اسکرابر کابلی

اسکرابر کابلی همانطور که از نامش پیداست نیروی خود را از طریق یک کابل برقی تامین می‌کند. این مسئله هم یک مزیت برای اسکرابر کابلی محسوب می‌شود هم یک محدودیت. اسکرابر کابلی هیچ محدودیت زمانی برای طول مدت کارکرد یا زمان شروع کارکرد ندارد.

این مقایسه در مقابل اسکرابر باطری‌دار یا شارژی انجام می‌شود. اما از طرف دیگر وجود کابل از قدرت مانور دستگاه اسکرابر کابلی می‌کاهد. در محیط‌های شلوغ کابل دستگاه می‌تواند مشکل‌ساز باشد. اما مزیت دیگر اسکرابر کابلی هزینه‌ی مصرفی کم آن است. زیرا باطری در دستگاه‌های اسکرابر، دارای طول عمر یک سال و نیم تا دو سال می‌باشد.

سیستم کارکرد اسکرابر کابلی به این صورت می‌باشد که دستگاه از طریق پمپ یا شیر برقی، آب و مواد شوینده را به سطح برس انتقال می‌دهد. برس، مواد شوینده را بر روی سطح پخش کرده سپس به وسیله‌ی چرخش برس و فشاری که بر روی سطح ایجاد می‌کند تمام آلودگی‌ها را از سطح جدا می‌کند. در قسمت انتهایی دستگاه، تی و تیغه‌های لاستیکی وجود دارد که آلودگی‌ها را با قسمت مرکزی تی جمع می‌کند و بعد به وسیله‌ی موتور مکنده آلودگی‌ها مکش شده و به مخزن آب کثیف منتقل می‌شود.

اسکرابر هتلی

وزن دستگاه اسکرابر کابلی نسبت به اسکرابر باطری‌دار به دلیل نداشتن باطری کمتر می‌باشد.  یکی از نکات مهم برای افزایش طول عمر اسکرابر کابلی محافظت از موتور مکنده‌ی دستگاه می‌باشد.

یکی از مهم‌ترین مواردی که به موتور مکنده دستگاه آسیب می‌رساند رسیدن کف و آب مخزن آب کثیف به موتور مکنده دستگاه می‌باشد. اسکرابر کابلی کارچر آلمان دارای تکنولوژی ضد کف در مخزن آب کثیف می‌باشد.

در این تکنولوژی نحوه ورود آب کثیف به داخل مخزن به گونه‌ای طراحی شده تا کمترین کف از تلاطم آب ایجاد شود. همچنین یک شناور پس از پر شدن مخزن سیستم مکنده را قطع می‌کند تا آب و کف به موتور مکنده آسیب نرساند.

انواع اسکرابر کابلی کارچر آلمان را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

اسکرابر کابلی و زمین شوی کابلی کارچر آلمان

اسکرابر کابلی یا به عبارتی همان زمین شوی کابلی به دستگاه نظافتی ای اطلاق می شود که انرژی موردنیاز خود را از برق شهری تأمین می نماید. کارن تجارت

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.