اسکرابر با راننده و زمین‌شوی با راننده مکانیزه

اسکرابر با راننده

اسکرابر با راننده

اسکرابر با راننده از دستگاه نظافت صنعتی ایده‌آلی برای نظافت و شستشوی محیط‌های بزرگ است. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع زمین‌شوی با راننده کارچر بر روی لینک اسکرابر کلیک کنید.

اسکرابر با راننده و تکنولوژی این دستگاه‌ها

معمولاً کف‌شوی سرنشین‌دار از سطح بالاتری از تکنولوژی نسبت به زمین‌شوی‌های دستی برخوردار هستند و کارایی آنها نیز بسیار بالاتر است.

خرید اسکرابر

امکانات ویژه انواع اسکرابر با راننده کارچر

در این بخش می‌خواهیم درباره بخشی از ویژگی‌هایی که هرکدام دستگاه‌های زمین‌شوی با راننده صحبت نماییم.

سیستم مدیریت مواد شوینده (chem dose)

این سیستم امکان تنظیم غلظت مواد شوینده اسکرابر صنعتی را به شما می‌دهد. به طوری که می‌توانید در زمان رسیدن به محیط‌هایی که آلودگی کمتری دارند از میزان کمتری مواد شوینده استفاده کنیم و در زمان رسیدن به سطوح آلوده‌تر از غلظت بیشتری استفاده کنیم.

همین قابلیت زمین‌شوی صنعتی کارچر صرفه‌جویی قابل توجهی در مصرف مواد شوینده و هزینه‌های ناشی از آن برای شما به ارمغان می‌آورد.

تیغه خشک کن oil resistant

یکی از مشکلات زمین‌شوی‌های ساخته شده توسط شرکت‌های کوچکتر این صنعت عدم وجود قدرت خشک‌کنندگی مناسب در این دستگاه‌ها می‌باشد. اما کف‌شورهای کارچر مخصوصاً به وسیله‌ی تیغه oil resistant به طور کامل سطوح شسته شده را خشک می‌کند.

این تیغه لاستیکی دارای ۶ سال عمر مفید می‌باشد که شرکت کارن تجارت بهین نیز به عنوان نمایندگی کارچر تا ۳ سال این تیغه ها را ضمانت می‌کند.

اسکرابر صنعتی

هندلینگ ایده آل اسکرابر با راننده کارچر

سیستم فرمان مناسب، چرخ‌های بزرگ و روان و همچنین توزیع وزنی ایده‌آل قدرت مانور و حرکت انواع مختلف زمین‌شوی با راننده کارچر را بسیار بالا برده است.

سیستم ecco

این سیستم نیز میزان مصرف انرژی و کارایی زمین‌شوی را در حالت بهینه قرار می‌دهد تا دستگاه بتواند به وسیله‌ی کمترین مصرف انرژی، فعالیت کند.

اسکرابر صنعتی موزه

سیستم Fact

کارایی این سیستم به این شکل است که سرعت برس و فشار وارد شده توسط آن را به شکل خودکار، بسته به جنس و شیب زمین تعدیل می‌کند.

سیستم Easy operation

به منظور راحت‌تر شدن هر چه بیشتر کار کردن انواع مختلف اسکرابر با راننده و همچنین به حداقل رسیدن زمان فراگیری اپراتور، این سیستم برای زمین‌شوی کارچر تعبیه شده است. به همین منظور کنترل پنل این دستگاه‌ها بسیار بزرگ به وسیله‌ی علائم مشخص می‌باشد. ضمن اینکه حداقل تعداد کلیدها نیز در این کف‌شوی‌ها به کار رفته است.

حال می‌خواهیم توضیح مختصری درباره انواع مختلف دستگاه زمین‌شوی با راننده کارچر ارائه کنیم.

در ادامه چند دستگاه کمپانی کارچر توضیح داده می‌شود.

اسکرابر بیمارستان

زمین‌شوی با راننده و سوییپر مدل b 300 r l کارچر

اسکرابر با راننده و سوییپر مدل b 300 r l کارچر: این زمین‌شوی و سوییپر بزرگترین دستگاه در نوع خود در جهان می‌باشد. موتور این کف‌شوی سوییپر در دو مدل گازسوز و یا دیزلی قابلیت ارائه دارد. کارایی بسیار بالای ۱۶۰۰۰ متر مربعی در ساعت و عرض برس ۱۷۵۵ میلی‌متری این محصول آن را برای استفاده در محیط‌های بسیار بزرگ ایده‌آل ساخته است.

اسکرابر با راننده مدل B 250 R کارچر

اسکرابر با راننده مدل B 250 R کارچر: امکانات بسیار زیاد و ویژه به کار رفته بر روی این دستگاه نظافت کف و همچنین ظرفیت بالای آن، این محصول را برای استفاده در محیط‌های صنعتی و بزرگ مناسب ساخته است.

قطر برس شستشوی این دستگاه زمین‌شوی ۱۰۰۰ میلی متر و کارایی آن بالغ بر ۸۰۰۰ متر مربع در ساعت است.

اسکرابر با راننده مدل B 150 R کمپانی کارچر

اسکرابر با راننده مدل B 150 R کارچر: این زمین‌شوی صنعتی مکانیزه نیز تمام ویژگی‌ها و امکانات دستگاه کف‌شور B 250 R را مانند سیستم KIK،FACT،۴WD،EASY CONNECT و EASY OPERATION دارا است.

عرض برس ۷۵ سانتی‌متری این کف‌شوی نفربر بوده و کارایی ۶۵۰۰ متر مربع در ساعت را در اختیار شما می‌گذارد.

اسکرابر با راننده مدل B 90 R Adv D75 کارچر

اسکرابر با راننده مدل B 90 R Adv D75 کارچر: متریال یا مواد عالی به کار رفته در این دستگاه سرنشین‌دار، صدای کم، قدرت مانور بالا و کارایی ۵۶۰۰ متر مربع در ساعت و همچنین قطر برس شستشوی ۱۰۱ سانتی‌متری این دستگاه زمین‌شوی آن را به یکی از پر فروش‌ترین انواع ماشین شستشوی کف جهان تبدیل کرده است.

دستگاه اسکرابر با راننده مدل BD 50/70 R

اسکرابر با راننده مدل BD 50/70 R: این دستگاه شستشوی کف جدیدترین محصول کارچر می‌باشد که نوین‌ترین سیستم‌های طراحی برای آن به کار گرفته شده است.

امکانات زیاد این زمین‌شور که در صفحه خود محصول می‌توانید آشنا شوید این دستگاه اسکرابر با راننده را به یکی از دستگاه‌های نظافت صنعتی بسیار کاربردی کارچر آلمان تبدیل کرده است.

قیمت دستگاه زمین‌شوی صنعتی

اگر قصد خرید دستگاه زمین‌شوی را دارید بهتر است اطلاعاتی نیز درباره نحوه قیمت‌گذاری دستگاه‌های مختلف کارچر داشته باشید. دستگاه‌های برند کارچر از لحاظ کیفیت محصولات، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین، جایگاه برند و همچنین نحوه ارائه خدمات پس از فروش، از قیمت بالاتری نسبت به محصولات سایر تولیدکنندگان دیگر در سطح جهانی برخوردار هستند.

توجه به قیمت‌گذاری جهانی محصولات کارچر و لزوم تبعیت تمام نمایندگی‌های رسمی از قیمت‌های بین‌المللی، لذا شرکت کارن تجارت بهین نیز ملزم به ارائه محصولات کارچر بر مبنای قیمت‌های مصوب کارچر می‌باشد. قیمت اسکرابرهای کارچر نیز از این قاعده مستثنا نیست.

ولی متاسفانه با توجه به شرایط خاص بازار ایران که معمولا برندهای بین‌المللی نظارت صحیحی بر نحوه عرضه محصولات خود در ایران ندارند، شاهد این هستیم که عرضه‌کنندگان برندهای دیگر که محصولات آنها در سطح جهانی از قیمت‌هایی به مراتب پایین‌تر از کارچر برخوردار هستند، محصولات خود را در بازار ایران با قیمت‌هایی بالاتر از کارچر عرضه می‌کنند.

شرکت کارن تجارت بهین نماینده رسمی شرکت کارچر آلمان در ایران می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع دستگاه‌های نظافتی با شماره تماس‌های: ۰۲۱۶۶۹۰۰۴۳۶ و ۰۲۱۶۶۹۰۸۱۳۸۹ تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان شرکت کارن تجارت بهین مشورت نمایید.

قیمت اسکرابر سرنشین دار

استفاده از فناوری‌های روز در اسکرابر سرنشین‌دار

صدای کم، ارگونومیک بودن، مانورپذیری و استفاده راحت برخی از عواملی می‌باشند که بسیاری از مشتریان می‌بایست در هنگام خرید اسکرابر بدان توجه داشته باشند.

تفاوت زمین‌شوی صنعتی دستی و سرنشین‌دار

دستگاه‌های زمین‌شوی صنعتی دستی و سرنشین‌دار از لحاظ ابعاد، وزن، قدرت مانور، حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف، راندمان کاری، قیمت، قطر برس و … تفاوت دارند.

مزیت‌های اسکرابر سرنشین‌دار بیمارستانی

یکی از فاکتورهای مهم اسکرابر سرنشین‌دار نسبت به انواع دستی آنها در مراکز درمانی سرعت بیشتر انجام عملیات نظافت و شستشوی وسیع‌تر در زمان کمتر می‌باشد.

استفاده از اسکرابر برای نظافت اماکن مذهبی

استفاده از اسکرابر در مکان های مذهبی که آمد و شد بسیار زیادی دارند یکی از الزامات نظافتی می باشد. شما حرم ها و امامزاده های بزرگ را در نظر بگیرید.

شستشوی کف سالن‌های تولید با اسکرابر

اسکرابر برای شستشوی صنعتی سالن‌ها توسط شرکت‌های مختلف طراحی، تولید و به بازار عرضه شده تا نظافت با توجه به مساحت این مکان‌ها با سرعت صورت گیرد.

جایگاه زمین‌شوی صنعتی در نظافت صنایع غذایی

اسکرابر یک دستگاه نظافت صنعتی با قابلیت شستشو و خشک کردن همزمان انواع سطوح می‌باشد. استفاده از اسکرابر موجب افزایش سرعت فرایند نظافت نیز می‌گردد.

نظافت پارکینگ‌ها با دستگاه اسکرابر

تمیزی سطوح کف در هر محیط تجاری، مسکونی، اداری، صنعتی و .. دارای اهمیت بسیاری است. پارکینگ مجتمع‌های مسکونی یا تجاری از جمله این محیط‌ها هستند.

اسکرابر در نظافت دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی

در این مقاله به شیوه نظافت با اسکرابر و مزیت استفاده از ان به جای بهره‌گیری از شیوه‌های سنتی میپردازیم. اسکرابر یکی از پرکاربردترین دستگاه‌های نظافتی است.

کاربرد اسکرابر در نظافت فروشگاه و هایپرمارکت

زمین‌شوی‌های صنعتی از نظر نوع هدایت به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند: زمین‌شوی سرنشین‌دار و زمین‌شوی دستی. این ۲ دسته از لحاظ عملکردی تفاوتی ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *