کاربرد-جاروبرقی-صنعتی

کاربرد جاروبرقی صنعتی در مراکز تجاری

امروزه مراکز تجاری معتبر در سراسر جهان اقدام به استفاده از انواع دستگاه های نظافتی مکانیزه می کنند. دو دلیل عمده برای استفاده از این دستگاه ها ذکر می شود اول نظافت و پاکیزگی محیط و دومین عامل نیز ایمنی محیط می باشد. یکی از دستگاه های نظافت مهمی که به دو دلیل ذکر شده در مراکز تجاری کاربرد فراوانی دارد، دستگاه جاروبرقی صنعتی می باشد. در این نوشتار یا مقاله توضیحات مختصری درباره کاربرد جاروبرقی صنعتی در مراکز تجاری ارائه می دهیم و سپس برخی از انواع دستگاه های جارو برقی کمپانی کارچر (Kärcher) آلمان را به شما معرفی کنیم.
انواع دستگاه های وکیوم یا مکنده نیز اولاً به دلیل نظافت و پاکسازی عمومی محیط استفاده می شوند. دستگاه های مکنده که دارای انواع مختلفی نیز می باشند معمولاً به منظور جمع آوری گرد و خاک و یا مایعات ریخته شده بر روی زمین در اینگونه محیط ها استفاده می شوند از این روی باید این دستگاه ها دارای قابلیت حمل و نقل بالایی باشند که به راحتی بتوان در زمان نیاز آن ها را به محیط مورد نظر انتقال داد. این دستگاه به نام مکنده های آب و خاک یا جاروبرقی آب و خاک شناخته می شوند.
دومین کاربرد محصولات مکنده صنعتی در مراکز تجاری، ایجاد محیطی ایمن می باشند. لازم است بدانید که بسیاری از آتش سوزی هایی که در مراکز تجاری اتفاق می افتد به دلیل افت ولتاژ برق می باشد که بر اثر نشست گرد و خاک بر روی سیم های برق تأسیسات این مراکز است. در صورتی که اگر به وسیله دستگاه جارو برقی نظافت مناسبی صورت انجام بپذیرد، این اتفاق نخواهد افتاد.
انواع محصولات مکنده کمپانی کارچر آلمان
شرکت کارن تجارت به عنوان نماینده کمپانی Kärcher آلمان طیف وسیعی از دستگاه های نظافت صنعتی را عرضه می کند. دستگاه های مکنده یا وکیوم یا جارو برقی کمپانی Kärcher آلمان در انواع و اقسام گوناگون و متنوع توسط شرکت کارن تجارت عرضه می گردند. از مکنده های خاک گرفته تا مکنده های دائم کار و ضد انفجار که صنایع گوناگون می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های ۰۲۱۶۶۹۰۰۴۳۶ و ۰۲۱۶۶۹۰۸۱۳۸ تماس حاصل فرمایند و با کارشناسان شرکت کارن تجارت درباره انتخاب دستگاه نظافتی موردنظر مشورت نمایند.
مطالب مرتبط:

  1. جاروبرقی ضد انفجار
  2. جاروبرقی دائم کار
  3. قیمت جاروبرقی صنعتی
  4. فروش جاروبرقی صنعتی
  5. خرید جاروبرقی صنعتی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *