اسکرابر-کابلی

اسکرابر کابلی و زمین شوی کابلی

به طور معمول دستگاه های شستشوی کف به دو صورت کابلی و باطری دار طراحی و تولید می شوند. اسکرابر کابلی یا به عبارتی همان زمین شوی کابلی به دستگاه نظافتی ای اطلاق می شود که انرژی موردنیاز خود را از برق شهری تأمین می نماید. دستگاه های اسکرابر برقی به صورت دستی یا بدون راننده ارائه شده و به طبع دستگاه های نوع سرنشین دار یا با راننده از نوع باطری دار طراحی و تولید می شوند. از دستگاه های شستشوی کف یا زمین شوی نوع برقی معمولاً برای محیط هایی که دارای رفت و آمد کمی هستند استفاده می شود. محیط هایی نظیر سالن های ورزشی، سالن های اداری و بسیار اماکن دیگر از این گونه محصولات نظافتی استفاده می نمایند. شرکت کارن تجارت استفاده از دستگاه زمین شوی کابلی را به منظور استفاده در فروشگاه های بزرگ و کوچک، بیمارستان ها، مجتمع های تجاری بزرگ و کوچک و … توصیه نمی کند. در ادامه به دستگاه های کف شوی کمپانی کارچر آلمان اشاره می شود و اطلاعاتی درباره این دستگاه به شما ارائه می شود.

انواع اسکرابر کابلی کمپانی کارچر آلمان

معرفی محصولات شستشوی کف یا کف شوی کمپانی Kärcher آلمان که به صورت برقی بوده و دارای راندمان یا کارایی متفاوت در نظافت صنعتی زمین محیط های گوناگون می باشند.

اسکرابر کابلی مدل BD 50/60

اسکرابر کابلی مدل BD 50/60 کمپانی کارچر آلمان برای اولین بار در ۲۰ اکتبر سال ۲۰۱۷ در نمایشگاه ISSA Interclean در شهر لاس وگاس ایالات متحده آمریکا رونمایی شد. این اسکرابر کابلی به گونه ای طراحی شده است که برای محیط هایی که دارای عرض کم می باشند، مانور بالایی دارد. از ویژگی ها یا مزایای این محصول می توان دارا بودن فرمان هدایت بسیار راحت و با کیفیت دستگاه اشاره کرد. این اسکرابر نیز دارای ویژگی بسیار خوب splash guard بوده که به منظور جلوگیری از خیس ماندن و پاشش آب به اطراف استفاده می شود. به علاوه کنترل پنل و استفاده از دستگاه برای اپراتور یا کاربر بسیار راحت است. همچنین تیغه لاستیکی زمین شوی مدل BD 50/60 از چهار طرف قابل تنظیم است. از نظر مشخصات فنی دستگاه کف شور مدل BD 50/60 دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۶۰ لیتری بوده و راندمان کاری دستگاه ۲۰۴۰ متر در ساعت است. قطر برس شستشو و پهنای خشک کنندگی زمین شوی به ترتیب ۵۱ و ۸۵ سانتی متر است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمین شوی بر روی عکس آن کلیک نمایید.
اسکرابر کابلی صنعتی

زمین شوی کابلی مدل BD 43/35

زمین شوی کابلی مدل BD 43/35 کمپانی کارچر آلمان از مجموعه ها یا محصولات جدید این کمپانی شهیر آلمانی است. این محصول در سال ۲۰۱۶ میلادی به بازرهای جهانی عرضه شد. از ویژگی های بارز این زمین شوی صنعتی می توان به مانور بالای این دستگاه در مسیرهای گوناگون اشاره کرد که این امر به خاطر داشتن چرخ های روان، طراحی Compact و فرمان بسیار دقیق است.دستگاه شستشوی کف مدل BD 43/35 کمپانی Kärcher آلمان دارای طراحی ارگونومیک بوده و از استاندارهای easy operation استفاده می کند. از نظر مشخصات فنی این محصول دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف ۳۵ لیتری بوده و راندمان کاری وسیله ۱۷۲۰ متر مربع در ساعت است. قطر برس شستشو و قطر خشک کنندگی وسیله به ترتیب ۴۳۰ و ۸۵۰ میلیمتر است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمین شوی مدل BD 43/35 بر روی عکس آن کلیک نمایید.
زمین شوی کابلی

اسکرابر کابلی مدل BR 40/25

اسکرابر کابلی مدل BR 40/25 کمپانی کارچر آلمان هم در نوع کابلی و هم از نوع باطری دار است. این دستگاه زمین شوی به دو صورت برس رولی و دیسکی بوده و دارای راندامان کاری ۱۶۰۰ متر مربع در ساعت است. حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف زمین شوی ۲۵ لیتر است. قطر برس شستشو و پهنای خشک کنندگی محصول به ترتیب ۴۰۰ و ۷۶۰ میلیمتر است. از ویژگی های بارز این زمین شوی صنعتی این است که برس های رولی و دیسکی بدون هیچ گونه ابزاری قابلیت تعویض دارند.
اسکرابر کابلی دستی
شرکت کارن تجارت ارائه دهنده انواع دستگاه های نظافت صنعتی از برند معتبر و شهیر Kärcher آلمان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع دستگاه های شستوی کف به بخش دست بندی دستگاه های کف شوی مراجعه کرده یا با شماره های ۰۲۱۶۶۹۰۰۴۳۶ و ۰۲۱۶۶۹۰۸۱۳۸ تماس حاصل فرمایید.
مطالب مرتبط:

  1. اسکرابر با راننده
  2. اسکرابر سرنشین دار
  3. اسکرابر دستی
  4. اسکرابر صنعتی
  5. کف ساب صنعتی
  6. اسکرابر بیمارستانی
  7. اسکرابر باطری دار
  8. اسکرابر شارژی
  9. دستگاه اسکرابر
  10. دستگاه شستشوی کف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *