جاروبرقی دائم کار

جارو برقی دائم کار

امروزه و با گذشت زمان روز به روز، وظیفه ها بیشتر به شکل تخصصی و حرفه ای دنبال می شود. در صنایع مختلف نیز موضوع به همین شکل است. تمامی بخش های صنعتی امروزه وظایف خود را به وسیله دستگاه های نوین و کاملا تخصصی انجام می دهند. یکی از این امور نظافت محیط های صنعتی می باشد که امروزه به وسیله دستگاه های نظافت صنعتی صورت میگیرد.یکی از دستگاه های نظافت صنعتی بسیار پر کاربرد جاروبرقی دائم کار می باشد.جاروبرقی دائم کار نوع خاصی از جاروبرقی صنعتی است که در ادامه درباره آن بیشتر توضیح خواهیم داد.
از جاروبرقی دائم کار در محیط های صنعتی بزرگ و با نیاز نظافتی روزانه همچون کارخانجات بسیار بزرگ و صنایع سنگین مانند فولاد،نفت و گاز سیمان ، آهن ،خودرو و….. استفاده می شود.
انواع مختلف مکنده صنعتی در حجم های مختلف و با موتور های متفاوت ساخته می شوند که هر کدام پاسخگوی یکی از این محیط ها باشد از مکنده های خاک گرفته تا انواع جاروبرقی آب و خاک و مکنده های با قابلیت انجام مداوم و ضد انفجار.
در برخی از کارخانجات و مراکز یا صنایع بسیار بزرگ به دلیل حجم کاری بالا، میزان آلودگی محیط و مساحت بالای مجموعه نیاز به استفاده از مکنده صنعتی دائم کار وجود دارد. این نوع وکیوم صنعتی برای استفاده مداوم و ۲۴ ساعته طراحی و ساخته شده است.

طراحی مکنده دائم کار

۱-طراحی ارگونومیک
وقتی یک دستگاه برای استفاده مداوم و ۲۴ ساعته طراحی و ساخته می شود باید به شکلی باشد که اپراتور در استفاده از آن دچار خستگی نشود و بتواند برای ساعت های طولانی به راحتی با آن کار کند. این اصول در دنیای طراحی تحت عنوان ارگونومی شناخته می شود.اصول ارگونومی در طراحی جاروبرقی دائم کار کارچر به شکل کامل رعایت شده است.
۲-حمل و نقل ساده
استفاده از جاروبرقی دائم کار در محیط های صنعتی مستلزم جابجایی دستگاه به بخش های مختلف محیط می باشد از همین روی طراحی این مکنده صنعتی باید به گونه ای باشد که حمل و نقل آن بسیار ساده باشد.برای ساده شدن حمل و نقل جاروبرقی صنعتی و بالا رفتن قدرت مانور آن فاکتور های زیر رعایت شده است.
چرخ های این دستگاه ها بسیار روان و با قدرت مانور مناسب می باشند که حمل و نقل جاروبرقی را ساده تر ساخته اند. بدنه جاروبرقی دائم کار تا حد ممکن سبک و کوچک ساخته شده است تا مانعی بر سر حمل و نقل ساده نباشد. دستگیره های مناسب برای جاروبرقی دائم کار تعبیه شده است تا به حرکت درآوردن این مدل جاروبرقی را ساده تر سازد.
۳-موتور توانمند
دستگاه های مکنده معمولاً به گونه ای هستند که موتور آنها پس از مدت مشخصی داغ کرده و باید خاموش شوند.اما موتورهای جاروبرقی دائم کار ساخت کارچر اینگونه نیست .جنس آلیاژ این موتور ها و سیستم گردش هوای آنها به شکلی است که امکان روشن بودن و نظافت کردن ۲۴ ساعته را دارند. گذشته از تمامی موارد ذکر شده لوازم جانبی متعددی نیز برای دستگاه مکنده با قابلیت کارچر در نظر گرفته شده است تا بتواند پاسخگوی نیاز های متفاوت نظافتی باشد.

انواع جاروبرقی دائم کار کارچر

  1. جاروبرقی دائم کار IV 100/40 کارچر
  2. جاروبرقی دائم کار IV 100/55 کارچر
  3. مکنده مداوم کار IV 100/75 کارچر
  4. مکنده قدرتمند IV 60/30 کارچر
  5. مکنده قدرتمند IV 60/36-3 کارچر

که شما می توانید با توجه به نیاز های نظافتی خود هر یک از آنها را انتخاب کرده و استفاده کنید.
علاوه بر دستگاه های مکنده دائم کار ،کارچر آلمان انواع مختلف دستگاه نظافت صنعتی از جمله ( اسکرابر – دستگاه زمین شوی – واترجت – بخار شوی صنعتی – سوییپر – پله برقی شوی – آیس بلاست – کارواش اتوماتیک ) را تولید می کند. شرکت کارن تجارت نیز در ایران به عنوان شریک تجاری و نمایندگی Kärcher در ایران فعالیت می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *