فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | ✔اسکرابر ✔جاروبرقی ✔بخارشوی ✔کارواش ✔مبل شوی ✔فرش شوی
دستگاه نظافتی

دستگاه نظافتی

برای خرید و استعلام قیمت هر دستگاه نظافتی از نمایندگی رسمی کارچر با شماره ۰۲۱۵۴۰۹۱ تماس بگیرید.

چرا کارچر آلمان بر مبنای آمار فروش و ارزش برند بزرگترین تولید کننده دستگاه نظافتی در سراسر جهان می باشد؟
چه تفاوت عمده ای میان انواع دستگاه نظافتی کارچر با سایر رقبا وجود دارد که دومین برند این صنعت در سال ۲۰۱۵ کمتر از نیمی از درآمد کارچر را داشته است؟
در این مقاله سعی در ارائه پاسخی مختصر به این سوال ها داریم.

کیفیت انواع دستگاه نظافتی کارچر

با توجه به سرمایه گذاری ویژه کارچر بر روی تحقیق و توسعه انواع دستگاه نظافتی خانگی و دستگاه های نظافت صنعتی خود در طول سالیان،این محصولات از جهات مختلف همچون : آلیاژهای به کار رفته در آنها ، جنس بدنه ، تکنولوژی موتور ، طراحی ارگونومیک و دوام و کارایی به سطحی فوق العاده بالا دست یافته اند.
به همین خاطر است که بسیاری از شرکت های معتبر جهانی دستگاه های نظافتی خود را از کارچر آلمان تامین می کنند.به منظور آشنایی بیشتر با برخی از این برند ها اینجا کلیک کنید.
همچنین بسیاری از شرکت های خدماتی در سراسر جهان از انواع دستگاه نظافتی کارچر آلمان به دلیل بهره مندی از ویژگی های منحصر به فرد استفاده می کنند.

توان فعالیت صنعتی انواع دستگاه نظافتی کارچر

به منظور استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی در محیط های مختلف و یا استفاده توسط شرکت های پیمانکار نظافتی ، یکی از اساسی ترین ویژگی های مورد نیاز دوام و استحکام بالای دستگاه ها می باشد تا بر اثر استفاده مداوم و زیاد از دستگاه ها این محصولات دچار مشکل نشوند.
از آنجایی که انواع دستگاه نظافتی حرفه ای کارچر نیز تماما به منظور استفاده صنعتی طراحی و ساخته شده اند ، برای استفاده توسط شرکت های خدماتی ایده آل می باشند.

حمل و نقل آسان انواع دستگاه نظافتی کارچر

یکی از مهمترین ویژگی های مورد نیاز برای یک دستگاه نظافت صنعتی مناسب ، توانایی جابجایی و حمل و نقل ساده می باشد.تا هم به منظور استفاده در یک محیط صنعتی مناسب باشد و هم به منظور استفاده توسط شرکت های نظافتی ایده آل عمل کند.
به همین دلیل طراحی های انواع دستگاه نظافتی کارچر تماما به شکلی انجام می گیرد تا به خوبی پاسخگوی این نیاز باشد.چرخ های بزرگ و روان ، توزیع وزنی مناسب ، ابعاد حداقلی و طراحی ارگونومیک فصل مشترک تمامی طراحی های کارچر می باشد.

حداقل نیاز به سرویس و نگهداری

زمانی که یک دستگاه نظافتی نیاز به تعمیر و یا سرویس پیدا می کند ، باید موقتا از چرخه کار خارج شود.همین امر هزینه های گزافی را برای مجموعه استفاده کننده از دستگاه به وجود می آورد.مخصوصا اگر این دستگاه توسط یک شرکت نظافتی استفاده شود،این هزینه ها بسیار مهم خواهد بود.
از همین روی است که کارچر آلمان اقدام به طراحی و تولید انواع مختلف دستگاه نظافتی می کند که حداقل نیاز به سرویس و نگهداری را داشته باشند.و در صورت نیاز به تعمیرات نیز به سادگی و در کوتاه ترین زمان تعمیر شوند.

حداقل مصرف منابع توسط دستگاه نظافتی

یکی دیگر از عواملی که هزینه های یک دستگاه نظافت صنعتی را کاهش می دهد،استفاده حداقلی از منابع (آب،برق ومواد شوینده) می باشد.مخصوصا که هزینه های انرژی روز به روز به فاکتور مهم تری تبدیل می شود.به همین جهت کارچر آلمان دستگاه های خود را به سمت مصرف کمتر منابع برده است.برای مثال بر روی برخی اسکرابر های کارچر سیستم Ecco!efficiency به منظور مصرف کمتر انرژی و یا سیستم dose به منظور کاهش مصرف مواد شوینده به کار رفته است.

سیستم خدمات پس از فروش مناسب برای دستگاه نظافتی

یکی از مهمترین الزامات یک دستگاه نظافت مناسب دارا بودن سیستم گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب و پاسخگو می باشد.
شرکت کارن تجارت نیز به منظور ارائه خدمات پس از فروش درخور نام کارچر سیستمی کاملا حرفه ای بر مبنای استاندارد های کارچر تعبیه کرده است تا در تمامی مراحل استفاده از دستگاه های کارچر پشتیبان مصرف کنندگان باشد.

حتما در هنگام خرید هر دستگاه به خانگی و یا صنعتی بودن آن توجه کنید.

حال به بررسی و توضیح مختصر هر یک از انواع دستگاه نظافتی کارچر می پردازیم.

اسکرابر یا دستگاه زمین شوی صنعتی

کف شوی صنعتی یکی از پر کاربرد ترین دستگاه های نظافت صنعتی در جهان می باشد که به منظور استفاده در محیط های مختلف و نظافت سطوح ساخته شده از جنس های متنوع طراحی و ساخته شده است.
انواع اسکرابر های کارچر عبارتند از :

  1. اسکرابر با راننده
  2. اسکرابر دستی
  3. پولیشر

اسکرابر های سرنشین دار کارچر با ظرفیت های مختلف و به منظور استفاده در محیط های متنوع ساخته شده اند.همچنین تکنولوژی های جدید و بسیار کارآمدی بر روی این نوع از دستگاه نظافتی کارچر به کار رفته است.
انواع مختلف اسکرابر دستی و پولیشر های کارچر نیز دارای ظرفیت های متنوعی بوده و به منظور استفاده در محیط های مختلفی طراحی شده اند.

جاروبرقی صنعتی (پر کاربرد ترین دستگاه نظافتی )

جاروبرقی صنعتی را شاید بتوان پر کاربرد ترین دستگاه نظافتی نام برد،که در محیط های متنوعی استفاده می شود. مکنده صنعتی به چهار نوع تقسیم می شوند.

  1. جاروبرقی آب و خاک
  2. جاروبرقی خاک
  3. جاروبرقی ضد انفجار
  4. جاروبرقی دائم کار
  5. هریک از انواع این دستگاه نظافتی نیز به منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

بخارشوی صنعتی

بخارشوی صنعتی کارچر به منظور شستشوی کامل و ضد عفونی کردن محیط کاربرد دارد.بیمارستان ها ، خانه های سالمندان ، آشپزخانه های صنعتی و …… انواع فضاهایی هستند که از این دستگاه ها استفاده می کنند.

سوییپر

سوییپر ها نیز به سه دسته سوییپر سرنشین دار ، سوییپر دستی و سوییپر ایستاده تقسیم می شوند که هر یک دارای کاربری خاص خود می باشند.
این دستگاه نظافتی نیز در در ظرفیت های متنوعی تولید و عرضه می شود.

واترجت صنعتی

واترجت های کارچر آلمان که به دو دسته واترجت آب گرم و واترجت آب سرد تقسیم می شوند به منظور استفاده در محیط های مختلف کاربرد دارند.

پله برقی شوی

پله برقی شوی دیگر دستگاه نظافتی است که توسط کارچر آلمان تولید می شود.پله برقی شوی این شرکت با استفاده از آب و مواد شوینده پله برقی ها را به طور کامل شستشو می دهد.

کارواش اتوماتیک

کارواش اتوماتیک دیگر دستگاه نظافتی کارچر آلمان می باشد.تکنولوژی های نوین به کار رفته بر روی این محصول کارچر ، مصرف حداقلی منابع و دقت بالا آن را به کارواشی ایده آل تبدیل کرده است.

آیس بلاست

اگر قصد نظافت و شستشوی سطوحی را دارید که نسبت به رطوبت حساس می باشند این ماشین نظافتی به این منظور ایده آل می باشد.
ما در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی کلی درباره خرید انواع دستگاه نظافتی به منظور استفاده در شرکت های خدمات نظافتی و مجموعه های مختلف در اختیار شما قرار دهیم.

در ویدئو زیر عملکرد برخی از انوع دستگاه نظافتی کارچر را ملاحظه کنید

انواع دستگاه نظافی

سوییپر

سوییپر

جاروبرقی صنعتی تجاری

جاروبرقی صنعتی

زمین شوی خودرویی

زمین شوی خودرویی

جاروی آب و خاک

جاروبرقی آب و خاک

شیشه شو شارژی

شیشه شوی

جاروب صنعتی سرنشین دار

جاروی صنعتی

اسکرابر شارژی

اسکرابر شارژی

خرید جاروبرقی صنعتی خاک

جاروبرقی هتلی

واترجت آب گرم

واترجت

بخارشوی

بخارشوی

کارواش صنعتی کارچر آلمان

کارواش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *