فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | ✔اسکرابر ✔جاروبرقی ✔بخارشوی ✔کارواش ✔مبل شوی ✔فرش شوی
کرشر

کارچر، کرشر یا کارشر

کمپانی Kärcher (کرشر ، کارچر یا کارشر) یکی از شرکت های معتبر نظافتی در جهان است که سال ها در این زمینه سابقه درخشانی را ثبت کرده است. کرشر که یک شرکت آلمانی می باشد هم در بخش صنعتی و هم بخش خانگی با کیفیت ترین محصولات نظافتی را تولید کرده و همیشه در حال بهبود کیفیت در این صنعت می باشد.

کلمه Kärcher در زبان های گوناگون تلفظ های مختلفی هم دارد که شاید بسیاری را به اشتباه بی‌اندازد. این کلمه در زبان آلمانی به صورت کرشر تلفظ می شود ولی در زبان فارسی با توجه به کتابت این کلمه و آنچه مدیران Kärcher به جمع بندی رسیده اند بهتر است به صورت کارچر تلفظ شود. شاید بسیاری از شما این کلمه را کارشر هم شنیده باشید که در واقع تلفظ عربی کارچر است.

ما در وبسایت کارن تجارت از هر سه کلمه استفاده کردیم تا برای شما مشتریان گرامی اطمینان خاطر حاصل کنیم که هر سه کلمه صحیح می باشد.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه فایبرگلاس

جاروبرقی حرفه ای مدل NT27/1 کارچر (کرشر) آلمان با حجم مخزن زباله ۲۷ لیتری، فیلتر آن از نوع کارتریجی است که قدرت فیلتراسیون زیادی به این دستگاه می دهد.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SC3

بخارشوی خانگی SC3 کارچر یک دستگاه نظافتی کار امد برای استفاده در منزل میباشد .این بخار شوی میتواند محیطی کاملا پاکیزه را بدون استفاده از مواد شوینده در اختیار شما قرار دهد.

بخارشوی خانگی کارچر مدل SV 1802

بخار شوی SV 1802 کلیه کارهای نظافتی منزل را به اسانی با سرعت بالا و بدون نیاز به مواد شوینده انجام میدهد. نازل شستشوی کف همراه با مکنده برای شستشوی انواع سطوح سخت مانند کاشی، سنگ و یا سرامیک مناسب میباشد. همچنین این بخار شوی برای شستشوی سطوحی مانند مبلمان، فرش و یا موکت نیز [...]

تاریخچه ی کمپانی کرشر آلمان

۱۹۳۵ – تاسیس شرکت

آلفرد کرشر پس از یازده سال کار در شرکت پدرش، در سال ۱۹۳۵ شرکت خود را در اشتوتگارت-بد کانستات تأسیس کرد. شرکت کرشر در ابتدا دمنده های هوای گرم جدیدی را برای گرم کردن موتور هواپیما تولید می کرد. مهندس آلفرد کرشر قبلاً با ساخت کوره های صنعتی ایمن و اقتصادی توجه ها را به خود جلب کرده بود.

۱۹۴۵ تا ۱۹۴۸ – شروع جدید با ۴۰ کارمند

پس از جنگ تولید و فروش شرکت برای مدت کوتاهی متوقف شد. آلفرد کرشر با ایده فروش شرکت، کار خود را آغاز کرد ، اما پس از آن، با ۴۰ کارمند، تولید کالاهایی را برای نیازهای مبرم سالهای پس از جنگ آغاز کرد: در ابتدا کوره و چرخ دستی برای جمعیت نیازمند تولید کردند. بعداً، برای بازسازی شهرهای ویران شده، واحدهای قالب بتونی گرما دیده و بخاری هایی برای خشک کردن ساخت و ساز، که برای گرم کردن سالن ها، چادرها و اصطبل ها نیز استفاده می شد تولید کردند. تعداد کارمندان شرکت کرشر در سال ۱۹۴۸ به ۱۴۱ نفر افزایش یافت.

۱۹۵۰ – ورود به فناوری دستگاه های نظافتی

در سال ۱۹۵۰ آلفرد کرشر با توسعه اولین پاک کننده با فشار بالا با آب گرم در اروپا (جت بخار “DS 350”) به موفقیتی در فناوری دستگاه های نظافتی دست پیدا کرد. طرح فناوری گرم کردن آب توسط دستگاه برای استفاده در نظافت امروزه نیز اساس طراحی و تولید همه مشعل ها است. این دستگاه تحول عظیمی در پایه و  اساس کار شرکت ایجاد کرد.

۱۹۷۴ – تمرکز بر فناوری دستگاه های صنعتی

اوایل دهه ۱۹۷۰ برای شرکت کرشر نقطه عطفی محسوب می شود. دوران فناوری بخار، که پیش از این عامل درآمد قابل توجهی بود، در حال پایان یافتن بود. در سال ۱۹۷۴، با تصمیم مدیریت شرکت کرشر گامی شجاعانه برداشته شد و بر روی تکنولوژی فشار بالا برای نظافت حرفه ای تمرکز کردند. در این مرحله رنگ ماشین آلات به رنگ زرد کرشر معروف در جهان تبدیل شدند.

کرشر

۱۹۸۰ – تمیز کردن مجسمه مسیح منجی در برزیل

در سال ۱۹۸۰ کرشر حمایت مالی فرهنگی خود را با تمیز کردن مجسمه مسیح منجی در ریودوژانیرو آغاز کرد. از آن زمان بیش از ۱۴۰ اثر فرهنگی در سراسر جهان توسط دستگاه های نظافتی کرشر تمیز شده است. در همان سال، تغییر در استراتژی “تمیز کردن” به عنوان یک نیاز اساسی به وجود آمد.

تاریخچه شرکت کرشر

۱۹۸۸ – برای اولین بار در تمام قاره ها

شرکت کرشر با ایجاد نمایندگی تازه تاسیس در ژاپن، برای اولین بار در سال ۱۹۸۸ در تمام قاره ها نمایندگی داشت.

۱۹۹۸ – عملیات پاکسازی در میدان سنت پیتر رم

کار بر روی ۲۸۴ ستون تراورتن و ۸۸ ستون میدان سنت پیتر در رم به عنوان بخشی از طرح حمایت مالی فرهنگی شرکت کرشر ۹ ماه طول کشید. تا به امروز گسترده ترین پروژه تمیز کردن ساختمان با مساحت کل ۲۵۰۰۰ متر مربع، نظافت میدان سنت پیتر رم است و در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.

شرکت کرشر آلمان

۲۰۱۱ – پویش حمایت از محیط زیست

در سال ۲۰۱۱ اولین دستگاه های نظافتی سازگار با محیط زیست در بازار عرضه شد. این دستگاه ها انرژی و آب کمتری مصرف می کنند، از مواد بازیافتی ساخته می شوند و حداقل ۹۰ درصد قابل بازیافت هستند.

۲۰۱۳ – تغییر رنگ محصولات نظافت صنعتی

تغییر دیگری در رنگ محصولات شرکت. از سال ۲۰۱۳ دستگاه های نظافتی حرفه ای به رنگ خاکستری بوده و به رنگ زرد نیستند. با این کار تمایز آنها از محصولات خانگی، که به رنگ زرد هستند، راحت تر است.

۲۰۱۸ – دومین جایزه بازاریابی

در سال ۲۰۱۸ شرکت کرشر برای دومین بار جایزه بازاریابی آلمان را دریافت کرد. این جایزه به پاس فعالیت موفق برندینگ در ۱۰ سال گذشته به شرکت کرشر تقدیم شد. مفهوم بازاریابی یکپارچه و استفاده از ابزارها و فناوری های بازاریابی برای این جایزه تعیین کننده است.

یک قدم جلوتر

برای اطمنان از ادامه این کار، متخصصان کرشر به طور مداوم در تلاش هستند تا راه حل های جدید و موجود برای نظافت را توسعه دهند. نوآوری اشتیاق است، اما هرگز به خودی خود هدف نیست. این موضوع از اعتقادی روشن ناشی می شود: نوآوری چیزی است که به نفع مردم است، زندگی شما را آسان تر، کارآمدتر و دلپذیرتر می کند. این شعار و تعهد کرشر از زمان تأسیس شرکت در سال ۱۹۳۵ بوده است.

بنیانگذار کرشر، آلفرد کرشر هدفش این بود که همیشه راه حل های جدیدی برای هر چالش پیدا کند. تا به امروز این روحیه نوآوری در کرشر حفظ شده است. بیش از ۱۰۰۰ کارمند در زمینه تحقیق و توسعه در سراسر جهان هر روز سخت تلاش می کنند تا راه حل های جدیدی را ایجاد کنند. این آمارها به تنهایی روشن کننده این مساله است: ۶۳۲ حق ثبت اختراع و ۱۱۰ محصول جدید فقط در سال ۲۰۱۸. جالب است بدانید۹۰ درصد از ماشینهای فروخته شده کرشر کمتر از ۵ سال عمر دارند.

شرکت کارن تجارت بهین ، نمایندگی رسمی کرشر در ایران

کرشر

شرکت کارن تجارت بهین با اتکا بر بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان بنیان گذاران خود در زمینه ارائه دستگاه های نظافت حرفه ای صنعتی در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد.

از همان روز های آغازین، کارن تجارت با هدف ارائه محصولات با کیفیت ونوآورانه در این صنعت پا به عرصه وجود گذاشت و برای رسیدن به این هدف متعالی شرکت کرشر آلمان را به عنوان شریک تجاری خود برگزید. تبلور تجربه، کیفیت، تعهد و نوآوری این برند معتبر و بین المللی آلمانی در تمامی فعالیت های کارن تجارت از اهداف اصلی این شرکت در بازار ایران می باشد.

از دیگر اهداف مهم کارن تجارت بررسی تخصصی و حرفه ای نیاز های نظافتی در صنایع مختلف و ارائه راه حل هایی بر پایه محصولات بسیار با کیفیت شرکت Kärcher می باشد. نیاز مشتری و خواسته های او از مهمترین دغدغه های کارن تجارت می باشد، از این رو مطابق با نیاز های مصرف کنندگان طیف وسیعی از محصولات Kärcher توسط کارن تجارت ارائه می شود.

همچون سیاست های شرکت Kärcher کارن تجارت نیز ارائه رفتاری متعهدانه را در نحوه ارائه محصولات یا دستگاه های نظافت صنعتی، خدمات پس از فروش و گارانتی در نظر گرفته است و تلاش دارد تا همان کیفیتی را که Kärcher در تمامی نقاط جهان ارائه می دهد در ایران ارائه دهد. لذا تمامی محصولات کارن تجارت با یک سال گارانتی و پانزده سال خدمات پس از فروش در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

شرکت کارن تجارت بهین بعد ازتجربه موفق افتتاح نمایشگاه دائمی کارچر سنتر تهران در خیابان آزادی تهران، به دلیل ارج نهادن به نیاز مشتریان خود، علی الخصوص مشتریان خارج از استان تهران که دسترسی آسانی به نمایشگاه دائمی کارچر سنتر تهران ندارند اقدام به راه اندازی فروشگاه های ایترنتی رسمی خود تحت نام کارچر شاپ و کارن تجارت نمود.

متاسفانه اخیرا برخی از سودجویان با سوء استفاده از نام شرکت کارن تجارت و کارچر و با معرفی خود به عنوان نماینده کرشر آلمان اقدام به ارائه محصولاتی تحت نام این برند در فضای مجازی و فروشگاه های خود نموده اند. تمامی محصولات این دو وب سایت دارای ۱ سال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش شرکت کارن تجارت می باشند و کارشناسان خدمات پس از فروش این شرکت آمادگی خدمت رسانی به مشتریان عزیز در اقصی نقاط کشور را دارند.

زمین شوی خانگی کارچر مدل FC 5 EU

زمین شوی حرفه ای مدل FC5 EU از محصولات حرفه ای کمپانی Kärcher آلمان می باشد. این دستگاه در سال ۲۰۱۷ طراحی و روانه بازارهای جهانی شد و یکی از بهترین دستگاه ها در نوع خود است.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BR 30/4

اسکرابر مدل BR 30/4 C کارچر به منظور استفاده در محیط های خانگی، دفاتر کار، هتل ها، رستوران ها، کافی شاپ ها و …. مناسب می باشند.

زمینشوی صنعتی کارچر مدل CV 30/1

از این زمینشوی حرفه ای برس دار به منظور نظافت محیط هایی که دارای کفپوش هایی مانند فرش و یا موکت هستند استفاده می شود.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل B 40 C EP

اسکرابر مدل B 40 C EP کارچر از سری اسکرابر های دستی کارچر آلمان میباشد.کارایی این دستگاه زمین شوی ۲۰۰۰ متر مربع در ساعت بوده و برای محیط های مختلف اداری،تجاری و صنعتی ایده آل می باشد.

اسکرابر (زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BD 50/70 R

اسکرابر سرنشین دار مدل BD 50/70 R کارچر آلمان از جمله زمین شوی های صنعتی با سرنشین این کمپانی آلمانی می باشد.کارایی دستگاه ۳۸۰۰ متر مربع در ساعت بوده و حجم مخازن آن ۷۰ لیتر می باشد.

اسکرابر(زمین شوی) صنعتی کارچر مدل BDS 43/180 C

دستگاه پولیشر ( اسکرابر ) مدل BDS 43/180 از جدیدترین محصولات کارچر آلمان می باشد.این دستگاه زمین شوی به منظور نظافت کامل و مناسب محیط های مختلفی کاربرد دارد.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 38/1

جاروبرقی صنعتی مدل NT 38/1 با بدنه استیل و محکم خود و همچنین حجم مخزن ۳۸ لیتری به منظور استفاده در محیط های صنعتی ایده آل می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.