اسکرابر-بیمارستانی

اسکرابر بیمارستانی

امروزه انواع دستگاه های نظافت صنعتی به منظور استفاده در محیط های مختلف تولید و استفاده می شود. یکی از این دستگاه ها اسکرابر یا همان دستگاه زمین شوی بیمارستانی می باشد.بیمارستان ها نیز معمولا برای نظافت سطوح زمین از اسکرابر های خاصی استفاده می کنند. شرکت کارچر آلمان نیز با در نظر گرفتن تمامی الزامات انجام امور نظافتی در بیمارستان ها دستگاه کف شوی مدل B 60/10 C (MOPVAC) ( اسکرابر بیمارستانی ) را طراحی و به بازار عرضه کرده است. این اسکرابر تولید خط تولید آمریکای کارچر بوده و در سال ۲۰۱۴ به بازار معرفی شده است. اما به چه دلایلی این دستگاه شستشوی کف صنعتی را بهترین انتخاب برای استفاده در محیط های درمانی می دانیم؟

حساسیت زیاد به صدا زمین شوی بیمارستانی

معمولا ایجاد صدای کمتر توسط دستگاه های صنعتی در هر محیطی مزیتی بزرگی است.اما این مزیت در محیط های درمانی به یک الزام تبدیل می شود.مسلم است که ایجاد صدا می تواند موجب بر هم خوردن آرامش بیماران و همچنین کادر درمانی شود.
به همین دلیل کارچر آلمان اقدام به تولید دستگاه اسکرابری خاص کرده است که هیچگونه موتوری (جلوبرنده و یا مکنده) ندارد.این کف شور فقط با استفاده از قوانین فیزیکی و ایجاد خلا فعالیت می کند.همین عدم نیاز به موتور باعث می شود تا اسکرابر بیمارستانی کارچر هیجگونه صدایی ایجاد نکند ، که این ویژگی می تواند بزرگترین مزیت برای محیط های درمانی باشد.
عدم نیاز به انرژی
عدم وجود موتور در این دستگاه زمین شوی موجب می شود تا این دستگاه هیچگونه انرژی استفاده نکند و از همین طریق هزینه های عملیاتی این اسکرابر بیمارستانی را به شدت کاهش می دهد.

کاربری آسان این زمین شوی بیمارستانی

با توجه به اینکه هیچگونه سیستم برقی در این اسکرابر به کار نرفته است ، نیازی به آموزش جدی و فراگیری نحوه فعالیت این اسکرابر بیمارستانی وجود ندارد.
نگهداری ساده
ساختمان و طراحی ساده و خلاقانه این زمین شوی موجب می شود تا انجام امور مربوط به تعمیر و نگهداری این اسکرابر بیمارستانی به ساده ترین شکل ممکن صورت پذیرد.
وزن بسیار کم
وزن بسیار کم این دستگاه زمین شور جابجایی و حمل ونقل آن به فضاهای مختلف را بسیار ساده ساخته است.
امکان فعالیت مداوم
یکی از محدودیت های زمین شوی صنعتی داغ کردن موتور و یا پایان یافتن شارژ باطری آنها می باشد که همین موضوع موجب محدود شدن زمان استفاده از دستگاه می شود.اما اسکرابر بیمارستانی کارچر  با پشت سر گذاشتن این محدودیت ها قابلیت فعالیت تمام وقت و پیوسته را دارد.

قدرت نظافتی ایده آل این زمین شوی بیمارستانی

کارچر آلمان به عنوان رهبر جهانی صنعت تولید دستگاه نظافت صنعتی نیز به خوبی درک می کند که مهمترین ویژگی اسکرابر بیمارستانی قدرت نظافت بالای آن است.به همین دلیل این زمین شوی را به شکلی طراحی و ساخته است که بتواند محیطی عاری از هر گونه آلودگی ایجاد کند.
کارن تجارت
کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )،شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است.
شرکت کارن تجارت نیز انواع مختلف دستگاه نظافت صنعتی این شرکت شامل اسکرابر یا همان دستگاه زمین شوی – جاروبرقی صنعتی – بخارشوی صنعتی – واترجت صنعتی – سوییپر – فرش شوی – پله برقی شوی – کارواش اتوماتیک و آیس بلاست را عرضه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *