اسکرابر-شارژی

اسکرابر شارژی کارچر (Kärcher) آلمان

دستگاه های اسکرابر دارای انواع مختلفی می باشند که از نظر تامین انرژی می توان آنها را به دو دسته اسکرابر برقی و یا اسکرابر شارژی تقسیم نمود. زمین شوی شارژی با توجه به اینکه نیازی به استقاده از نیروی برق مستقیم ندارند، می تواند در هر محیطی فعالیت کرده و عمل نظافت را با کیفیت، دقت و سرعت بالا و به شکل کاملاً مکانیزه به انجام برساند. در این بخش می خواهیم شما را با انواع محصولات اسکرابر های شارژی کمپانی کارچر آلمان آشنا کنیم. به منظور آشنایی دقیق با هر یک از انواع زمین شوی ها بر روی عکس آن ها کلیک کنید.

اسکرابر شارژی مدل  B 250 R D 100 کرشر آلمان

زمین شوی شارژی مدل B 250 R D 100 با راننده یا سرنشین دار، دارای حجم مخازن ۲۵۰ لیتری آب تمیز و کثیف می باشد. تکنولوژی های پیشرفته اسکرابر شارژی مدل B 250 R همچون: FACT ،CHEM ،ECO!EFFICIENCY و …  بر روی این دستگاه شستشوی کف کارچر آلمان به کار رفته است. راندمان کاری این دستگاه زمین شوی کرشر ۸۰۰۰ متر مربع در ساعت می باشد که قادر به نظافت مکان های بزرگ است. به منظور جمع آوری زباله ها یا آلودگی های درشت که در دسترس نیستند، محصول دارای جاروبرقی صنعتی یا مکنده در پشت خود است. اسکرابر شارژی مدل B 250 R کارچر آلمان قادر است از برس دیسکی و رولی به منظور نظافت استفاده نماید. همچنین این محصول قابلیت نصب برس های سوییپر را دارا بوده که در این صورت می توان به منظور جمع آوری زباله ها در انواع محیط های صنعتی مورد استفاده قرار گیرد. حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف دستگاه ۲۵۲۰ لیتر است که در نوع خود بی نظیر است.
اسکرابر شارژی مدل b 250 r

زمین شوی شارژی مدل B 150 R DOSE D 90 کرشر

دستگاه شستشوی کف مدل B 150 R دارای حجم مخازن آب تمیز و کثیف ۱۵۰ لیتری می باشد. همچنین تمامی تکنولوژی های به کار رفته بر روی مدل B 250 R  بر روی دستگاه زمین شوی صنعتی مدل B 150 R نیز به کار رفته است. سیستم پیشرانه برای تمامی چرخ های این دستگاه شستشوی کف به کار رفته است و سرعت دستگاه اسکرابر شارژی مدل B 150 R تا ۱۰ کیلومتر بر ساعت می رسد. راندمان کارایی این دستگاه زمین شوی شارژی ۷۵۰۰ متر مربع بر ساعت است. یکی از مزایای این محصول سیستم پرکن آب تمیز وسله است که به صورت EASY CONNECT است که بدین معنی است کافی است شلنگ آب شهری به قسمت ریزش آب دستگاه کوپل شود. دستگاه شستشوی کف یا اسکرابر شارژی مدل B 150 R کمپانی شهیر کارچر آلمان دارای تکنولوژی یا سیستم FACT بوده که بدین معنی است که فشار برس و میزان چرخش برس بر روی سطح کف به راحتی قابل تنظیم است.
اسکرابر شارژی مدل b 150 r

اسکرابر شارژی مدل B 90 R  کرشر

اسکرابر شارژی مدل B 90 R از جمله محصولات و دستگاه کرشر آلمان می باشد که موفق به دریافت جایزه بهترین طراحی دستگاه اسکرابر صنعتی از موسسه بین المللی IF product desighn award شده است. طراحی حرفه ای، متریال با کیفیت و کارایی بالا همگی این ماشین شسشوی کف شارژی را به یکی از پرفروش ترین زمین شوی های دنیا تبدیل کرده است.کارایی این اسکرابر ۵۶۰۰ متر مربع بر ساعت می باشد. از مزایای این ماشین نظافت کف می توان به مواردی از جمله: داشتن صندلی بسیار راحت و کنترل پنل ساده، محفظه باطری کاملاً در دسترس، فیلتراسیون مخزن آب کثیف و قابلیت ارائه با دو نوع تیغه صاف و محدب اشاره نمود. حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف کفشور با راننده شارژی مدل B 90 R کمپانی کارچر آلمان ۹۰ لیتر است.
اسکرابر شارژی مدل b 90 r کارچر

زمین شوی شارژی مدل BD 50/70 R کرشر

زمین شوی شارژی مدل BD 50/70 دارای مخازن آب تمیز و آب کثیف ۷۰ لیتری می باشد. این محصول جدیدترین اسکرابر با راننده کرشر آلمان می باشد که در ابتدای سال ۲۰۱۷ وارد بازارهای جهانی شد. راندمان کارایی این دستگاه ۳۸۰۰ متر مربع بر ساعت می باشد. قطر برس و قطر خشک کنندگی این ماشین نظافتی به ترتیب ۵۱ و ۸۵ سانتی متر است. مانور بالا در مسیرهای باریک،  طراحی فرمان حرفه ای و سنسور تشخیص نشستن اپراتور بر روی صندلی از ویژگی های بارز دیگر این کفشور می باشد.
اسکرابر شارژی مدل bd 50/70

اسکرابر شارژی مدل B 60 W کرشر

اسکرابر شارژی مدل B 60 R کارچر آلمان دارای مخازن آب تمیز و کثیف ۶۰ لیتری می باشد و همچنین موتورجلوبرنده به کار رفته بر روی این زمین شوی کار کردن با آن را ساده تر کرده است. سیستم های مختلفی همچون CHEM-KIK-ONE KEY CONTROL بر روی این دستگاه اسکرابر به کار رفته است. راندمان یا کارایی این محصول نیز ۲۶۰۰ متر مربع در ساعت است. حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف این ماشین نظافتی ۶۰ لیتری بوده و دارای سیستم شستشوی مخزن آب کثیف است. اگر بخوایم از ویژگی های دیگر این دستگاه نظافت کف صحبت نماییم بایستی به مجهز بودن وسیله به موتور جلوبرنده اتوماتیک، حالت کارایی بهینه که در صورت انتخاب آن میزان مصرف باطری ها تا ۳۰ درصد کاهش پیدا می کند، امکان ارائه به دو صورت برس غلطکی و برس دیسکی وسیستم مدیریت مواد شوینده اشاره کنیم.
اسکرابر شارژی b 60 w

زمین شوی شارژی مدل BD 50/50 کرشر

این دستگاه زمین شوی شارژی دارای حجم مخازن ۵۰ لیتری آب تمیز و کثیف می باشد. طراحی خاص این کفشور آن را برای استفاده در محیط های باریک و کم عرض ایده آل ساخته است. کارایی این اسکرابر نیز ۲۰۴۰ متر مربع در ساعت بوده و دارای ویژگی هایی از قبیل: ۳ حالت شستشو، خشک کن و فقط شستشو و فقط خشک کن، کنترل پنل ساده برای کار با وسیله، دارای محافظ پاشش آب به اطراف یا (splash guard) که از نم ماندن کف که ناشی از پرتاب آب و مواد شوینده است، جلوگیری می کند، دستگیره راحت و نرم به منظور بالا آوردن تیغه، محفظه ی بزرگ باطری ها، دارای تیغه لاستیکی قابل تنظیم از ۴ جهت و بسیاری موارد دیگر است.

اسکرابر شارژی bd 50/50

اسکرابر شارژی مدل BD 43/25 کرشر

این دستگاه زمین شور در سال ۲۰۱۶ وارد بازارهای جهانی شد.این کفشور قدرت مانور بالایی دارد و نحوه استفاده از آن بسیار ساده می باشد.این دستگاه نظافتی با برس دیسکی طراحی شده است. به علاوه شاسی این دستگاه نیز بسیار مستحکم و ضد زنگ است. راندمان یا کارایی این اسکرابر صنعتی نیز ۱۷۲۰ متر مربع در ساعت می باشد. این دستگاه نظافتی دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۲۵ لیتری بوده و دراای قدرت مانور بسیار بالا در مسیرهای گوناگون است.
اسکرابر شارژی BD 43/25

زمین شوی شارژی مدل B 40 BP کرشر

این زمین شوی شارژی کرشر در دو نوع مختلف با موتور جلو برنده و فاقد آن طراحی و ساخته شده است.قابلیت مدیریت پاشش مواد شوینده یکی از امکانات این دستگاه زمین شور می باشد که استفاده از آن را بسیار مقرون به صرفه ساخته است. کارایی این محصول ۲۰۰۰ متر مربع در ساعت می باشد.
مطالب مرتبط:

 1. اسکرابر سرنشین دار
 2. اسکرابر با راننده
 3. اسکرابر دستی
 4. خرید دستگاه زمین شوی
 5. کف شوی صنعتی
 6. دستگاه کف شور
 7. خرید کف شور
 8. کف ساب صنعتی
 9. اسکرابر بیمارستانی
 10. اسکرابر برقی
 11. اسکرابر باطری دار
 12. دستگاه اسکرابر
 13. زمین شوی کرشر
 14. دستگاه شستشوی کف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *