اسکرابر با راننده

اسکرابر با راننده

اسکرابر با راننده از دستگاه نظافت صنعتی ایده آلی برای نظافت و شستشوی محیط های بزرگ است. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع زمین شوی با راننده کارچر بر روی لینک اسکرابر کلیک کنید.

اسکرابر با راننده و تکنولوژی این دستگاه ها

معمولاً کف شوی سرنشین دار از سطح بالاتری از تکنولوژی نسبت به زمین شوی های دستی برخوردار هستند و کارایی آنها نیز بسیار بالاتر است.

امکانات ویژه انواع اسکرابر با راننده کارچر

در این بخش می خواهیم درباره بخشی از ویژگی هایی که هر کدام دستگاه های زمین شوی با راننده صحبت نماییم.

سیستم مدیریت مواد شوینده (chem dose)

این سیستم امکان تنظیم غلظت مواد شوینده اسکرابر صنعتی را به شما می دهد. به طوری که می توانید در زمان رسیدن به محیط هایی که آلودگی کمتری دارند از میزان کمتری مواد شوینده استفاده کنیم و در زمان رسیدن به سطوح آلوده تر از غلظت بیشتری استفاده کنیم.
همین قابلیت زمین شوی صنعتی کارچر صرفه جویی قابل توجهی در مصرف مواد شوینده و هزینه های ناشی از آن برای شما به ارمغان می آورد.

تیغه خشک کن oil resistant

یکی از مشکلات زمین شوی های ساخته شده توسط شرکت های کوچکتر این صنعت عدم وجود قدرت خشک کنندگی مناسب در این دستگاه ها می باشد.اما کف شور های کارچر مخصوصاً به وسیله ی تیغه oil resistant  به طور کامل سطوح شسته شده را خشک می کند.
این تیغه لاستیکی دارای ۶ سال عمر مفید می باشد که شرکت کارن تجارت نیز به عنوان نمایندگی کارچر تا ۳ سال این تیغه ها را ضمانت می کند.

هندلینگ ایده آل اسکرابر با راننده کارچر

سیستم فرمان مناسب،چرخ های بزرگ و روان و همچنین توزیع وزنی ایده آل قدرت مانور و حرکت انواع مختلف زمین شوی با راننده کارچر را بسیار بالا برده است.

سیستم ecco

این سیستم نیز میزان مصرف انرژی و کارایی زمین شوی را در حالت بهینه قرار می دهد تا دستگاه بتواند به وسیله ی کمترین مصرف انرژی، فعالیت کند.

سیستم Fact

کارایی این سیستم به این شکل است که سرعت برس و فشار وارد شده توسط آن را به شکل خودکار،بسته به جنس و شیب زمین تعدیل می کند.

سیستم Easy operation

به منظور راحت تر شدن هر چه بیشتر کار کردن انواع مختلف اسکرابر با راننده و همچنین به حداقل رسیدن زمان فراگیری اپراتور، این سیستم برای زمین شوی کارچر تعبیه شده است. به همین منظور کنترل پنل این دستگاه ها بسیار بزرگ به وسیله ی علائم مشخص می باشد. ضمن اینکه حداقل تعداد کلید ها نیز در این کف شوی های ها به کار رفته است.
حال می خواهیم توضیح مختصری درباره انواع مختلف دستگاه زمین شوی با راننده کارچر ارائه کنیم .
در ادامه چند دستگاه کمپانی کارچر توضیح داده می شود

زمین شوی با راننده و سوییپر مدل b 300 r l کارچر

اسکرابر با راننده و سوییپر مدل b 300 r l کارچر: این زمین شوی و سوییپر بزرگترین دستگاه در نوع خود در جهان می باشد. موتور این کف شوی سوییپر در دو مدل گاز سوز و یا دیزلی قابلیت ارائه دارد. کارایی بسیار بالای ۱۶۰۰۰ متر مربعی در ساعت و عرض برس ۱۷۵۵ میلی متری این محصول آن را برای استفاده در محیط های بسیار بزرگ ایده آل ساخته است.

اسکرابر با راننده مدل B 250 R کارچر

اسکرابر با راننده مدل B 250 R کارچر: امکانات بسیار زیاد و ویژه به کار رفته بر روی این دستگاه نظافت کف و همچنین ظرفیت بالای آن، این محصول را برای استفاده در محیط های صنعتی و بزرگ مناسب ساخته است.
قطر برس شستشوی این دستگاه زمین شوی ۱۰۰۰ میلی متر و کارایی آن بالغ بر ۸۰۰۰ متر مربع در ساعت است.

اسکرابر با راننده مدل B 150 R کمپانی کارچر

اسکرابر با راننده مدل B 150 R کارچر: این زمین شوی صنعتی مکانیزه نیز تمام ویژگی ها و امکانات دستگاه کف شور B 250 R را مانند سیستم KIK،FACT،۴WD،EASY CONNECT و EASY OPERATION دارا است.
عرض برس ۷۵ سانتی متری این کف شوی نفربر بوده و کارایی ۶۵۰۰ متر مربع در ساعت را در اختیار شما می گذارد.

اسکرابر با راننده مدل B 90 R Adv D75 کارچر

اسکرابر با راننده مدل B 90 R Adv D75 کارچر: متریال یا مواد عالی به کار رفته در این دستگاه سرنشین دار، صدای کم، قدرت مانور بالا و کارایی ۵۶۰۰ متر مربع در ساعت و همچنین قطر برس شستشوی ۱۰۱ سانتی متری این دستگاه زمین شوی آن را به یکی از پر فروش ترین انواع ماشین شستشوی کف جهان تبدیل کرده است.

دستگاه اسکرابر با راننده مدل BD 50/70 R

اسکرابر با راننده مدل BD 50/70 R : این دستگاه شستشوی کف جدید ترین محصول کارچر می باشد که نوین ترین سیستم های طراحی برای آن به کار گرفته شده است.
امکانات زیاد این زمین شور که در صفحه خود محصول می توانید آشنا شوید این دستگاه اسکرابر با راننده را به یکی از دستگاه های نظافت صنعتی بسیار کاربردی کارچر آلمان تبدیل کرده است.

قیمت دستگاه زمین شوی صنعتی

اگر قصد خرید دستگاه زمین شوی را دارید بهتر است اطلاعاتی نیز درباره نحوه قیمت گذاری دستگاه های مختلف کارچر داشته باشید. دستگاه های برند کارچر از لحاظ کیفیت محصولات، بهره گیری از تکنولوژی های نوین ، جایگاه برند و همچنین نحوه ارائه خدمات پس از فروش ، از قیمت بالاتری نسبت به محصولات سایر تولید کنندگان دیگر در سطح جهانی برخوردار هستند. توجه به قیمت گذاری جهانی محصولات کارچر و لزوم تبعیت تمام نمایندگی های رسمی از قیمت های بین المللی، لذا شرکت کارن تجارت نیز ملزم به ارائه محصولات کارچر بر مبنای قیمت های مصوب کارچر می باشد. قیمت اسکرابر های کارچر نیز از این قاعده مستثنا نیست.
ولی متاسفانه با توجه به شرایط خاص بازار ایران که معمولا برند های بین المللی نظارت صحیحی بر نحوه عرضه محصولات خود در ایران ندارند،شاهد این هستیم که عرضه کنندگان برند های دیگر که محصولات آنها در سطح جهانی از قیمت هایی به مراتب پایین تر از کارچر برخوردار هستند، محصولات خود را در بازار ایران با قیمت هایی بالاتر از کارچر عرضه می کنند.

شرکت کارن تجارت نماینده رسمی شرکت کارچر آلمان در ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع دستگاه های نظافتی با شماره تماس های: ۰۲۱۶۶۹۰۰۴۳۶ و ۰۲۱۶۶۹۰۸۱۳۸۹ تماس حاصب فرمایید و با کارشناسان شرکت کارن تجارت مشورت نمایید.
مطالب مرتبط:

 1. دستگاه کف شوی در مجتمع های تجاری
 2. اسکرابر سرنشین دار
 3. اسکرابر دستی
 4. اسکرابر صنعتی
 5. خرید دستگاه زمین شوی
 6. کف شوی صنعتی
 7. دستگاه کف شور
 8. خرید کف شور
 9. کف ساب صنعتی
 10. اسکرابر بیمارستانی
 11. اسکرابر برقی
 12. اسکرابر باطری دار
 13. اسکرابر شارژی
 14. دستگاه اسکرابر
 15. زمین شوی کرشر
 16. دستگاه شستشوی کف
 17. کفشوی با راننده
 18. انتخاب اسکرابر مناسب
 19. شستشوی زمین
 20. ویژگی های فنی اسکرابر
 21. زمین شوی هتلی
 22. محدودیت های انواع اسکرابر
 23. تاریخچه اسکرابر
 24. مدل های برتر اسکرابر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *