آمارهای شرکت کارچر در سال ۲۰۱۶

آمار کارچر در سال ۲۰۱۶

آمار کارچر در سال ۲۰۱۶

شرکت کارچر آلمان به عنوان بزرگترین تولید کننده دستگاه‌های نظافت صنعتی در سراسر جهان آمارهای سال ۲۰۱۶ خود را منتشر کرد. این شرکت که در سال ۲۰۱۵ با فروش ۲/۲۲ میلیارد یورو رکورد فروش قبلی این صنعت را در اختیار داشت با افزایش ۵ درصدی فروش خود در سال ۲۰۱۶ به رکورد جدید دست یافت. کارچر آلمان در این سال با فروش بیش از ۲/۳۳ میلیارد یورو در سراسر جهان رکورد جدید از خود بر جای گذاشت.این در حالی است که نزدیکترین رقیب کارچر در این سال نیز کمتر از نصف این شرکت فروش داشته است.همچنین تعداد پرسنل این کمپانی نیز به ۱۱۸۶۲ نفر در ۶۵ کشور رسید. در این سال ۱۰۰ محصول جدید توسط کارچرآلمان به بازار معرفی شده است. این کمپانی در راستای انجام مسئولیتهای اجتماعی خود اقدام به نظافت و شستشوی مجسمه hermann در آلمان و قلعه Anping در تایوان نموده است.همچنین کارچر به عنوان حامی مالی و تامین کننده دستگاههای نظافت صنعتی دهکده sos کودکان در آلمان ایفای نقش کرده است.
کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )،شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.
شرکت کارن تجارت نیز انواع مختلف دستگاه نظافت صنعتی این شرکت شامل اسکرابر یا همان دستگاه زمین شوی، جاروبرقی صنعتی، بخارشوی صنعتی، واترجت صنعتی، سوییپر، فرش شوی، پله برقی شوی، کارواش اتوماتیک و آیس بلاست را عرضه می کند.
مطالب مرتبط

  1. اسکرابر
  2. کارواش صنعتی
  3. مکنده صنعتی
  4. بخارشوی صنعتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *