۰۰ متر مربع در ساعت می باشد. این دستگاه زمین شوی از جمله محصولات حرفه ای و پرکاربرد کمپانی KARCHER آلمان است.  در این محصول می توان از هم از برس دیسکی و هم از برس غلطکی استفاده نمود. طراحی بسیار زیبا و کیفیت متریال به کار رفته در این زمین شوی، باعث جلب نظر بسیاری از مشتریان شده است. یکی از فناروری های برتر این محصول، وجود فناوری FACT است. در این سیستم، فشار و سرعت چرخش برس های اسکرابر بر روی زمین کاملاً انعطاف پذیر بوده و فشار وارد شده روی زمین در پستی ها و برآمگی ها زمین، به صورت اتوماتیک کم و زیاد می گردد. قطر برس شستشو و پهنای خشک کنندگی این محصول به ترتیب، ۷۵۰ و ۱۰۶۰ میلیمتر است.

 

اسکرابر سرنشین دار مدل BD 50/70 R

اسکرابر سرنشین دار مدل BD 50/70 R کمپانی KARHCRE آلمان،از محصولات جدید این کمپانی شهیر است که در ابتدای سال ۲۰۱۷ به بازارهای اروپا معرفی شد. از ویژگی های برتر این دستگاه، قدرت مانور فوق العاده و حرکت در مسیرهای تنگ و باریک است. همچنین شما می توانید بر روی این دستگاه، انواع تجهیزات سنتی نظافت را نصب کنید. از مشخصات فنی این محصول می تواند به راندمان آن اشاره نمود که ۳۸۰۰ متر مربع در ساعت است. همچنین قطر برس شستشو و پهنای خشک کنندگی این اسکرابر سرنشین دار به ترتیب ۵۱۰ و ۷۵۰ میلیمتر است.

اسکرابر سرنشین دار BD 50-70 R

در ادامه فیلم یکی از دستگاه های کارچر آلمان مدل B 250 R کارچر را می توانید مشاهده نمایید.

کارن تجارت

در شبکه های اجتماعی به اشتراگ بگذارید
+share On Google
Share on Pinterest
Share on LinkedIn
Share on WhatsApp
Share on Telegram

طیف وسیع جاروبرقی های صنعتی آب و خاک KARCHER آلمان را اینجا مشاهده نمایید.