اسکرابر کابلی

اسکرابر کابلی

اسکرابر کابلی همانطور که از نامش پیداست نیروی خود را از طریق یک کابل برقی تامین می‌کند. این مسئله هم یک مزیت برای این مدل اسکرابر محسوب می‌شود هم یک محدودیت. این دستگاه هیچ محدودیت زمانی برای طول مدت کارکرد یا زمان شروع کارکرد ندارد.

این مقایسه در مقابل اسکرابر باطری‌دار یا شارژی انجام می‌شود. اما از طرف دیگر وجود کابل از قدرت مانور دستگاه می‌کاهد. در محیط‌های شلوغ کابل دستگاه می‌تواند مشکل‌ساز باشد. اما مزیت دیگر این دستگاه هزینه‌ی مصرفی کم آن است. زیرا باطری در دستگاه‌های اسکرابر، دارای طول عمر یک سال و نیم تا دو سال می‌باشد.

سیستم کارکرد اسکرابر کابلی به این صورت می‌باشد که دستگاه از طریق پمپ یا شیر برقی، آب و مواد شوینده را به سطح برس انتقال می‌دهد. برس، مواد شوینده را بر روی سطح پخش کرده سپس به وسیله‌ی چرخش برس و فشاری که بر روی سطح ایجاد می‌کند تمام آلودگی‌ها را از سطح جدا می‌کند. در قسمت انتهایی دستگاه، تی و تیغه‌های لاستیکی وجود دارد که آلودگی‌ها را با قسمت مرکزی تی جمع می‌کند و بعد به وسیله‌ی موتور مکنده آلودگی‌ها مکش شده و به مخزن آب کثیف منتقل می‌شود.

اسکرابر هتلی

وزن دستگاه اسکرابر کابلی نسبت به اسکرابر باطری‌دار به دلیل نداشتن باطری کمتر می‌باشد.  یکی از نکات مهم برای افزایش طول عمر اسکرابر کابلی محافظت از موتور مکنده‌ی دستگاه می‌باشد.

یکی از مهم‌ترین مواردی که به موتور مکنده دستگاه آسیب می‌رساند رسیدن کف و آب مخزن آب کثیف به موتور مکنده دستگاه می‌باشد. اسکرابر کابلی کارچر آلمان دارای تکنولوژی ضد کف در مخزن آب کثیف می‌باشد.

در این تکنولوژی نحوه ورود آب کثیف به داخل مخزن به گونه‌ای طراحی شده تا کمترین کف از تلاطم آب ایجاد شود. همچنین یک شناور پس از پر شدن مخزن سیستم مکنده را قطع می‌کند تا آب و کف به موتور مکنده آسیب نرساند.

انواع اسکرابر کابلی کارچر آلمان را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

راهنمای انتخاب بهترین جاروبرقی صنعتی با توجه به نیاز شما

جاروبرقی صنعتی جهت نظافت محل های بزرگ و صنعتی کاربرد دارد. تفاوت این نوع از دستگاه ها با جاروهای خانگی جدای از ابعاد بزرگتر، در قدرت بیشتر جاروی صنعتی میباشد.

جاروبرقی ها چگونه کار می کنند؟

یک دستگاه جاروبرقی ممکن است مانند یک ماشین پیچیده به نظر برسد، اما در واقع فقط از ۶ جزء اصلی و اساسی تشکیل شده است. با ما در این مقاله همراه باشید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.