10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

اسکرابر کابلی

اسکرابر کابلی همانطور که از نامش پیداست نیروی خود را از طریق یک کابل برقی تامین می‌کند. این مسئله هم یک مزیت برای اسکرابر کابلی محسوب می‌شود هم یک محدودیت. اسکرابر کابلی هیچ محدودیت زمانی برای طول مدت کارکرد یا زمان شروع کارکرد ندارد.

این مقایسه در مقابل اسکرابر باطری‌دار یا شارژی انجام می‌شود. اما از طرف دیگر وجود کابل از قدرت مانور دستگاه اسکرابر کابلی می‌کاهد. در محیط‌های شلوغ کابل دستگاه می‌تواند مشکل‌ساز باشد. اما مزیت دیگر اسکرابر کابلی هزینه‌ی مصرفی کم آن است. زیرا باطری در دستگاه‌های اسکرابر، دارای طول عمر یک سال و نیم تا دو سال می‌باشد.

سیستم کارکرد اسکرابر کابلی به این صورت می‌باشد که دستگاه از طریق پمپ یا شیر برقی، آب و مواد شوینده را به سطح برس انتقال می‌دهد. برس، مواد شوینده را بر روی سطح پخش کرده سپس به وسیله‌ی چرخش برس و فشاری که بر روی سطح ایجاد می‌کند تمام آلودگی‌ها را از سطح جدا می‌کند. در قسمت انتهایی دستگاه، تی و تیغه‌های لاستیکی وجود دارد که آلودگی‌ها را با قسمت مرکزی تی جمع می‌کند و بعد به وسیله‌ی موتور مکنده آلودگی‌ها مکش شده و به مخزن آب کثیف منتقل می‌شود.

اسکرابر هتلی

وزن دستگاه اسکرابر کابلی نسبت به اسکرابر باطری‌دار به دلیل نداشتن باطری کمتر می‌باشد.  یکی از نکات مهم برای افزایش طول عمر اسکرابر کابلی محافظت از موتور مکنده‌ی دستگاه می‌باشد.

یکی از مهم‌ترین مواردی که به موتور مکنده دستگاه آسیب می‌رساند رسیدن کف و آب مخزن آب کثیف به موتور مکنده دستگاه می‌باشد. اسکرابر کابلی کارچر آلمان دارای تکنولوژی ضد کف در مخزن آب کثیف می‌باشد.

در این تکنولوژی نحوه ورود آب کثیف به داخل مخزن به گونه‌ای طراحی شده تا کمترین کف از تلاطم آب ایجاد شود. همچنین یک شناور پس از پر شدن مخزن سیستم مکنده را قطع می‌کند تا آب و کف به موتور مکنده آسیب نرساند.

انواع اسکرابر کابلی کارچر آلمان را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

تمیز کردن فرش در خانه

فرش‌ها هر روز در معرض آلودگی هستند. جای پنجه حیوان خانگی، خرده بیسکویت، لکه‌های قهوه یا اثر کفش کثیف که به مرور زمان باعث تجمع آلودگی زیادی می‌شود.

آیا با دستگاه‌های کرشر می‌توان موزه را تمیز کرد؟

یک مجموعه‌ی کامل از ماشین‌های نظافت حرفه‌ای کرشر، به صورت روزانه برای اطمینان یافتن از نظافت کامل و تمیزی تمام قسمت‌های نمایشگاه استفاده می‌شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.