اسکرابر شارژی و زمین شوی شارژی مکانیزه کارچر

اسکرابر-شارژی

اسکرابر شارژی کارچر آلمان

دستگاه‌های اسکرابر دارای انواع مختلفی می‌باشند که از نظر تامین انرژی می‌توان آنها را به دو دسته اسکرابر برقی و یا اسکرابر شارژی تقسیم نمود. زمین‌شوی شارژی با توجه به اینکه نیازی به استقاده از نیروی برق مستقیم ندارند، می‌تواند در هر محیطی فعالیت کرده و عمل نظافت را با کیفیت، دقت و سرعت بالا و به شکل کاملاً مکانیزه به انجام برساند.

در این بخش می‌خواهیم شما را با انواع محصولات اسکرابرهای شارژی کمپانی کارچر آلمان آشنا کنیم. به منظور آشنایی دقیق با هر یک از انواع زمین‌شوی‌ها بر روی عکس آن‌ها کلیک کنید.

اسکرابر شارژی مدل B 250 R D 100 کرشر آلمان

زمین‌شوی شارژی مدل B 250 R D 100 با راننده یا سرنشین‌دار، دارای حجم مخازن ۲۵۰ لیتری آب تمیز و کثیف می‌باشد. تکنولوژی‌های پیشرفته اسکرابر شارژی مدل B 250 R همچون: FACT ،CHEM ،ECO!EFFICIENCY و …  بر روی این دستگاه شستشوی کف کارچر آلمان به کار رفته است. راندمان کاری این دستگاه زمین‌شوی کرشر ۸۰۰۰ مترمربع در ساعت می‌باشد که قادر به نظافت مکان‌های بزرگ است.

به منظور جمع‌آوری زباله‌ها یا آلودگی‌های درشت که در دسترس نیستند، محصول دارای جاروبرقی صنعتی یا مکنده در پشت خود است. اسکرابر شارژی مدل B 250 R کارچر آلمان قادر است از برس دیسکی و رولی به منظور نظافت استفاده نماید. همچنین این محصول قابلیت نصب برس‌های سوییپر را دارا بوده که در این صورت می‌توان به منظور جمع‌آوری زباله‌ها در انواع محیط‌های صنعتی مورد استفاده قرار گیرد. حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف دستگاه ۲۵۲۰ لیتر است که در نوع خود بی‌نظیر است.
اسکرابر شارژی مدل b 250 r

زمین‌شوی شارژی مدل B 150 R DOSE D 90 کرشر

دستگاه شستشوی کف مدل B 150 R دارای حجم مخازن آب تمیز و کثیف ۱۵۰ لیتری می‌باشد. همچنین تمامی تکنولوژی‌های به کار رفته بر روی مدل B 250 R بر روی دستگاه زمین‌شوی صنعتی مدل B 150 R نیز به کار رفته است. سیستم پیشرانه برای تمامی چرخ‌های این دستگاه شستشوی کف به کار رفته است و سرعت دستگاه اسکرابر شارژی مدل B 150 R تا ۱۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

راندمان کارایی این دستگاه زمین‌شوی شارژی ۷۵۰۰ مترمربع بر ساعت است. یکی از مزایای این محصول سیستم پرکن آب تمیز وسیله است که به صورت EASY CONNECT است که بدین معنی است کافی است شلنگ آب شهری به قسمت ریزش آب دستگاه کوپل شود. دستگاه شستشوی کف یا اسکرابر شارژی مدل B 150 R کمپانی شهیر کارچر آلمان دارای تکنولوژی یا سیستم FACT بوده که بدین معنی است که فشار برس و میزان چرخش برس بر روی سطح کف به راحتی قابل تنظیم است.
اسکرابر شارژی مدل b 150 r

اسکرابر شارژی مدل B 90 R  کرشر

اسکرابر شارژی مدل B 90 R از جمله محصولات و دستگاه کرشر آلمان می‌باشد که موفق به دریافت جایزه بهترین طراحی دستگاه اسکرابر صنعتی از موسسه بین‌المللی IF product desighn award شده است. طراحی حرفه‌ای، متریال با کیفیت و کارایی بالا همگی این ماشین شستشوی کف شارژی را به یکی از پرفروش‌ترین زمین‌شوی‌های دنیا تبدیل کرده است. کارایی این اسکرابر ۵۶۰۰ مترمربع بر ساعت می‌باشد.

از مزایای این ماشین نظافت کف می‌توان به مواردی از جمله: داشتن صندلی بسیار راحت و کنترل پنل ساده، محفظه باطری کاملاً در دسترس، فیلتراسیون مخزن آب کثیف و قابلیت ارائه با دو نوع تیغه صاف و محدب اشاره نمود. حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف کفشور با راننده شارژی مدل B 90 R کمپانی کارچر آلمان ۹۰ لیتر است.
اسکرابر شارژی مدل b 90 r کارچر

زمین‌شوی شارژی مدل BD 50/70 R کرشر

زمین‌شوی شارژی مدل BD 50/70 دارای مخازن آب تمیز و آب کثیف ۷۰ لیتری می‌باشد. این محصول جدیدترین اسکرابر با راننده کرشر آلمان می‌باشد که در ابتدای سال ۲۰۱۷ وارد بازارهای جهانی شد.

راندمان کارایی این دستگاه ۳۸۰۰ مترمربع بر ساعت می‌باشد. قطر برس و قطر خشک‌کنندگی این ماشین نظافتی به ترتیب ۵۱ و ۸۵ سانتی‌متر است. مانور بالا در مسیرهای باریک،  طراحی فرمان حرفه‌ای و سنسور تشخیص نشستن اپراتور بر روی صندلی از ویژگی‌های بارز دیگر این کفشور می‌باشد.
اسکرابر شارژی مدل bd 50/70

اسکرابر شارژی مدل B 60 W کرشر

اسکرابر شارژی مدل B 60 R کارچر آلمان دارای مخازن آب تمیز و کثیف ۶۰ لیتری می‌باشد و همچنین موتورجلوبرنده به کار رفته بر روی این زمین‌شوی کار کردن با آن را ساده‌تر کرده است. سیستم‌های مختلفی همچون CHEM-KIK-ONE KEY CONTROL بر روی این دستگاه اسکرابر به کار رفته است. راندمان یا کارایی این محصول نیز ۲۶۰۰ مترمربع در ساعت است.

حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف این ماشین نظافتی ۶۰ لیتری بوده و دارای سیستم شستشوی مخزن آب کثیف است. اگر بخواهیم از ویژگی‌های دیگر این دستگاه نظافت کف صحبت نماییم بایستی به مجهز بودن وسیله به موتور جلوبرنده اتوماتیک، حالت کارایی بهینه که در صورت انتخاب آن میزان مصرف باطری‌ها تا ۳۰ درصد کاهش پیدا می‌کند، امکان ارائه به دو صورت برس غلطکی و برس دیسکی و سیستم مدیریت مواد شوینده اشاره کنیم.
اسکرابر شارژی b 60 w

زمین‌شوی شارژی مدل BD 50/50 کرشر

این دستگاه زمین‌شوی شارژی دارای حجم مخازن ۵۰ لیتری آب تمیز و کثیف می‌باشد. طراحی خاص این کفشور آن را برای استفاده در محیط‌های باریک و کم عرض ایده‌آل ساخته است.

کارایی این اسکرابر نیز ۲۰۴۰ مترمربع در ساعت بوده و دارای ویژگی‌هایی از قبیل: ۳ حالت شستشو، خشک کن و فقط شستشو و فقط خشک‌کن، کنترل پنل ساده برای کار با وسیله، دارای محافظ پاشش آب به اطراف یا (splash guard) که از نم ماندن کف که ناشی از پرتاب آب و مواد شوینده است، جلوگیری می‌کند، دستگیره راحت و نرم به منظور بالا آوردن تیغه، محفظه‌ی بزرگ باطری‌ها، دارای تیغه لاستیکی قابل تنظیم از ۴ جهت و بسیاری موارد دیگر است.

اسکرابر شارژی bd 50/50

اسکرابر شارژی مدل BD 43/25 کرشر

این دستگاه زمین‌شور در سال ۲۰۱۶ وارد بازارهای جهانی شد. این کفشور قدرت مانور بالایی دارد و نحوه استفاده از آن بسیار ساده می‌باشد. این دستگاه نظافتی با برس دیسکی طراحی شده است. به علاوه شاسی این دستگاه نیز بسیار مستحکم و ضد زنگ است.

راندمان یا کارایی این اسکرابر صنعتی نیز ۱۷۲۰ مترمربع در ساعت می‌باشد. این دستگاه نظافتی دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۲۵ لیتری بوده و دارای قدرت مانور بسیار بالا در مسیرهای گوناگون است.
اسکرابر شارژی BD 43/25

زمین‌شوی شارژی مدل B 40 BP کرشر

این زمین‌شوی شارژی کرشر در دو نوع مختلف با موتور جلو برنده و فاقد آن طراحی و ساخته شده است. قابلیت مدیریت پاشش مواد شوینده یکی از امکانات این دستگاه زمین‌شور می‌باشد که استفاده از آن را بسیار مقرون به صرفه ساخته است. کارایی این محصول ۲۰۰۰ مترمربع در ساعت می‌باشد.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 50/70 R

اسکرابر سرنشین دار مدل BD 50/70 R کارچر آلمان از جمله زمین شوی های صنعتی با سرنشین این کمپانی آلمانی می باشد.کارایی دستگاه ۳۸۰۰ متر مربع در ساعت بوده و حجم مخازن آن ۷۰ لیتر می باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BDS 43/180 C

دستگاه پولیشر ( اسکرابر ) مدل BDS 43/180 از جدیدترین محصولات کارچر آلمان می باشد.این دستگاه زمین شوی به منظور نظافت کامل و مناسب محیط های مختلفی کاربرد دارد.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل B 300 R I D

اسکرابر و سوییپر مدل B300 R I D کارچر آلمان بزرگترین دستگاه در نوع خود می باشد که برای محیط های بزرگ طراحی شده است. کارایی این اسکرابر سوییپر ۱۶۰۰۰ متر مربع در ساعت می‌باشد. این زمین شوی باراننده در دو نوع دیزلی و گاز سوز ارائه می‌شود.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 43/25 C BP

اسکرابر مدل BD 43/25 C BP کارچر ،محصولی نوین از این کمپانی  آلمانی می باشد.کارایی این اسکرابر ۱۷۲۰ متر مربع در ساعت بوده و از نوع دیسکی می باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 43/35 C EP

اسکرابر مدل BD 43/35 C EP کارچر از اسکرابر های نوین این برند آلمانی می باشد.این اسکرابر دستی از نوع تک برسه می باشد و کارایی آن ۱۷۲۰ متر مربع در ساعت است.این دستگاه زمین شوی صنعتی از سیستم easy operation نیز بهره می برد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BR 35/12 C Bp

اسکرابر مدل BR 35/12 C Bp pack کارچر دارای قدرت مانور بینظیری می باشد که آن را از تمام اسکرابر های جهان متمایز ساخته است.باطری لیتیوم یون به کار رفته در این دستگاه زمین شوی صنعتی نیز کارایی این محصول را بسیار بالا برده است.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.