استفاده از جاروبرقی صنعتی در مصارف سنگین

دستگاه-جاروبرقی-صنعتی

جاروبرقی صنعتی دارای انواع مختلف می باشد و شرکت کارچر آلمان به عنوان بزرگ ترین شرکت تولید کننده دستگاه های نظافتی برای مصارف گوناگون جاروبرقی صنعتی تخصصی طراحی و تولید کرده است . در ادامه ویژگی های جاروبرقی صنعتی را توضیح می دهیم و کاربرد آن را در صنایع سنگین عنوان می کنیم.

جمع کردن آب با جاروبرقی

جاروبرقی صنعتی چیست؟

جاروبرقی صنعتی دستگاهی است دارای یک مخزن که درون آن توسط یک پمپ خلأ نسبی ایجاد می شود و این خلأ یا فشار منفی مواد را به داخل مخزن مکنده می کشاند. جاروبرقی صنعتی یک وسیله مناسب و کارآمد با کاربردهای متفاوت می باشد که به منظور نظافت، جمع آوری انواع آلودگی های سخت و توده ای، غبار گیری، و انتقال مواد مورد استفاده قرار می گیرد.

تمامی دستگاه های جاروبرقی در رده های خانگی، تجاری، نیمه صنعتی، صنعتی و صنعتی سنگین کار، دارای دو مؤلفه اصلی تحت عنوان قدرت مکش و سرعت مکش هستند و هر چه میزان قدرت مکش یک جاروبرقی بیشتر باشد، توانایی آن در مکش مواد سنگین با چگالی بالا بیشتر می شود.

هم چنین افزایش شاخصه سرعت مکش توانایی مکنده را در جمع آوری ذرات سبک و غبار گیری بیشتر می کند و سرعت عملیات نظافت نیز افزایش می یابد. قدرت و سرعت مکش در هر کدام از رده های جارو برقی تفاوت می کند و متناسب با نوع کاربرد دستگاه موتور و پمپ مناسب بر روی جارو نصب می شود.

جاروبرقی آب و خاک کرشر

با طراحی انواع گوناگون جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی بسیاری از فرآیندهای نظافتی و انتقال مواد که در گذشته با دشواری انجام می شد، تسهیل یافته و این تجهیزات پیشرفته چنین فعالیت هایی را با کیفیت خیره کننده، سرعت بالا و ضریب ایمنی فوق العاده به انجام می رسانند. مکنده ها قابلیت مکش هم زمان مواد جامد و مایع را دارند و برخی از انواع آن می توانند این مواد را از یکدیگر جدا سازی کرده و به چرخه مصرف بازگردانند.

جاروبرقی صنعتی نسبت به سیستم های نظافتی مشابه و یا روش های سنتی مزایای بی شماری دارد و می توان به جمع آوری صحیح و کامل مواد، عدم بازگشت گرد و خاک و ذرات و غبار به محیط، حذف کامل غبارات سمی و یا اشتعال زا و جلوگیری از بازگشت آن ها به محیط، حفظ ایمنی اپراتور و دیگر کارکنان، افزایش قابل توجه سرعت عملیات، افزایش بهره وری و بازدهی کاری، بازیابی مواد از دست رفته در طول انجام فعالیت های صنعتی و تولیدی و …  اشاره نمود.

جاروبرقی صنعتی NT45/1

استفاده از جاروبرقی در مصارف سنگین

لازم به ذکر است جاروبرقی ها نیز مانند سایر دستگاه های نظافتی از انواع مختلفی برخوردار می باشند که در صنایع و محیط های گوناگون از انواع متفاوت این دستگاه ها استفاده می شود. جاروبرقی هایی موجود است که می توانند  انواع آلودگی های بسیار سنگین و با مقدار بالا را جمع آوری کرده و مدت زمان بیشتری نسبت به نمونه های مشابه کوچکتر و با قدرت موتور بالا فعالیت کند.

نوعی از این جاروبرقی ها، جاروبرقی های کامیونی نام دارند که در دسته بندی مکنده های قدرتمند جای دارند.

دستگاه جاروبرقی ضدضربه

طراحی و ساخت

کمپانی های طراحی و ساخت جاروبرقی های صنعتی همواره به فکر دشوار تر بودن امر نظافت در صنایع گوناگون بوده اند. از ویژگی هایی که یک جاروبرقی کامل و قدرتمند صنعتی می تواند داشته باشد، ویژگی دائم الکار بودن می باشد که از برترین مزیت های این دستگاه ها به شمار می آید.

شرکت کارن تجارت نیز انواع مختلف دستگاه نظافت صنعتی این شرکت شامل اسکرابر یا همان دستگاه زمین شوی – دستگاه های مکنده قدرتمند– بخارشوی صنعتی – دستگاه های واترجت – سوییپر – فرش شوی – پله برقی شوی – کارواش اتوماتیک و آیس بلاست را عرضه می کند.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT48/1

این دستگاه یک جارو برقی آب و خاک فوق‌العاده قوی، کاربردی و قدرتمند است. این دستگاه دارای یک طراحی جمع و جور است که به طور خاص برای نیازهای خاص نظافتی ساختمان، خودرو و صنایع ساخته شده است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه فایبرگلاس

جاروبرقی حرفه ای مدل NT27/1 کارچر (کرشر) آلمان با حجم مخزن زباله ۲۷ لیتری، فیلتر آن از نوع کارتریجی است که قدرت فیلتراسیون زیادی به این دستگاه می دهد.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 22/1 AP

جاروبرقی صنعتی آب و خاک مدل NT 22/1 Ap یک دستگاه جمع و جور، سبک و در عین حال قدرتمند می باشد که برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی تویط کمپانی شهیر کرشر آلمان طراحی و تولید شده است.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل BV 5/1

جاروبرقی کوله ای مدل BV 5/1 کارچر آلمان دارای حجم مخزن زباله ۵ لیتری بوده و دارای توان کاری ای بالغ بر ۶۵۰ وات می باشد. وزن دستگاه ۸/۷ کیلوگرم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *