10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

جاروبرقی آب و خاک

جاروبرقی آب و خاک در نظافت صنعتی

برای خرید جاروبرقی آب و خاک کارچر و یا استعلام قیمت این محصول با شماره ۰۲۱۵۴۰۹۱ تماس بگیرید.

دستگاه جاروبرقی صنعتی دارای چهار نوع اصلی می‌باشد که عبارتند از: دستگاه مکنده خاک، جاروبرقی آب و خاک، مکنده دائم‌کار و مکنده ضدانفجار. هرکدام از این مکنده‌ها به منظور کاربری خاصی طراحی و ساخته شده‌اند.

در این مقاله می‌خواهیم درباره جاروبرقی آب و خاک کارچر صحبت کنیم.

جاروبرقی آب و خاک چیست؟

اگر محیط مورد نظر که باید نظافت شود هم دارای آلودگی‌های مرطوب و هم دارای آلودگی‌های خشک می‌باشد جاروبرقی آب و خاک برای شما ایده‌آل است.

این نوع از مکنده صنعتی توانایی جمع کردن انواع آلودگی‌ها هم از نوع خشک و هم از نوع مرطوب را دارد. از جاروبرقی آب و خاک معمولا در محیط‌های مختلفی همچون: کارخانجاتبیمارستان‌هاهتل‌هامراکز تجاری و فروشگاه‌های زنجیره‌ای استفاده می‌شود.

در ادامه به بخشی از مزایای انواع مختلف یا گوناگون جاروبرقی آب جمع کن کارچر اشاره می‌کنیم.

جاروبرقی آب و خاک کلاس ۷۰ لیتری

جاروبرقی آب و خاک مدل NT 70/2 کارچر: این وکیوم خشک و تر صنعتی با ظرفیت ۷۰ لیتری و همچنین دارا بودن ۲ موتور که هرکدام به شکل جداگانه قابلیت فعالیت دارند می‌توانند به منظور نظافت محیط‌های با ابعاد متوسط و بزرگ به کار رود.

جاروبرقی صنعتی nt 70-2

جاروبرقی صنعتی سه موتوره مدل NT 70/3 کارچر: این وکیوم صنعتی آب و خاک دارای ۳ موتور مجزا می‌باشد که هرکدام به شکل جداگانه قابلیت فعالیت دارند و زمانی که نیاز به حداکثر قدرت مکش دستگاه باشد می‌توانید از تمامی آنها استفاده کنید و در مواقعی که نیازمند قدرت مکش کمتر و همچنین صدا و مصرف انرژی پایین‌تر باشید می‌توانید از یک یا دو موتور آن استفاده کنید.

جاروبرقی صنعتی کارچر NT70/3

جاروبرقی آب و خاک کارچر آلمان و انواع آن

جاروبرقی آب و خاک مدل NT 35/1 AP کارچر: این دستگاه مکنده خشک و تر با ظرفیت ۳۵ لیتری و فناوری نیمه‌خودکار تمیزکننده فیلتر (AP) به منظور استفاده در محیط‌های کارگاهی مناسب می‌باشد.

جاروبرقی صنعتی nt 35-1 ap

جاروبرقی آب و خاک NT 90/2 me classic کارچر : این مکنده صنعتی با دارا بودن ۲ موتور قدرتمند و همچنین ظرفیت بسیار بالا (۹۰ لیتر) توانایی جمع کردن مقادیر زیادی آلودگی‌های مرطوب و خشک را دارد. در واقع می‌توان گفت این دستگاه وکیوم صنعتی کامل‌ترین نوع جاروبرقی آب و خاک کارچر می‌باشد.

جاروبرقی صنعتی کارچر NT90/2

جاروبرقی آب و خاک NT 45/1 TACT کارچر: این جارو برقی خشک و تر که مجهز به فناوری تمام خودکار تمیزکننده فیلتر می‌باشد و با ظرفیت ۴۵ لیتری مخزن می‌تواند برای استفاده در محیط‌های متنوعی استفاده شود.

جاروبرقی صنعتی nt 45-1 tact

جاروبرقی آب و خاک کلاس me classic

جاروبرقی آب و خاک NT 30/1 me classic کارچر: این جارو برقی با بدنه فلزی و ظرفیت ۳۰ لیتری برای استفاده در اماکن گوناگون صنعتی کوچک کاربرد دارد.

جاروبرقی صنعتی nt 30-1

جاروبرقی آب و خاک NT 38/1 me classic کارچر: این دستگاه جاروبرقی آب و خاک با ظرفیت ۳۸ لیتری و بدنه فلزی و همچنین موتور قدرتمند می‌تواند پاسخگوی نیاز نظافتی طیف وسیعی از محیط‌های مختلف باشد.

جاروبرقی صنعتی nt 38-1

جاروبرقی آب و خاک NT 50/2 me classic کارچراین جاروبرقی آب و خاک با ظرفیت ۵۰ لیتری مخزن و همچنین دارا بودن ۲ موتور قدرتمند برای استفاده در صنعت با ابعاد بزرگتر مناسب می‌باشد.

جاروبرقی حرفه ای NT 50/2 me classic کارچر

جاروبرقی آب و خاک NT 22/1 Ap کارچر: دستگاه NT 22/1 Ap یک محصول حرفه‌ای به منظور جمع‌آوری آلودگی‌های خشک و تر می‌باشد.

شما از این جارو برقی می‌توانید برای مصارف تجاری و صنعتی استفاده نمایید.

از ویژگی‌ها و مزایای این مکنده حرفه‌ای می‌توان به وزن سبک، مانور فوق‌العاده، جنس بدنه پلی‌اتیلن و مقاوم، قدرت بالا (۲۲۵ mbar), و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود. حجم مخزن این مکنده حرفه‌ای ۲۲ لیتر می‌باشد.

جاروبرقی صنعتی کارشر nt 22-1 ap

مکنده آب و خاک مدل NT 50/1 Tact کارچر: مکنده آب و خاک مدل NT 50/1 Tact از دستگاه‌های سری Tact کمپانی کرشر آلمان می‌باشد.

میزان صدای این دستگاه مکنده حرفه‌ای بسیار مناسب است و باعث می‌شود بتوان از آن در محیط‌های مهم و حساس به صدا استفاده نمود.

این جاروی صنعتی از لحاظ طراحی بدنه بسیار زیبا بوده و مقاوم در برابر ضربه می‌باشد.

یکی از ویژگی‌های به کار رفته در این جارو سیستم تمیزکننده خودکار فیلتر می‌باشد.

همچنین توان موتور دستگاه نیز ۱۳۸۰ وات بوده و حجم مخزن آن ۵۰ لیتر می‌باشد.

جاروبرقی تجاری NT 50-1 Tact

وکیوم خشک و تر با قدرت مکش بالا

موتورهای مکنده‌های کارچر آلمان با استفاده از نوین‌ترین شیوه‌های طراحی و همچنین مرغوب‌ترین آلیاژها ساخته شده است تا هم قدرت مکش بالایی داشته باشند و هم برای مدت زمان طولانی با کارایی حداکثری فعالیت کنند.

جاروبرقی آب و خاک با قابلیت مانور بالا

کارچر آلمان به خوبی به این نتیجه رسیده است که یکی از اولین نیازهای یک دستگاه نظافت صنعتی قدرت مانور بالا می‌باشد. از همین روی اصول پایه‌ای و کلی را در طراحی‌های خود در نظر می‌گیرد.

برخی از این اصول عبارتند از: چرخ‌های مناسب و روان وزن حداقلیدسته‌های ارگونومیکتوزیع وزنی مناسب و… .

این اصول در طراحی جاروبرقی آب و خاک این برند آلمانی نیز به خوبی رعایت شده است تا حداکثر قدرت مانور و جابجایی را داشته باشند.

مصرف انرژی پایین

در سالیان اخیر و با سختگیرانه‌تر شدن استانداردهای زیست محیطی و بالا رفتن قیمت انرژی تولیدکنندگان مختلف در سراسر دنیا سعی در تولید موتورهایی با مصرف انرژی کمتر دارند.

کارچر آلمان نیز دقیقا بر همین مبنا توان مصرفی موتور محصولات متفاوت خود از جمله جاروبرقی آب و خاک تولید این شرکت را پایین آورده است بدون اینکه تاثیری بر کارایی و قدرت مکش آنها داشته باشد.

از همین روی صرفه‌جویی در مصرف انرژی هزینه‌های عملیاتی این مکنده‌های صنعتی را بسیار پایین می‌آورد.

دوام بالای دستگاه‌ها

محصولات صنعتی کارچر به منظور استفاده در اماکن نه چندان مناسب طراحی می‌شوند.

برای مثال معمولا در محیط‌های صنعتی گرد و خاک زیادی وجود دارد، از همین روی محصولات کارچر به شکلی طراحی و ساخته می‌شوند تا این گرد و خاک نتواند به داخل محفظه و موتور دستگاه‌های نظافت صنعتی کارچر نفوذ کند.

جاروبرقی آب و خاک کارچر نیز دقیقا بر همین مبنا طراحی شده است. اساساً دستگاه‌های کارچر به شکلی طراحی و ساخته شده‌اند که بتوانند برای مدت زمان طولانی، بدون هیچ مشکلی فعالیت کنند.

هزینه‌های عملیاتی پایین

انواع مختلف جاروبرقی آب و خاک کارچر می‌توانند با کمترین هزینه مصرف انرژی و فیلتر کار کنند.

همین ویژگی‌ها موجب می‌شود مکنده‌های کارچر هزینه‌های عملیاتی بسیار کمی داشته باشد.

این ویژگی یکی از بهترین ویژگی‌های دستگاه‌های مکنده Kärcher آلمان است.

فیلتراسیون قوی دستگاه

انواع مختلف فیلترهای به کار رفته بر روی جاروبرقی آب و خاک کارچر می‌تواند قدرت فیلتراسیون بالا و مداوم را در اختیار شما قرار دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع دیگر مکنده قدرتمند صنعتی Kärcher بر روی لینک‌های مکنده ضدانفجار و یا مکنده دائم‌کار کلیک کنید تا اطلاعاتی را در زمینه این دستگاه‌ها کسب نمایید.

دیگر محصولات کارچر

کارچر آلمان به عنوان بزرگترین تولیدکننده دستگاه نظافت صنعتی (اسکرابر – دستگاه زمین‌شوی – وکیوم صنعتی – واترجت صنعتی – فرش‌شوی – سوییپر – بخارشوی صنعتی – پله‌برقی‌شوی–کارواش دروازه‌ای و آیس‌بلاست) در سراسر دنیا توانسته است انواع مختلف جارو برقی آب و خاک را متناسب با نیاز نظافتی شما طراحی و تولید کند.

شرکت کارن تجارت بهین نیز به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران مسئولیت ارائه و خدمات‌دهی انواع مختلف تولیدات و محصولات نظافتی کمپانی کارچر آلمان را بر عهده دارد.

برای ثبت سفارش و یا هرگونه سوال در مورد قیمت جاروبرقی صنعتی آب و خاک یا قیمت جاروبرقی آب و خاک خانگی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT48/1

این دستگاه یک جارو برقی آب و خاک فوق‌العاده قوی، کاربردی و قدرتمند است. این دستگاه دارای یک طراحی جمع و جور است که به طور خاص برای نیازهای خاص نظافتی ساختمان، خودرو و صنایع ساخته شده است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه فایبرگلاس

جاروبرقی حرفه ای مدل NT27/1 کارچر (کرشر) آلمان با حجم مخزن زباله ۲۷ لیتری، فیلتر آن از نوع کارتریجی است که قدرت فیلتراسیون زیادی به این دستگاه می دهد.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 22/1 AP

جاروبرقی صنعتی آب و خاک مدل NT 22/1 Ap یک دستگاه جمع و جور، سبک و در عین حال قدرتمند می باشد که برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی تویط کمپانی شهیر کرشر آلمان طراحی و تولید شده است.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل BV 5/1

جاروبرقی کوله ای مدل BV 5/1 کارچر آلمان دارای حجم مخزن زباله ۵ لیتری بوده و دارای توان کاری ای بالغ بر ۶۵۰ وات می باشد. وزن دستگاه ۸/۷ کیلوگرم است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه استیل

جاروبرقی حرفه ای مدل NT 27/1  کارچر با مخزن ۲۷ لیتری و موتور ۱۳۸۰ واتی، برای نظافت محیط های مختلف مناسب می باشد.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 50/1 Tact

جاروبرقی صنعتی مدل NT 50/1 TACT  کارچر با مخزن ۵۰ لیتری و موتور ۱۳۸۰ واتی و همچنین سیستم TACT، برای نظافت محیط های صنعتی مناسب می باشد.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 20/1 Me Classic

جاروبرقی صنعتی مدل NT 20/1 کارچر – جاروبرقی صنعتی کارچر آلمان – مکنده صنعتی کارچر – دستگاه جاروبرقی صنعتی جاروبرقی ۲۰ لیتری – جاروبرقی آب و خاک

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 38/1

جاروبرقی صنعتی مدل NT 38/1 با بدنه استیل و محکم خود و همچنین حجم مخزن ۳۸ لیتری به منظور استفاده در محیط های صنعتی ایده آل می باشد.

یک پاسخ به “جاروبرقی آب و خاک”

  1. شرکت پیشرو طوس گفت:

    وب سایت و مطالب مفیدی دارید. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *