10% تخفیف خرید محصولات خانگی از کرشرسنتر مشهد به مناسبت افتتاح این شعبه

کرشر

کارچر، کرشر یا کارشر

کمپانی Kärcher (کرشر، کارچر یا کارشر) یکی از شرکت‌های معتبر نظافتی در جهان است که سال‌ها در این زمینه سابقه درخشانی را ثبت کرده است. کرشر که یک شرکت آلمانی می‌باشد هم در بخش صنعتی و هم بخش خانگی با کیفیت‌ترین محصولات نظافتی را تولید کرده و همیشه در حال بهبود کیفیت در این صنعت می‌باشد.

کلمه Kärcher در زبان‌های گوناگون تلفظ‌های مختلفی هم دارد که شاید بسیاری را به اشتباه بیاندازد. این کلمه در زبان آلمانی به صورت کرشر تلفظ می‌شود ولی در زبان فارسی با توجه به کتابت این کلمه و آنچه مدیران Kärcher به جمع‌بندی رسیده‌اند بهتر است به صورت کارچر تلفظ شود. شاید بسیاری از شما این کلمه را کارشر هم شنیده باشید که در واقع تلفظ عربی کارچر است.

ما در وبسایت کارن تجارت بهین از هر سه کلمه استفاده کردیم تا برای شما مشتریان گرامی اطمینان‌خاطر حاصل کنیم که هر سه کلمه صحیح می‌باشد.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC2 UPRIGHT EasyFix

بخارشوی کارچر مدل SC2 Upright EasyFix تمامی سطوح را به خوبی تمیز می کند ، حتی چوب. تمیزکاری کامل با بخارشوی Kärcher با کنترل از پیش تعیین شده و کارکرد آسان آن در ۲ مرحله ۹۹٫۹۹۹٪ از ویروس های کرونا* و ۹۹٫۹۹٪ از همه باکتری های معمولی خانگی را از سطوح سخت حذف می کند.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT48/1

این دستگاه یک جارو برقی آب و خاک فوق‌العاده قوی، کاربردی و قدرتمند است. این دستگاه دارای یک طراحی جمع و جور است که به طور خاص برای نیازهای خاص نظافتی ساختمان، خودرو و صنایع ساخته شده است.

زمینشوی صنعتی کارچر مدل CV 38/2

از این زمینشوی حرفه ای برس دار به منظور نظافت محیط هایی که دارای کفپوش هایی مانند فرش و یا موکت هستند استفاده می شود.

تاریخچه ی کمپانی کرشر آلمان

۱۹۳۵ – تاسیس شرکت

آلفرد کرشر پس از یازده سال کار در شرکت پدرش، در سال ۱۹۳۵ شرکت خود را در اشتوتگارت-بد کانستات تأسیس کرد. شرکت کرشر در ابتدا دمنده‌های هوای گرم جدیدی را برای گرم کردن موتور هواپیما تولید می‌کرد. مهندس آلفرد کرشر قبلاً با ساخت کوره‌های صنعتی ایمن و اقتصادی توجه‌ها را به خود جلب کرده بود.

۱۹۴۵ تا ۱۹۴۸ – شروع جدید با ۴۰ کارمند

پس از جنگ تولید و فروش شرکت برای مدت کوتاهی متوقف شد. آلفرد کرشر با ایده فروش شرکت، کار خود را آغاز کرد، اما پس از آن، با ۴۰ کارمند، تولید کالاهایی را برای نیازهای مبرم سالهای پس از جنگ آغاز کرد: در ابتدا کوره و چرخ دستی برای جمعیت نیازمند تولید کردند. بعداً، برای بازسازی شهرهای ویران شده، واحدهای قالب بتونی گرمادیده و بخاری‌هایی برای خشک کردن ساخت و ساز، که برای گرم کردن سالن‌ها، چادرها و اصطبل‌ها نیز استفاده می‌شد تولید کردند. تعداد کارمندان شرکت کرشر در سال ۱۹۴۸ به ۱۴۱ نفر افزایش یافت.

۱۹۵۰ – ورود به فناوری دستگاه‌های نظافتی

در سال ۱۹۵۰ آلفرد کرشر با توسعه اولین پاک‌کننده با فشار بالا با آب گرم در اروپا (جت بخار “DS 350”) به موفقیتی در فناوری دستگاه‌های نظافتی دست پیدا کرد. طرح فناوری گرم کردن آب توسط دستگاه برای استفاده در نظافت امروزه نیز اساس طراحی و تولید همه مشعل‌ها است. این دستگاه تحول عظیمی در پایه و  اساس کار شرکت ایجاد کرد.

۱۹۷۴ – تمرکز بر فناوری دستگاه‌های صنعتی

اوایل دهه ۱۹۷۰ برای شرکت کرشر نقطه عطفی محسوب می‌شود. دوران فناوری بخار، که پیش از این عامل درآمد قابل توجهی بود، در حال پایان یافتن بود. در سال ۱۹۷۴، با تصمیم مدیریت شرکت کرشر گامی شجاعانه برداشته شد و بر روی تکنولوژی فشار بالا برای نظافت حرفه‌ای تمرکز کردند. در این مرحله رنگ ماشین‌آلات به رنگ زرد کرشر معروف در جهان تبدیل شدند.

کرشر

۱۹۸۰ – تمیز کردن مجسمه مسیح منجی در برزیل

در سال ۱۹۸۰ کرشر حمایت مالی فرهنگی خود را با تمیز کردن مجسمه مسیح منجی در ریودوژانیرو آغاز کرد. از آن زمان بیش از ۱۴۰ اثر فرهنگی در سراسر جهان توسط دستگاه‌های نظافتی کرشر تمیز شده است. در همان سال، تغییر در استراتژی “تمیز کردن” به عنوان یک نیاز اساسی به وجود آمد.

تاریخچه شرکت کرشر

۱۹۸۸ – برای اولین بار در تمام قاره‌ها

شرکت کرشر با ایجاد نمایندگی تازه تاسیس در ژاپن، برای اولین بار در سال ۱۹۸۸ در تمام قاره‌ها نمایندگی داشت.

۱۹۹۸ – عملیات پاکسازی در میدان سنت پیتر رم

کار بر روی ۲۸۴ ستون تراورتن و ۸۸ ستون میدان سنت پیتر در رم به عنوان بخشی از طرح حمایت مالی فرهنگی شرکت کرشر ۹ ماه طول کشید. تا به امروز گسترده‌ترین پروژه تمیز کردن ساختمان با مساحت کل ۲۵۰۰۰ متر مربع، نظافت میدان سنت پیتر رم است و در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.

شرکت کرشر آلمان

۲۰۱۱ – پویش حمایت از محیط زیست

در سال ۲۰۱۱ اولین دستگاه‌های نظافتی سازگار با محیط زیست در بازار عرضه شد. این دستگاه‌ها انرژی و آب کمتری مصرف می‌کنند، از مواد بازیافتی ساخته می‌شوند و حداقل ۹۰ درصد قابل بازیافت هستند.

۲۰۱۳ – تغییر رنگ محصولات نظافت صنعتی

تغییر دیگری در رنگ محصولات شرکت. از سال ۲۰۱۳ دستگاه‌های نظافتی حرفه‌ای به رنگ خاکستری بوده و به رنگ زرد نیستند. با این کار تمایز آنها از محصولات خانگی، که به رنگ زرد هستند، راحت‌تر است.

۲۰۱۸ – دومین جایزه بازاریابی

در سال ۲۰۱۸ شرکت کرشر برای دومین بار جایزه بازاریابی آلمان را دریافت کرد. این جایزه به پاس فعالیت موفق برندینگ در ۱۰ سال گذشته به شرکت کرشر تقدیم شد. مفهوم بازاریابی یکپارچه و استفاده از ابزارها و فناوری‌های بازاریابی برای این جایزه تعیین کننده است.

یک قدم جلوتر

برای اطمنان از ادامه این کار، متخصصان کرشر به طور مداوم در تلاش هستند تا راه حل‌های جدید و موجود برای نظافت را توسعه دهند. نوآوری اشتیاق است، اما هرگز به خودی خود هدف نیست. این موضوع از اعتقادی روشن ناشی می‌شود: نوآوری چیزی است که به نفع مردم است، زندگی شما را آسان‌تر، کارآمدتر و دلپذیرتر می‌کند. این شعار و تعهد کرشر از زمان تأسیس شرکت در سال ۱۹۳۵ بوده است.

بنیانگذار کرشر، آلفرد کرشر هدفش این بود که همیشه راه‌حل‌های جدیدی برای هر چالش پیدا کند. تا به امروز این روحیه نوآوری در کرشر حفظ شده است. بیش از ۱۰۰۰ کارمند در زمینه تحقیق و توسعه در سراسر جهان هر روز سخت تلاش می‌کنند تا راه‌حل‌های جدیدی را ایجاد کنند. این آمارها به تنهایی روشن‌کننده این مساله است: ۶۳۲ حق ثبت اختراع و ۱۱۰ محصول جدید فقط در سال ۲۰۱۸. جالب است بدانید ۹۰ درصد از ماشین‌های فروخته شده کرشر کمتر از ۵ سال عمر دارند.

شرکت کارن تجارت بهین ، نمایندگی رسمی کرشر در ایران

کرشر

شرکت کارن تجارت بهین با اتکا بر بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان بنیان‌گذاران خود در زمینه ارائه دستگاه‌های نظافت حرفه‌ای صنعتی در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد.

از همان روزهای آغازین، کارن تجارت بهین با هدف ارائه محصولات با کیفیت و نوآورانه در این صنعت پا به عرصه وجود گذاشت و برای رسیدن به این هدف متعالی شرکت کرشر آلمان را به عنوان شریک تجاری خود برگزید. تبلور تجربه، کیفیت، تعهد و نوآوری این برند معتبر و بین المللی آلمانی در تمامی فعالیت‌های کارن تجارت بهین از اهداف اصلی این شرکت در بازار ایران می‌باشد.

از دیگر اهداف مهم کارن تجارت بهین بررسی تخصصی و حرفه‌ای نیازهای نظافتی در صنایع مختلف و ارائه راه‌حل هایی بر پایه محصولات بسیار باکیفیت شرکت Kärcher می‌باشد. نیاز مشتری و خواسته‌های او از مهمترین دغدغه‌های کارن تجارت بهین می‌باشد، از این رو مطابق با نیازهای مصرف‌کنندگان طیف وسیعی از محصولات Kärcher توسط کارن تجارت بهین ارائه می‌شود.

همچون سیاست‌های شرکت Kärcher کارن تجارت بهین نیز ارائه رفتاری متعهدانه را در نحوه ارائه محصولات یا دستگاه‌های نظافت صنعتی، خدمات پس از فروش و گارانتی در نظر گرفته است و تلاش دارد تا همان کیفیتی را که Kärcher در تمامی نقاط جهان ارائه می‌دهد در ایران ارائه دهد. لذا تمامی محصولات کارن تجارت بهین با یک سال گارانتی و پانزده سال خدمات پس از فروش در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد.

شرکت کارن تجارت بهین بعد ازتجربه موفق افتتاح نمایشگاه دائمی کارچر سنتر تهران در خیابان آزادی تهران، به دلیل ارج نهادن به نیاز مشتریان خود، علی‌الخصوص مشتریان خارج از استان تهران که دسترسی آسانی به نمایشگاه دائمی کارچر سنتر تهران ندارند اقدام به راه‌اندازی فروشگاه‌های اینترنتی رسمی خود تحت نام کارچر شاپ و کارن تجارت نمود.

متاسفانه اخیرا برخی از سودجویان با سوءاستفاده از نام شرکت کارن تجارت بهین و کارچر و با معرفی خود به عنوان نماینده کرشر آلمان اقدام به ارائه محصولاتی تحت نام این برند در فضای مجازی و فروشگاه‌های خود نموده‌اند. تمامی محصولات این دو وب‌سایت دارای ۱ سال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش شرکت کارن تجارت بهین می‌باشند و کارشناسان خدمات پس از فروش این شرکت آمادگی خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز در اقصی نقاط کشور را دارند.

زمین شوی صنعتی(اسکرابر صنعتی) مدل DRIER BR 45/22 C Bp Pack کارچر

محصولی نوین از کارچر اسکرابر BR 45/22 C Bp Pack مجهز به باتری، دارای سر برس گردان و فناوری KART برای حداکثر مانور با عملکرد سطح وسیع. طراحی اسکرابر مدل BR 45/22 C Bp Pack کارچر زمین شوی صنعتی (اسکرابر) BR45/22 یکی از انواع اسکرابرهای کارچر هست که در مکانهای باریک و با عرض کم [...]

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل B 110 R Bp+D75

اسکرابر صنعتی مدل B 110 R ما شامل دو برس دیسکی و همچنین عملکرد پر کردن خودکار مخزن است.

زمینشوی صنعتی کارچر مدل CV 38/2

از این زمینشوی حرفه ای برس دار به منظور نظافت محیط هایی که دارای کفپوش هایی مانند فرش و یا موکت هستند استفاده می شود.

زمین شوی خانگی کارچر مدل FC 5 EU

زمین شوی خانگی مدل FC5 EU از محصولات خانگی کمپانی Kärcher آلمان می باشد. این دستگاه در سال ۲۰۱۷ طراحی و روانه بازارهای جهانی شد و یکی از بهترین دستگاه ها در نوع خود است.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BR 30/4

اسکرابر مدل BR 30/4 C کارچر به منظور استفاده در محیط های صنعتی، تجاری، عمومی، دفاتر کار، هتل ها، رستوران ها، کافی شاپ ها و …. مناسب می باشند.

زمینشوی صنعتی کارچر مدل CV 30/1

از این زمینشوی حرفه ای برس دار به منظور نظافت محیط هایی که دارای کفپوش هایی مانند فرش و یا موکت هستند استفاده می شود.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل B 40 C EP

اسکرابر مدل B 40 C EP کارچر از سری اسکرابر های دستی کارچر آلمان میباشد.کارایی این دستگاه زمین شوی ۲۰۰۰ متر مربع در ساعت بوده و برای محیط های مختلف اداری،تجاری و صنعتی ایده آل می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.