فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | حساب کاربری ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔بخارشوی✔کارواش✔مبل شوی✔فرش شوی

نظافت مجتمع تجاری با جاروبرقی صنعتی

نظافت مجتمع تجاری به کمک جاروبرقی صنعتی

اصولا مجتمع های تجاری اماکنی بزرگ با راهروها ، پله ها و معابر عمومی متعدد هستند . به طور معمول روزانه جمعیت زیادی از یک مجتمع تجاری بازدید می کنند . عبور و مرور فراوان افراد در یک محل گرد و غبار و آلودگی هایی را با خود به همراه خواهد داشت و البته گاهی نیز بزرگسالان بی مبالات یا کودکان سر به هوا مزید بر علت شده و بر حجم آلودگی های ایجاد شده می افزایند. اما جهت حفظ جذابیت محیط برای کلیه بازدید کنندگان لازم است تا نظافت محیط به شکلی جدی مد نظر قرار گیرد . در واقع در یک مجتمع تجاری به عنوان یک مکان عمومی با تردد زیاد به طور قطع نظافت منظم روزانه امری ضروری خواهد بود . در یک مجتمع تجاری با توجه به تنوع بخش ها و همچنین آلودگی هایی که لازم است مورد نظافت قرار گیرند قطعا راهکار های نظافتی مختلفی لازم است مورد استفاده قرار گیرد . در ادامه به بررسی دقیق تر این امر می پردازیم .

نظافت سالن ورودی و راهروها به کمک جاروبرقی صنعتی مناسب برای مجتمع تجاری

در سالن های ورودی، راهروها و همچنین سایر لابی های مجتمع در طبقات بالاتر ممکن است آلودگی های متنوعی شامل زباله های درشت ، مایعات رنگی ( قهوه، چای یا نوشابه و …) ، مواد غذایی چسبنده ، گرد و غبار و … بر روی سطح کف مشاهده شود . در مرحله اول برای حذف آلودگی های درشت تر و همچنین مایعات و حتی گرد وغبار می توانیم از یک جاروبرقی صنعتی مناسب برای مجتمع تجاری بهرمند شویم . یک جاروبرقی صنعتی مناسب به راحتی می تواند نیاز ما را در این بخش مرتفع نماید .

کمپانی کارچر در زمینه تولید جاروبرقی صنعتی مناسب برای مجتمع های تجاری گزینه های مختلفی را ارائه نموده است . از جمله جاروبرقی های مناسب برای یک مجتمع تجاری می توان به جاروبرقی صنعتی NT 90/2 اشاره کرد . این دستگاه یک جاروبرقی صنعتی دو موتوره با یک مخزن زباله ۹۰ لیتری است که برای استفاده در صنایع مختلف و همچنین اماکن عمومی پر تردد گزینه مطلوبی به شمار می رود . وجود دو موتور مجزا در این جاروبرقی این امکان را برای اپراتور به وجود می آورد تا با استفاده گردشی و متوالی از موتورها بدون نیاز به استراحت دادن به دستگاه ساعات متمادی به صورت پیوسته از آن استفاده نماید و این امر در مجموعه های صنعتی یا اماکن عمومی با مساحت زیاد مساله مهم ی به شمار می رود . جاروبرقی صنعتی NT 90/2 یک جاروبرقی آب و خاک است که علاوه بر جمع آوری آلودگی های درشت و همچنین گرد و غبار امکان جمع آوری آلودگی های مایع را نیز دارد. وجود یک فیلتر کارتریجی قدرتمند سبب گردیده است تا این دستگاه در کنار قدرت مکش بالا از قدرت فیلتراسیون مطلوبی نیز برخوردار باشد .

جاروبرقی صنعتی سطلی آب و خاک

جاروبرقی صنعتی سطلی آب و خاک

بدنه جاروبرقی سطلی NT 90/2 کارچر از جنس استیل است که دستگاه را در برابر ضربات احتمالی وارده مقاوم می سازد . این جاروبرقی صنعتی مناسب برای مجتمع های تجاری دارای چرخ هایی روان و بی صدا است که حمل و نقل دستگاه را آسان ساخته و پایداری مناسبی را برای دستگاه ایجاد می کند . وجود یک خرطومی تخلیه که در پشت دستگاه تعبیه شده است امکان تخلیه مخزن بزرگ دستگاه را با سهولت فراوان فراهم نموده است . جاروبرقیNT 90/2 کارچر آلمان یک جاروبرقی صنعتی مناسب برای مجتمع تجاری بوده و در حین برخورداری از دو موتور مجزا ، مخزن بزرگ و قدرت مکش بالا و فیلتراسیون مناسب که در یک محیط صنعتی امری ضروری است از صدای کارکرد پایینی برخوردار است .

در کنار وجود یک جاروبرقی برای نظافت آلودگی های بزرگ وجود یک زمین شوی صنعتی نیز برای نظافت و شستشوی سطح کف لابی ها و راهروها در یک مجتمع تجاری که محلی پر تردد محسوب میشود امری ضروری است . برای انتخاب یک زمین شوی مناسب لازم است نکات متعددی مد نظر قرار گیرند .

برای یک مجتمع تجاری بسته مساحت محیط می توانید از زمین شوی های سرنشین دار و یا دستی استفاده نمایید . البته از آنجاییکه زمین شوی های سرنشین دار از ابعاد بزرگتری نسبت به مدل های دستی برخوردار هستند در هنگام خرید یک زمین شوی سرنشین دار برای یک مجتمع تجاری چند طبقه حتما قبلا از هر اقدامی لازم است مطمئن شوید که زمین شوی مذکور ابعادی مناسب با آسانسور شما داشته باشد تا امکان جا به جا کردن آن بین طبقات توسط اسانسور مهیا باشد . در هنگام انتخاب بین نمونه های دستی و سرنشین دار مساحت محیط مساله نسبتا مهمی است نمونه های سرنشین دار از سرعت و کارآیی بالاتری برخوردار هستند و معمولا برای مساحت های بالاتر از ۲۰۰۰ متر زمین شوی های سرنشین دار را به شما پیشنهاد میکنیم .علاوه بر انتخاب بین زمین شوی های دستی یا سرنشین دار لازم است شما بین زمین شوی های کابلی و باطری دار نیز گزینه مناسب را برای مجتمع خود انتخاب نمایید . کلیه دستگاه های سرنشن دار توان مورد نیاز خود را از باطری تامین می نمایند اما مدل های مختلف زمین شوی های دستی معمولا در هر دو حالت کابلی و باطری دار تولید می شوند . دستگاهای کابلی و باطری دار هر یک مزایا و محدودیت های خود را دارند. یک دستگاه کابلی از قیمت مناسبتری برخوردار است ، به علت استفاده از برق مستقیم محدودیتی در مورد شارژ دستگاه وجود نداشته و می تواند هر زمان که نیاز باشد و به هر مدت که لام است عملیات نظافت را به انجام رساند . علاوه بر آنکه از تهیه گاه به گاه باطری نیز آزاد خواهید بود و در مجموع هزینه نگهداری کمتری برای دستگاه خواهید داشت. در ضمن دستگاه شما به دلیل عدم وجود باطری از وزن کمتری برخوردار است و کارکردن با آن قطعا آسان تر خواهد بود . اما در مقابل استفاده از آن در مکان های پر تردد کمی دشوار است علاوه بر آنکه به دلیل وجود کابل قدرت مانور دستگاه کمتر می شود و لازم است که شما همیشه در نزدیکی دستگاه پریز برق فعال در اختیار داشته باشید . در مقایسه با یک دستگاه کابلی یک زمین شوی دستی باطری دار به علت عدم وجود کابل قطعا از قدرت مانور بالاتری برخوردار است اما لازم است هزینه اولیه و همچنین هزینه نگهداری بالاتری را برای آن پرداخت نمایید که در برخی موارد امری غیر ضروری محسوب می شود . در نهایت در مورد انتخاب یک زمین شوی کابلی یا باطری دار پس از در نظر گرفتن تمام نکات و دریافت راهنماییهای لازم از کارشناسان مربوطه تصمیم گیری بر عهده شما خواهد بود .

نظافت فود کورت به کمک جاروبرقی صنعتی مناسب برای مجتمع تجاری

اگر مجتمع تجاری شما شامل بخشی تحت عنوان فود کورت می شود وجود یک جاروبرقی صنعتی مناسب برای مجتمع تجاری یاری دهنده شما در نظافت آلودگی های محیط خواهد بود . همچنان یک جاروبرقی دو موتوره بزرگ مثل NT 90/2 کارچر با مخزن بزرگ، قدرت مکش بالا و دو موتور مجزا برای شما گزینه مناسبی خواهد بود اما می توانید پس از مشاوره با کارشناسان مربوطه از مدل های دیگری نیز استفاده نمایید . البته قطعا در صورتی که سطح کف به علت ریختن غذا، نوشیدنی و سایر مواد غذایی چرب و چسبنده شده باشد لازم است که پس از مکش زباله های درشتتر توسط یک جاروبرقی صنعتی مناسب برای مجتمع تجاری سطح کف را توسط یک اسکرابر (زمین شوی) مناسب شستشو دهید .

نظافت سرویس های بهداشتی با مکنده صنعتی

در یک مجتمع تجاری که به شکل مناسب طراحی شده و آسایش مراجعین در طراحی آن مد نظر قرار گرفته است در کنار فروشگاه ها و فود کورت ها ساخت سرویس های بهداشتی نیز قطعا لحاظ شده است . و صد البته لازم است تا این بخش نیز مانند سایر بخش های یک مجتمع تجاری مدرن و کامل از نظافت و بهداشت کافی برخوردار باشد . در نظافت سرویس های بهداشتی نیز ممکن است با زباله هایی با ابعاد گوناگون مواجه باشیم. همچنان برای زباله های متوسط و نسبتا درشت استفاده از یک جاروبرقی صنعتی مناسب برای مجتمع تجاری پیشنهاد می شود . علاوه بر آنکه لازم است جاروبرقی از نوع آب و خاک باشد تا در مواجهه با محیط سرویس های بهداشتی که گاها ممکن است سطح آنها خیس و یا نمدار باشد مشکلی برای دستگاه ایجاد نشود . در کنار تمام مزایایی که برای جاروبرقی های صنعتی کارچر شمردیم یک نکته مثبت دیگر در استفاده از جاوربرقی های صنعتی کارچر سطلی بودن آنها است این امر سبب می شود پس از اتمام کار نظافت محیط، به راحتی بتوانید درب سطل را باز نموده، مخزن را تخلیه کرده و داخل آن را به سادگی شستشو نمایید .

شاید برای سرویس های بهداشتی به علت محدودیت فضا و کاهش امکان مانور دستگاه لازم باشد از مدل های کوچکتر جاروبرقی های صنعتی آب و خاک کارچر استفاده نمایید . من جمله جاروبرقی صنعتی  مدل NT 27/1 کارچر این جاروبرقی یک دستگاه صنعتی با موتور قوی و قدرت مکش بالا است که از یک مخزن به گنجایش ۲۷ لیتر بهره می برد . این دستگاه با وجود مخزن ۲۷ لیتر ی و موتور صنعتی از ابعاد مناسبی برخوردار است و تنها ۷٫۵ کیلوگرم وزن دارد . ابعاد و وزن پاییت دستگاه قدرت مانور آن را بالا برده و این جاروبرقی صنعتی را برای استفاده در محیط های نسبتا کوچک و فضای مانور کم مناسب می سازد . جاروبرقی NT 27/1 یک جاروبرقی صنعتی آب و خاک با فیلتر کارتریجی است . فیلترهای کارتریجی کارچر علاوه بر آنکه خود از طول عمر بالایی برخوردار می باشند با فیلتراسیون قوی و کامل خود از موتور دستگاه نیز حفاظت کرده و طول عمر موتور را به سادگی افزایش می دهند . این جاروبرقی صنعتی مناسب برای مجتمع های تجاری در دو مدل با بدنه پلی اتیلن و استیل به بازار عرضه شه است که هر دو مدل از مقاومت کافی برای کار در محیط های صنعتی برخوردار می باشند .

جاروبرقی صنعتی تجاری

جاروبرقی صنعتی تجاری

در کنار استفاده از یک جاروبرقی برای نظافت زباله های متوسط و نسبتا درشت در محیط، یک اسکرابر کوچک با قدرت مانور بالا که برای محیط های کوچک مناسب باشد مانند زمین شوی BR 30/4 کارچر برای شستشوی ساده و با کیفیت کف سرویس های بهداشتی گزینه ای مناسب خواهد بود . این دستگاه در سال ۲۰۱۷ طراحی و به بازار عرضه شده است . این دستگاه با ابعاد بسیار کوچک و قدرت مانور بالا برای استفاده در محیط های کوچک و متوسط بسیار مناسب است . همانند سایر زمین شوی های کارچر این دستگاه توان شستشو و خشک کردن همزمان سطح کف را دارد می باشد. اما در هنگام استفاده از این دستگاه به منظور نظافت عمیق تر و بیشتر سطوح مختلف شما می توانید با استفاده از یک پیچ بر روی دستگاه تیغه های خشک کن را بالا آورده و سطح را بدون خشک کردن به طور کامل برس نمایید و در مرحله بعد پس از نظافت کامل سطح مورد نظر آن را خشک نمایید . این دستگاه از امکان شستشو در هر دو حالت رو به جلو و رو به عقب برخوردار است . اسکرابر BR 30/4 کارچر آلمان از برسی با قدرت چرخش بالا (۱۴۵۰ دور در دقیقه ) و امکان تعویض آسان بهره می برد و قابلیت نظافت تمامی شکاف های موجود در سطح و زوایای ۹۰ درجه را دارد . مخزن آب تمیز و آب کثیف دستگاه قابل جدا شدن بوده و دستگاه برای دسترسی کامل به فضای زیرین اثاثیه و مبمان به طور کامل و تا نود درجه خم می شود .

نظافت بخش تاسیسات با جارو برقی

گاها در بخش تاسیسات، چیلرها و. … نیز ممکن است نیاز به نظافت وجود داشته باشد برای نظافت این قسمت و پاکسازی محیط از بقایای باقی مانده از کار پرسنل تاسیسات ، گرد و غبار وارد شده با هوا و یا هر نوع آلودگی دیگر می توانید از یک جاروبرقی صنعتی مناسب برای مجتمع تجاری مانند مدل NT 90/2 ، مدل NT 27/1 و یا سایر مدل های جاروبرقی مناسب برای محیط های صنعتی و تجاری که توسط کمپانی کارچر طراحی و تولید شده است استفاده نمایید .

نظافت بخش تاسیسات با جارو برقی

نظافت بخش تاسیسات با جارو برقی

نظافت پارکینگ ها با سوییپر صنعتی

پارکینگ ها نیز مانند سایر قسمت های مجتمع تجاری نیاز به نظافت منظم و برنامه ریزی شده دارند . این قسمت نیز مانند لابی ها و راهرو ها از قسمت های پر تردد یک مجتمع تجاری محسوب می شود . در نظافت پارکینگ ها میتوانید برای جمع آوری آلودگی ها و زباله های متوسط و یا نسبتا درشت از یک جاروبرقی صنعتی مناسب برای مجتمع تجاری استفاده نمایید اما به طور معمول به علت گستردگی فضا و بزرگی مساحت پارکینگ ها پیشنهاد ما به شما استفاده از یک جاروب شهری یا اصطلاحا سوییپر خواهد بود .

این دستگاه ها برای جاروب فضاهای بزرگ مناسب هستند و به سادگی مانند یک جاروی پر سرعت زباله های درشت را به همراه گرد و غبار برای شما جمع آوری می نمایند. افزایش سهولت و سرعت کار در هنگام استفاده از این دستگاه ها بهره وری نیروی کار شما را افزایش داده و موجب کاهش خستگی اپراتور و همچنین کاهش نفر ساعت مورد نیاز شده و در عین حال کیفیت نظافت را افزایش خواهد داد . برای استفاده در پارکینگ و محوطه بیرونی مجتمع تجاری شما بسته به شرایط و مساحت می توانید از یک سوییپر سرنشین دار و یا دستی استفاده نمایید .

سوییپر صنعتی مدل KM 75/40 کارچر یک مدل سوییپر دستی همراه با موتور جلوبرنده اتوماتیک است که می تواند گزینه مناسبی برای نظافت پارکینگ مجتمع های تجاری باشد . این دستگاه از کارآیی حدود ۳۴۰۰ متر مربع در ساعت برخوردار است عرض برس مرکزی آن ۵۵۰ میلی متر و عرض برس کناری آن ۷۵۰ میلیمتر است. حجم مخزن زباله آن ۴۰ لیتر و سرعت حرکت آن ۴٫۵ کیلومتر در ساعت است . مساحت فیلتر ۱٫۸ متر مربعی این دستگاه قابلیت فیلترینگ بسیار مناسبی ایجاد کرده است و به وسیله یک اهرم مخصوص و به صورت مکانیکی قابل نظافت می باشد.

برای دریافت راهنمایی بیشتر جهت انتخاب و خرید دستگاه های مورد نیاز برای نظافت یک مجتمع تجاری می توانید از مشاوره کارشناسان ما با شماره تماس ۵۴۰۹۱-۰۲۱ بهره مند شوید .

کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *