فروش و پشتیبانی ۸۸۹۷۳۶۸۱-۰۲۱ | حساب کاربری ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔بخارشوی✔کارواش✔مبل شوی✔فرش شوی
جاروبرقی آب و خاک

جاروبرقی آب و خاک در نظافت صنعتی

برای خرید جاروبرقی آب و خاک کارچر و یا استعلام قیمت این محصول با شماره ۰۲۱۵۴۰۹۱ تماس بگیرید.

دستگاه جاروبرقی صنعتی دارای چهار نوع اصلی می باشد که از عبارتند از: دستگاه مکنده خاک، جاروبرقی آب و خاک ، مکنده دائم کار و مکنده ضد انفجار. هر کدام از این مکنده ها به منظور کاربری خاصی طراحی و ساخته شده اند. در این مقاله می خواهیم درباره جاروبرقی آب و خاک کارچر صحبت کنیم . اگر محیط مورد نظر که باید نظافت شود هم دارای آلودگی های مرطوب و هم دارای آلودگی های خشک می باشد جاروبرقی آب و خاک برای شما ایده آل است. این نوع از مکنده صنعتی توانایی جمع کردن انواع آلودگی ها هم از نوع خشک و هم از نوع مرطوب را دارد. از جاروبرقی آب و خاک معمولا در محیط های مختلفی همچون : کارخانجات – بیمارستان ها – هتل ها – مراکز تجاری و فروشگاه های زنجیره ای استفاده می شود. در ادامه به بخشی از مزایای انواع مختلف یا گوناگون جاروبرقی آب و خاک کارچر اشاره می کنیم.

جاروبرقی آب و خاک کلاس ۷۰ لیتری

جاروبرقی آب و خاک مدل NT 70/2 کارچر: این وکیوم خشک و تر صنعتی با ظرفیت ۷۰ لیتری و همچنین دارا بودن ۲ موتور که هر کدام به شکل جداگانه قابلیت فعالیت دارند می توانند به منظور نظافت محیط های با ابعاد متوسط و بزرگ به کار رود.
جاروبرقی آب و خاک nt 70/2
جاروبرقی صنعتی سه موتوره مدل NT 70/3 کارچر: این وکیوم صنعتی آب و خاک دارای ۳ موتور مجزا می باشد که هر کدام به شکل جداگانه قابلیت فعالیت دارند و زمانی که نیاز به حداکثر قدرت مکش دستگاه باشد می توانید از تمامی آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیازمند قدرت مکش کمتر و همچنین صدا و مصرف انرژی پایین تر باشید می توانید از یک یا دو موتور آن استفاده کنید.
جاروبرقی آب و خاک nt 70/3

جاروبرقی آب و خاک کارچر آلمان و انواع آن

جاروبرقی آب و خاک مدل NT 35/1 AP کارچر: این دستگاه مکنده خشک و تر با ظرفیت ۳۵ لیتری و فناوری نیمه خودکار تمیز کننده فیلتر (AP) به منظور استفاده در محیط های کارگاهی مناسب می باشد.
جاروبرقی آب و خاک nt 35/1
جاروبرقی آب و خاک NT 45/1 TACT کارچر : این جارو برقی خشک و تر که مجهز به فناوری تمام خودکار تمیز کننده فیلتر می باشد و با ظرفیت ۴۵ لیتری مخزن می تواند برای استفاده در محیط های متنوعی استفاده شود.
جاروبرقی آب و خاک nt 45/1

جاروبرقی آب و خاک کلاس me classic

جاروبرقی آب و خاک NT 30/1 me classic کارچر :این جارو برقی با بدنه فلزی و ظرفیت ۳۰ لیتری برای استفاده در اماکن گوناگون صنعتی کوچک کاربرد دارد.
جاروبرقی آب و خاک nt 30/1
جاروبرقی آب و خاک NT 38/1 me classic کارچر :این دستگاه جاروبرقی آب و خاک با ظرفیت مناسب و بدنه فلزی و همچنین موتور قدرتمند می تواند پاسخگوی نیاز نظافتی طیف وسیعی از محیط های مختلف باشد.
جاروبرقی آب و خاک nt 38/1
جاروبرقی آب و خاک NT 50/2 me classic کارچر :این جاروبرقی آب و خاک با ظرفیت ۵۰ لیتری مخزن و همچنین دارا بودن ۲ موتور قدرتمند برای استفاده در صنعت با ابعاد بزرگتر مناسب می باشد.
جاروبرقی آب و خاک nt 50/2
جاروبرقی آب و خاک NT 90/2 me classic کارچر : این مکنده صنعتی با دارا بودن ۲ موتور قدرتمند و همچنین ظرفیت بسیار بالا (۹۰ لیتر) توانایی جمع کردن مقادیر زیادی آلودگی های مرطوب و خشک را دارد. در واقع می توان گفت این دستگاه وکیوم صنعتی کامل ترین نوع جاروبرقی آب و خاک کارچر می باشد.
جاروبرقی آب و خاک nt 90/2
جاروبرقی آب و خاک NT 22/1 Ap کارچر : دستگاه NT 22/1 Ap یک محصول حرفه ای به منظور جمع آوری آلودگی های خشک و تر می باشد. شما از این جارو برقی می توانید برای مصارف تجاری و صنعتی استفاده نمایید. از ویژگی ها و مزایای این مکنده حرفه ای می توان به وزن سبک، مانور فوق العاده، جنس بدنه پلی اتیلن و مقاوم، قدرت بالا (۲۲۵ mbar) , و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود. حجم مخزن این مکنده حرفه ای ۲۲ لیتر می باشد.

جاروبرقی صنعتی آب و خاک NT 22-1

مکنده آب و خاک مدل NT 50/1 Tact کارچر : مکنده آب و خاک مدل NT 50/1 Tact از دستگاه های سری Tact کمپانی کرشر آلمان می باشد. نیزان صدای این دستگاه مکنده حرفه ای بسیار مناسب است و باعث می شود بتوان از آن در محیط های مهم و حساس به صدا استفاده نمود. این جاروی صنعتی از لحاظ طراحی بدنه بسیار زیبا بوده و مقاوم در برابر ضربه می باشد. یکی از ویژگی های به کار رفته در این جارو سیستم تمیز کننده خودکار فیلتر می باشد. همچنین توان موتور دستگاه نیز ۱۳۸۰ وات بوده و حجم مخزن آن ۵۰ لیتر می باشد.

جاروبرقی آب و خاک NT 50/1 Tact

جاروبرقی آب و خاک NT 50/1 Tact

وکیوم خشک و تر با قدرت مکش بالا

موتورهای مکنده های کارچر آلمان با استفاده از نوین ترین شیوه های طراحی و همچنین مرغوب ترین آلیاژها ساخته شده است تا هم قدرت مکش بالایی داشته باشند و هم برای مدت زمان طولانی با کارایی حداکثری فعالیت کنند.

جاروبرقی آب و خاک با قابلیت مانور و جابجایی بالا

کارچر آلمان به خوبی به این تیجه رسیده است که یکی از اولین نیاز های یک دستگاه نظافت صنعتی قدرت مانور بالا می باشد. از همین روی اصول پایه ای و کلی را در طراحی های خود در نظر می گیرد. برخی از این اصول عبارتند از: چرخ های مناسب و روان – وزن حداقلی – دسته های ارگونومیک – توزیع وزنی مناسب و… . این اصول در طراحی جاروبرقی آب و خاک این برند آلمانی نیز به خوبی رعایت شده است تا حداکثر قدرت مانور و جابجایی را داشته باشند.

مصرف انرژی پایین

در سالیان اخیر و با سختگیرانه تر شدن استاندارد های زیست محیطی و بالا رفتن قیمت انرژی تولید کنندگان مختلف در سراسر دنیا سعی در تولید موتور هایی با مصرف انرژی کمتر دارند. کارچر آلمان نیز دقیقا بر همین مبنا توان مصرفی موتور محصولات متفاوت خود از جمله جاروبرقی آب و خاک تولید این شرکت را پایین آورده است بدون اینکه تاثیری بر کارایی و قدرت مکش آنها داشته باشد. از همین روی صرفه جویی در مصرف انرژی هزینه های عملیاتی این مکنده های صنعتی را بسیار پایین می آورد.

دوام بالا دستگاه ها

محصولات صنعتی کارچر به منظور استفاده در اماکن نه چندان مناسب طراحی می شوند. برای مثال معمولا در محیط های صنعتی گرد و خاک زیادی وجود دارد، از همین روی محصولات کارچر به شکلی طراحی و ساخته می شوند تا این گرد و خاک نتواند به داخل محفظه و موتور دستگاه های نظافت صنعتی کارچر نفوذ کند. جاروبرقی آب و خاک کارچر نیز دقیقا بر همین مبنا طراحی شده است. اساساً دستگاه های کارچر به شکلی طراحی و ساخته شده اند که بتوانند برای مدت زمان طولانی، بدون هیچ مشکلی فعالیت کنند.

هزینه های عملیاتی پایین

انواع مختلف جاروبرقی آب و خاک کارچر می توانند با کمترین هزینه مصرف انرژی و فیلتر کار کنند. همین ویژگی ها موجب می شود مکنده های کارچر هزینه های عملیاتی بسیار کمی داشته باشد. این ویژگی یکی بهترین ویژگی های دستگاه های مکنده KARCHER آلمان است.

فیلتراسیون قوی دستگاه جاروبرقی آب و خاک

انواع مختلف فیلتر های به کار رفته بر روی جاروبرقی آب و خاک کارچر می تواند قدرت فیلتراسیون بالا و مداوم را در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع دیگر مکنده قدرتمند صنعتی KARCHER بر روی لینک های مکنده ضد انفجار و یا مکنده دائم کار کلیک کنید تا اطلاعاتی را در زمینه این دستگاه ها کسب نمایید.

دیگر محصولات کارچر

کارچر آلمان به عنوان بزرگترین تولید کننده دستگاه نظافت صنعتی ( اسکرابر – دستگاه زمین شوی – وکیوم صنعتی – واترجت صنعتی – فرش شوی – سوییپر – بخارشوی صنعتی – پله برقی شوی–کارواش دروازه ای وآیس بلاست)در سراسر دنیا توانسته است انواع مختلف جارو برقی آب و خاک را متناسب با نیاز نظافتی شما طراحی و تولید کند شرکت کارن تجارت نیز به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران مسوولیت ارائه و خدمات دهی انواع مختلف تولیدات و محصولات نظافتی کمپانی کارچر آلمان را بر عهده دارد.

 

کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

یک پاسخ به “جاروبرقی آب و خاک”

  1. شرکت پیشرو طوس گفت:

    وب سایت و مطالب مفیدی دارید. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *