قیمت جاروبرقی صنعتی و قیمت دستگاه مکنده

قیمت جاروبرقی صنعتی

قیمت جاروبرقی صنعتی

دستگاه های برند کارچر با توجه به کیفیت محصولات، بهره گیری از تکنولوژی های نوین، جایگاه برند و همچنین نحوه ارائه خدمات پس از فروش، از قیمت بالاتری نسبت به محصولات سایر تولید کنندگان در سطح جهانی برخوردار هستند. و با توجه به قیمت گذاری جهانی محصولات Kärcher و لزوم تبعیت تمام نمایندگی های رسمی از قیمت های بین المللی، شرکت کارن تجارت نیز ملزم به ارائه محصولات کارچر بر مبنای قیمت های مصوب Kärcher می باشد. قیمت جاروبرقی صنعتی کارچر نیز از این قاعده مستثنا نیست.

ولی متاسفانه با توجه به شرایط خاص بازار ایران که معمولا برند های بین المللی نظارت صحیحی بر نحوه عرضه محصولات خود در ایران ندارند، شاهد این هستیم که عرضه کنندگان برند های دیگر که محصولات آن ها در سطح جهانی از قیمت هایی به مراتب پایین تر از Kärcher برخوردار هستند، محصولات خود را در بازار ایران با قیمت هایی بالاتر از Kärcher عرضه می کنند. درباره قیمت جاروبرقی صنعتی نیز دقیقا موضوع به همین شکل است.

ولی به طور کلی می توان گفت که قیمت جارو برقی آب و خاک کارچر آلمان بین ۱۵۰۰۰۰۰ تومان تا حدود ۴۰۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. اما به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع جاروبرقی صنعتی Kärcher و قیمت این دستگاه های محبوب با کارشناسان شرکت کارن تجارت تماس حاصل فرمایید.

در بخش پایین توضیح مختصری درباره هر یک از مکنده های قدرتمند Kärcher آلمان داده شده است. به منظور آشنایی بیشتر با هر یک از این محصولات بر روی عکس محصولات کلیک کنید تا به صفحه موردنظر هدایت شوید.
قیمت جاروبرقی صنعتی t 7/1

جاروبرقی T 7/1 Classic کارچر

جاروبرقی صنعتی T 7/1 Classic کارچر آلمان از محصولات خوب این نام تجاری با سابقه می باشد. این دستگاه مکنده صنعتی کوچک با موتوری که توان مکش آن ۲۳۰ میلی بار است. توانایی جمع آوری سریع آلودگی های خشک را دارد. این محصول دارای حجم مخزن زباله ۷٫۵ لیتری است. توان موتور وسیله ۱ کیلو وات بوده و دارای وزن ۳٫۵ کیلوگرمی است.
قیمت جاروبرقی صنعتی T 14/1

جاروبرقی T 14/1 Classic کارچر

جاروبرقی صنعتی t 14/1 Classic کارچر با موتوری با قدرت مکش ۲۳۰ میلی بار  و وزن ۵٫۳ کیلوگرمی به منظور نظافت محیط هایی که نیاز به جابجایی دستگاه مکنده در آن ها زیاد می باشد طراحی و ساخته شده اند. یکی از کاربردهای این دستگاه وکیوم استفاده در هتل ها به منظور نظافت ناحیه های گوناگون هتل است.

جاروبرقی NT 35/1 AP کارچر

جاروبرقی صنعتی NT 35/1 AP کارچر با حجم مخزن زباله ۳۵ لیتری و موتوری با توان مکش ۲۵۴ بار و همچنین سیستم AP، برای نظافت محیط هایی گوناگون در صنایع مناسب است.
قیمت جاروبرقی صنعتی NT 45/1

جاروبرقی NT 45/1 tact کارچر

جاروبرقی صنعتی NT 45/1 tact کارچر  با موتور با قدرت مکش ۲۵۴ باری و ظرفیت مخزن زباله ۴۵ لیتری از دستگاه های وکیوم آب و خاک یا خشک و تر کمپانی Kärcher آلمان محسوب می شود. این محصول دارای سیستم تمیز کننده خودکار فیلتر است. در واقع اگر بخواهیم این تکنولوژی را توضیح دهیم بدیت صورت است که در زمان هایی که نیاز به تمیز کردن فیلتر است، این سیستم وارد عمل شده و با استفاده قدرت دمندگی موتور، فیلتر را نظافت می نماید که این امر طول عمر فیلتر را افزایش می دهد.
قیمت جاروبرقی صنعتی NT 30/1

جاروبرقی NT 30/1 کارچر

جاروبرقی صنعتی NT 30/1 کارچر از سری دستگاه های آب و خاک کمپانی Kärcher آلمان می باشد. دستگاه جارو برقی مدل NT 30/1 کمپانی کرشر با موتور با توان مکش۲۲۷ میلی بار و حجم مخزن ۳۰ لیتری توان نظافتی قابل قبولی دارد.
قیمت جاروبرقی صنعتی NT 38/1

جاروبرقی مدل NT 38/1

جاروبرقی صنعتی مدل NT 38/1  با بدنه استیل و محکم خود و همچنین حجم مخزن زباله ۳۸ لیتری به منظور استفاده در انواع محیط ها ایده آل می باشد. قدرت مکش موتور این دستگاه مکنده نیز ۲۲۷ میلی باری است.
قیمت جاروبرقی صنعتی NT 50/2

جاروبرقی NT 50/2 me classic کارچر

جاروبرقی صنعتی NT 50/2 me classic کارچر دارای ظرفیت مخزن زباله ۵۰ لیتری و موتوری قدرتمند با قدرت مکش ۲۲۵ میلی بار به منظور استفاده در محیط های گوناگون در صنایع گوناگون مناسب می باشد.
قیمت جاروبرقی صنعتی NT 90/2

جاروبرقی NT 90/2 me classic کارچر

جاروبرقی صنعتی NT 90/2 me classic کارچر دارای دو موتور قوی یا قدرتمند آب و خاک یا خشک و تر بوده که توان مکش این موتورها ۲۲۵ میلی بار (mbar) می باشد. حجم مخزن زباله این دستگاه وکیوم قدرتمند ۹۰ لیتر است. جنس بدنه این دستگاه، استیل می باشد.
قیمت جاروبرقی صنعتی NT 70/3

جاروبرقی NT 70/3 کارچر

جارو برقی صنعتی NT 70/3 کارچر با دارا بودن سه موتور که هر کدام به شکل جداگانه توان فعالیت دارند پاسخگوی نیاز نظافتی صنایع می باشد. توان مکش موتور این وکیوم قوی نیز ۲۰۸ میلی بار است. این دستگاه محبوب دارای حجم مخزن زباله ۷۰ لیتری به منظور جمع آوری زباله است و مخزن زباله به سهولت وبه وسیله خرطومی مخصوص تخلیه می گردد. توان موتور دستگاه در مجموع ۳۶۰۰ وات می باشد.
قیمت جاروبرقی صنعتی IV 100/40

جاروبرقی IV 100/40 کارچر

جاروبرقی صنعتی IV 100/40 کارچر از جمله دستگاه های نظافتی کمپانی Kärcher آلمان می باشد که به منظور استفاده در صنایع یا محیط هایی که نیاز به فعالیت بی وقفه دارند طراحی و تولید شده است. توان مکش موتور این دستگاه نظافتی نیز ۱۸۰ میلی بار (mbar) می باشد.
قیمت جاروبرقی صنعتی IV 100/55

جاروبرقی IV 100/55 کارچر

جاروبرقی صنعتی IV 100/55 کارچر از دستگاه وکیوم یا مکنده دائم کار یا مداوم کار کمپانی معروف KARCHER آلمان می باشد که برای استفاده در محیط های صنایع علی الخصوص صنایع سنگین طراحی و ساخته شده است.توان مکش این مکنده قدرتمند نیز ۲۸۰ میلی بار می باشد.
قیمت جاروبرقی صنعتی IV 100/75

جاروبرقی IV 100/75 کارچر

جاروبرقی صنعتی IV 100/75 کارچر از سری وکیوم های  قدرتمند Kärcher آلمان می باشد که توسط این کمپانی و به منظور استفاده در کارخانجات، صنایع سنگین طراحی و دیگر محیط ها ساخته و طراحی شده است. قدرت مکش موتور این دستگاه جارو برقی نیز ۲۳۰ میلی بار می باشد. این دستگاه دارای فیلتر پلی استر نانو کربن بوده و دارای توان موتور ۷٫۵ کیلو واتی است.
قیمت جارورقی صنعتی IVC 60/30

جاروبرقی IV 60/30 کارچر

جاروبرقی صنعتی IV 60/30 کارچر از جمله مکنده دائم کار سه فاز این کمپانی شهیر می باشد.توان مکش موتور این جارو برقی ۲۸۶ میلی بار است که برای انجام امور نظافتی سنگین نیز کارایی دارد.
قیمت جاروبرقی صنعتی iv 60/24-2

جاروبرقی IV 60/24-2 کارچر

جاروبرقی صنعتی IV 60/24-2 کارچر با قدرت موتور ۲۴۰۰ واتی و توان کاری بالا برای استفاده در صنایع مختلف مناسب می باشد. فیلتر این مکنده یا وکیوم از نوع M می باشد.توان مکش این دستگاه  نیز ۲۳۵ میلی بار است.
قیمت جاروبرقی صنعتی iv 60/36-3

جاروبرقی IV 60/36-3 کارچر

جاروبرقی صنعتی IV 60/36-3 کارچر از نوع  دائم کار یا مداوم کار سه موتوره بوده و قدرت مکش موتورهای این مکنده ۲۳۵ میلی بار می باشد که هر کدام می توانند به طور جداگانه فعالیت کنند. این دستگاه یا وکیوم قدرتمند به صورت سه فاز بوده و دارای توان موتور ۳٫۶ کیلو وات است. حجم مخزن زباله دستگاه یا وسیله ۶۰ لیتری بوده و بدنه دستگاه از مواد ضد زنگ و پایدار ساخته شده است.
قیمت جاروبرقی صنعتی ivc 60-12

جاروبرقی ivc 60/12-1 EC H Z22 کارچر

جاروبرقی صنعتی ivc 60/12-1 EC H Z22 کارچر آلمان دارای موتوری از نوع سه فاز بوده و قدرت مکش موتور این مکنده نیز ۲۴۴ میلی بار می باشد. این وکیوم ضد انفجار کارچر آلمان برای استفاده در صنایع نفت و گاز و اماکنی که دارای خطر انفجار هستند، ایده آل و مناسب می باشد.
قیمت جاروبرقی صنعتی ivc 60/30

جاروبرقی ivc 60/30 AP M Z22 کارچر

جاروبرقی صنعتی ivc 60/30 AP M Z22 کارچر ازجمله مکنده های ضد انفجار این کمپانی شهیر آلمانی می باشد. قدرت مکش موتور این مکنده یا وکیوم قدرتمند ۲۸۶ میلی بار بوده و از این دستگاه قدرتمند برای استفاده مداوم یا دائم طراحی استفاده می شود. این محصول قدرتمند دارای حجم مخزن زباله ۶۰ لیتری است.

سطح کلاس فیلتر این محصول M می باشد. بدنه این محصول مقاوم و پایدار بوده و دارای بدنه آنتی استاتیک یا ضد الکتریسیته ساکن است. اصولا ًعوامل یا دلیل های مختلفی بر قیمت جارو برقی اثر گذار می باشند. عواملی مختلفی مانند قدرت مکش موتور، توانایی حمل و نقل، ایمنی، میزان مصرف انرژی و … . در ادامه مختصراً به این عوامل پرداخته می شود و توضیحاتی ارائه می شود.

تاثیر توان مکش موتور بر قیمت جارو برقی

مسلماً یکی از عوامل تاثیر گذار بر بهای مکنده توان مکش موتور آن می باشد. وکیوم هایی که موتور آن ها توان مکش بالاتری دارند از بهای بالاتری هم برخوردارند.

توانایی حمل و نقل، یک از عوامل تاثیر گذار بر قیمت دستگاه های مکنده

یکی از مهم ترین ویژگی های یک دستگاه نظافتی سهولت در حمل و نقل آن می باشد. از همین روی دستگاه هایی که قدرت مانور بالاتری داشته و جابجایی یا حمل و نقل آن ها نیز ساده تر باشند، دارای نرخ یا بهای بالاتری نیز می باشند.

تاثیر میزان کارکرد وسیله بر نرخ یا بهای دستگاه های مکنده

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت جارو برقی صنعتی نیز توانایی آن برای کار پیوسته و بدون وقفه می باشد. به همین دلیل انواع وکیوم دائم کار یا مداوم کار معمولاً نرخ بالاتری نسبت به سایر انواع دیگر دستگاه های مکنده دارند.

تاثیر میزان مصرف انرژی بر قیمت دستگاه های وکیوم

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر نرخ یا قیمت وکیوم میزان مصرف انرژی آن می باشد.هر چه دستگاه ها انرژی کمتری مصرف کنند قیمت بالاتری دارند .البته بدیهی است این تفاوت قیمت در طول زمان و با صرفه جویی در مصرف انرژی جبران می شود.

تاثیر حجم مخزن بر قیمت یا نرخ محصول جارو برقی

دستگاه های مکنده قدرتمند با حجم بالاتر با توجه به اینکه می توانند کارایی بیشتری داشته باشند معمولاً بهای بالاتری نیز دارند.
Kärcher آلمان (بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان)، شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.

مطالب مرتبط:

 1. مکنده دائم کار
 2. جاروبرقی دائم کار
 3. مکنده ضد انفجار
 4. جاروبرقی سه موتوره
 5. جاروبرقی سه فاز
 6. قیمت مکنده صنعتی
 7. خرید مکنده صنعتی
 8. وکیوم صنعتی
 9. دستگاه مکنده صنعتی
 10. جارو برقی خشک و تر
 11. جاروبرقی توربینی
 12. وکیوم ضد انفجار

راهنمای انتخاب بهترین جاروبرقی صنعتی با توجه به نیاز شما

جاروبرقی صنعتی جهت نظافت محل های بزرگ و صنعتی کاربرد دارد. تفاوت این نوع از دستگاه ها با جاروهای خانگی جدای از ابعاد بزرگتر، در قدرت بیشتر جاروی صنعتی میباشد.

جاروبرقی ها چگونه کار می کنند؟

یک دستگاه جاروبرقی ممکن است مانند یک ماشین پیچیده به نظر برسد، اما در واقع فقط از ۶ جزء اصلی و اساسی تشکیل شده است. با ما در این مقاله همراه باشید.

مشکلات بخارشوی‌ها

آشنایی با انواع مشکلات رایج در کار با بخارشوهای کارچر و حل این مشکلات یکی از نیاز های هر فردی است که از بخارشوی در نظافت خانه خود استفاده می نماید.

نظافت سالن فرودگاه ها به وسیله اسکرابر یا زمین شوی صنعتی

دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات نظافتی مکانیزه می باشد که مشکلات شیوه های سنتی نظافتی را مرتفع نموده است.

جاروبرقی دائم کار

جاروبرقی دائم کار نوع خاصی از جاروبرقی صنعتی می باشد که به منظور انجام فرآیند نظافت بی وقفه در محیط های تمام صنعتی استفاده می شود.

نظافت فرش و مبل و موکت با بخارشوی

امروزه بخارشوی به یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین دستگاه های نظافتی تبدیل شده. با بخارشوی می توانید انواع موکت، خوشخواب، کاغذ دیواری و … را تمیز کنید.

نکاتی برای جمع آوری برگ ها در پاییز

تابستان تمام می‌شود و فصل پاییز با رنگ‌ها وارد میشود. برای افرادی که نظافت برایشان اهمیت دارد، جمع‌آوری برگ‌ درختان در پاییز دغدغه ذهنی‌شان میشود.

شستشوی مبدل حرارتی با واترجت فشارقوی

واترجت صنعتی فشارقوی با نفوذ در خلل و فرج لوله‌ها می‌تواند بالاترین سطح نظافت را ایجاد نماید. واترجت یا کارواش صنعتی یک ابزار کارآمد می‌باشد.

اسکرابر دستی و کف‌شوی دستی کرشر (کارچر) آلمان

اسکرابر دستی مدل BD 50/60 از جدیدترین سری اسکرابر های دستی شرکت karcher آلمان می باشد. کارچر، تولید کننده با کیفیت ترین زمین شوی های دستی

معرفی اجمالی شرکت کرشر (کارچر) آلمان

کمپانی کارچر در سال ۱۹۳۵ توسط آلفرد کارچر تأسیس و فعالیت خود را با تولید انواع هیترها، بخاری کابین هواپیما، کوره سختکاری آلیاژها در شهر وینندن آلمان آغاز نمود.

۳ مورد از مزایای اسکرابرهای دستی کرشر که نمی‌دانستید

بدون شک مزایای اسکرابرهای دستی کرشر زیاد است. کارایی بیشتر، کیفیت بالاتر، نیاز کمتر به نیروی انسانی و مصرف انرژی کمتر از مزایای آنها می‌باشد.

کاربردهای بخارشوی

بیشتر افراد برای تمیز کردن سطوح کف از بخارشوی استفاده می کنند، اما آیا می دانید یک بخارشوی خانگی چه کاربردهای دیگری دارد؟ با وبلاگ کارن تجارت همراه باشید.

انواع جاروبرقی صنعتی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی که طی چند دهه اخیر در صنعت اتفاق افتاده، جاروهای صنعتی به دستگاه‌ها و تجهیزات پیشرفته‌ای با کاربردهای مختلف تبدیل شده‌اند.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

 • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
 • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
 • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
 • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
 • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.