جاروبرقی-صنعتی-نجاری

 جاروبرقی صنعتی در چوب بری و نجاری

چوب بری یکی از قدیمی ترین صنایع تولیدی می باشد که از دیرباز در راستای تامین نیاز های جوامع بشری فعالیت داشته است.

یکی از بزرگترین دغدغه مدیران در این صنعت جمع آوری آلاینده ها از محیط کارشان می باشد. آلاینده های این صنعت که معمولاً شامل تراشه ها و ذرات ریز گرد و غبار (که به بعضی از این مواد خاک اره نیز گفته می شود) می باشند، از عوامل خطر آفرین در این صنایع بوده و جمع آوری این آلاینده ها از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است.

چرا می گوییم خطر آفرین ؟ مسلم است این ذرات و گرد و غبار ها قابلیت اشتعال بالایی دارند که تنها یکی از خطراتی است که در این محیط ها باعث ایجاد تهدید می شود. از دیگر خطرات می توان به نفوذ این تراشه و غبار ها به ریه و ایجاد بیماری های خطرناکی در انسان اشاره کرد. زیرا این ذرات به مدت طولانی در هوا معلق خواهند بود. بدیهی است جمع آوری و نظافت ذرات می تواند سطح کیفی و تولید را در این گونه صنایع نیز افزایش دهد.

مزایای استفاده و خرید جاروبرقی صنعتی در نظافت تراشه ها در کارگاه های نجاری

همانطور که می دانید نظافت به شیوه ی قدیمی و سنتی، کارایی و کیفیت نظافت به شیوه امروزی با دستگاه های جاروبرقی صنعتی را ندارند.  علاوه بر این عدم نظافت موثر و با کیفیت این صنایع با توجه به ماهیت اشتعال زا بودن آلاینده ها می تواند خسارات جبران ناپذیری را در پی داشته باشد .

امروزه با کنار رفتن و قدیمی شدن نظافت با شیوه های سنتی ، فروش جاروبرقی صنعتی به حداکثر خود رسیده و صاحبان یا مالکان این گونه صنایع بیش از پیش استفاده ار دستگاه های نظافتی را  برای نظافت محیط خود ترجیح می دهند.

این در حالیست که استفاده از دستگاه های جاروبرقی صنعتی در نظافت این گونه محیط ها با مکش کامل ذرات آلاینده، مانع از انتشار آنها در محیط می گردد. از طرفی استفاده از تجهیزات جانبی نوین و خرطومی های رابط با اتصال مستقیم به دستگاه های تراش و مکش تراشه ها در مبدا تاثیر بسزایی در ارتقا کیفیت نظافتی محیط دارند. از سوی دیگر انتقال این آلاینده ها به داخل مخزن جاروبرقی، حمل و نقل دستگاه ها را به منظور بازیافت یا خروج از محیط کار تسهیل می نماید.

بازیافت این آلاینده ها با تولید محصولات جانبی می تواند نقش مهمی در افزایش سود آوری و بهره وری این صنایع داشته باشد.

از دیگر مزیت های استفاده از جارو برقی صنعتی سرعت بالای نظافت و کاهش زمان انجام فرآیند نظافت می باشد.

به منظور خرید جاروبرقی صنعتی با شرکت تجارت ( نمایندگی رسمی کرشر آلمان ) تماس فرمایید و با کازشناسان شرکت مشورت نمایید.

قیمت جاروبرقی صنعتی

مطالب مرتبط

  1. جاروبرقی karcher

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *