دستگاه نظافتی

دستگاه نظافتی

دستگاه نظافتی

برای خرید و استعلام قیمت هر دستگاه نظافتی از نمایندگی رسمی کارچر با شماره ۰۲۱۵۴۰۹۱ تماس بگیرید.

چرا کارچر آلمان بر مبنای آمار فروش و ارزش برند بزرگترین تولیدکننده دستگاه نظافتی در سراسر جهان است؟
چه تفاوت عمده‌ای میان انواع دستگاه نظافتی کارچر با سایر رقبا وجود دارد که دومین برند این صنعت در سال ۲۰۱۵ کمتر از نیمی از درآمد کارچر را داشته است؟
در این مقاله سعی در ارائه پاسخی مختصر به این سوال‌ها داریم.

کیفیت انواع دستگاه نظافتی کارچر

با توجه به سرمایه‌گذاری ویژه کارچر بر روی تحقیق و توسعه انواع دستگاه‌های نظافتی خانگی و دستگاه‌های نظافت صنعتی خود در طول سالیان، این محصولات از جهات مختلف همچون: آلیاژهای به‌کاررفته در آنها، جنس بدنه، تکنولوژی موتور، طراحی ارگونومیک و دوام و کارایی به سطحی فوق‌العاده بالا دست یافته‌اند.
به همین خاطر است که بسیاری از شرکت‌های معتبر جهانی دستگاه‌های نظافتی خود را از کارچر آلمان تامین می‌کنند. به منظور آشنایی بیشتر با برخی از این برندها اینجا کلیک کنید.
همچنین بسیاری از شرکت‌های خدماتی در سراسر جهان از انواع دستگاه‌های نظافتی کارچر آلمان به دلیل بهره‌مندی از ویژگی‌های منحصر به فرد استفاده می‌کنند.

توان فعالیت صنعتی انواع دستگاه نظافتی کارچر

به منظور استفاده از دستگاه‌های نظافت صنعتی در محیط‌های مختلف و یا استفاده توسط شرکت‌های پیمانکار نظافتی، یکی از اساسی‌ترین ویژگی‌های موردنیاز دوام و استحکام بالای دستگاه‌ها می‌باشد تا بر اثر استفاده مداوم و زیاد از دستگاه‌ها این محصولات دچار مشکل نشوند.
از آنجایی که انواع دستگاه‌های نظافت حرفه‌ای کارچر به منظور استفاده صنعتی طراحی و ساخته شده‌اند، برای استفاده توسط شرکت‌های خدماتی ایده‌آل می‌باشند.

حمل و نقل آسان انواع دستگاه‌های نظافتی کارچر

یکی از مهمترین ویژگی‌های مورد نیاز برای یک دستگاه نظافت صنعتی مناسب، توانایی جابجایی و حمل و نقل ساده می‌باشد. تا هم به منظور استفاده در یک محیط صنعتی مناسب باشد و هم به منظور استفاده توسط شرکت‌های نظافتی به طور ایده آل عمل کند.
به همین دلیل طراحی‌های انواع دستگاه‌های نظافتی کارچر تماما به شکلی انجام می‌گیرد تا به خوبی پاسخگوی این نیاز باشد. چرخ‌های بزرگ و روان، توزیع وزنی مناسب، ابعاد حداقلی و طراحی ارگونومیک فصل مشترک تمامی طراحی‌های کارچر می‌باشد.

حداقل نیاز به سرویس و نگهداری

زمانی که یک دستگاه نظافتی نیاز به تعمیر و یا سرویس پیدا می‌کند، باید موقتا از چرخه کار خارج شود. همین امر هزینه‌های گزافی را برای مجموعه استفاده کننده از دستگاه به وجود می‌آورد. مخصوصا اگر این دستگاه توسط یک شرکت نظافتی استفاده شود، این هزینه‌ها بسیار مهم خواهد بود.
از همین روی است که کارچر آلمان اقدام به طراحی و تولید انواع مختلف دستگاه نظافتی می‌کند که حداقل‌ترین نیاز به سرویس و نگهداری را داشته باشند و در صورت نیاز به تعمیرات نیز به سادگی و در کوتاه‌ترین زمان تعمیر شوند.

حداقل مصرف منابع توسط دستگاه نظافتی

یکی دیگر از عواملی که هزینه‌های یک دستگاه نظافت صنعتی را کاهش می‌دهد، استفاده حداقلی از منابع (آب، برق و مواد شوینده) می‌باشد. مخصوصا که هزینه‌های انرژی روز به روز به فاکتور مهم‌تری تبدیل می‌شود. به همین جهت کارچر آلمان دستگاه‌های خود را به سمت مصرف کمتر منابع برده است. برای مثال بر روی برخی اسکرابر‌های کارچر سیستم Ecco!efficiency به منظور مصرف کمتر انرژی و یا سیستم dose به منظور کاهش مصرف مواد شوینده به کار رفته است.

سیستم خدمات پس از فروش مناسب برای دستگاه نظافتی

یکی از مهمترین الزامات یک دستگاه نظافتی مناسب دارا بودن سیستم گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب و پاسخگو می‌باشد.
شرکت کارن تجارت بهین نیز به منظور ارائه خدمات پس از فروش درخور نام کارچر سیستمی کاملا حرفه‌ای بر مبنای استانداردهای کارچر تعبیه کرده است تا در تمامی مراحل استفاده از دستگاه‌های کارچر پشتیبان مصرف‌کنندگان باشد.

حتما در هنگام خرید هر دستگاه به خانگی و یا صنعتی بودن آن توجه کنید.

حال به بررسی و توضیح مختصر هریک از انواع دستگاه‌های نظافتی کارچر می‌پردازیم.

اسکرابر یا دستگاه زمین‌شوی صنعتی

کف‌شوی صنعتی یکی از پرکاربردترین دستگاه‌های نظافت صنعتی در جهان می‌باشد که به منظور استفاده در محیط‌های مختلف و نظافت انواع سطوح ساخته شده است.
انواع اسکرابرهای کارچر عبارتند از:

  1. اسکرابر با راننده
  2. اسکرابر دستی
  3. پولیشر

اسکرابرهای سرنشین‌دار کارچر با ظرفیت‌های مختلف و به منظور استفاده در محیط‌های متنوع ساخته شده‌اند. همچنین تکنولوژی‌های جدید و بسیار کارآمدی بر روی این نوع از دستگاه نظافتی کارچر به کار رفته است.
انواع مختلف اسکرابر دستی و پولیشرهای کارچر نیز دارای ظرفیت‌های متنوعی بوده و به منظور استفاده در محیط‌های مختلفی طراحی شده‌اند.

جاروبرقی صنعتی (پرکاربردترین دستگاه نظافتی)

جاروبرقی صنعتی را شاید بتوان پرکاربردترین دستگاه نظافتی نام برد، که در محیط‌های متنوعی استفاده می‌شود. مکنده صنعتی به چهار نوع تقسیم می‌شود.

  1. جاروبرقی آب و خاک
  2. جاروبرقی خاک
  3. جاروبرقی ضدانفجار
  4. جاروبرقی دائم‌کار

هریک از این دستگاه‌های نظافتی نیز به منظور خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بخارشوی صنعتی

بخارشوی صنعتی کارچر به منظور شستشوی کامل و ضدعفونی کردن محیط کاربرد دارد. بیمارستان‌ها، خانه‌های سالمندان، آشپزخانه‌های صنعتی و …… فضاهایی هستند که از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند.

سوییپر

سوییپرها نیز به سه دسته سوییپر سرنشین‌دار، سوییپر دستی و سوییپر ایستاده تقسیم می‌شوند که هر یک دارای کاربری خاص خود می‌باشند.
این دستگاه نظافتی نیز در در ظرفیت‌های متنوعی تولید و عرضه می‌شود.

واترجت صنعتی

واترجت‌های کارچر آلمان که به دو دسته واترجت آب گرم و واترجت آب سرد تقسیم می‌شوند به منظور استفاده در محیط‌های مختلف کاربرد دارند.

پله‌برقی‌شوی

پله‌برقی‌شوی دیگر دستگاه نظافتی است که توسط کارچر آلمان تولید می‌شود. پله‌برقی‌شوی این شرکت با استفاده از آب و مواد شوینده پله‌برقی‌ها را به طور کامل شستشو می‌دهد.

کارواش اتوماتیک

کارواش اتوماتیک دیگر دستگاه نظافتی کارچر آلمان می‌باشد. تکنولوژی‌های نوین به‌ کار رفته بر روی این محصول کارچر، مصرف حداقلی منابع و دقت بالا آن را به کارواشی ایده‌آل تبدیل کرده است.

آیس‌بلاست

اگر قصد نظافت و شستشوی سطوحی را دارید که نسبت به رطوبت حساس می‌باشند این ماشین نظافتی به این منظور ایده‌آل می‌باشد.
ما در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی کلی درباره خرید انواع دستگاه نظافتی به منظور استفاده در شرکت‌های خدمات نظافتی و مجموعه‌های مختلف در اختیار شما قرار دهیم.

 

در ویدئو زیر عملکرد برخی از انواع دستگاه‌های نظافتی کارچر را ملاحظه کنید

انواع دستگاه نظافی

سوییپر

سوییپر

جاروبرقی صنعتی تجاری

جاروبرقی صنعتی

زمین شوی خودرویی

زمین شوی خودرویی

جاروی آب و خاک

جاروبرقی آب و خاک

شیشه شو شارژی

شیشه شوی

جاروب صنعتی سرنشین دار

جاروی صنعتی

اسکرابر شارژی

اسکرابر شارژی

خرید جاروبرقی صنعتی خاک

جاروبرقی هتلی

واترجت آب گرم

واترجت

بخارشوی

بخارشوی

کارواش صنعتی کارچر آلمان

کارواش

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.