فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | حساب کاربری ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔بخارشوی✔کارواش✔مبل شوی✔فرش شوی
بخارشوی-بیمارستانی

بخارشوی بیمارستانی

امروزه استفاده از دستگاه‌های نظافت صنعتی مکانیزه به منظور نظافت محیط‌های مختلف، در سطح وسیعی به کار می رود. از انواع این محصولات می توان به اسکرابر بیمارستانی و یا بخارشوی بیمارستانی اشاره کرد. این دستگاه‌ها به شکل تخصصی و به منظور پاسخگویی به نیاز‌های نظافتی محیط‌های درمانی و بیمارستان‌ها طراحی و ساخته شده است. در این نوشتار قصد داریم اطلاعات مختصری درباره بخارشوی بیمارستانی کارچر ارائه دهیم. معمولا محیط‌های بیمارستانی به دلیل شرایط خاص خود و به منظور از بین بردن عوامل بیماری زا ، نیاز به رعایت قوانین بسیار سختگیرانه بهداشتی دارند. از همین جهت معمولا از دستگاه‌های پر قدرت نظافتی استفاده می کنند.  اما علاوه بر قدرت نظافتی بالا، دستگاه های نظافتی بیمارستانی ملزم به داشتن ویژگی های دیگری نیز هستند. از بین الزامات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

بخارشوی بیمارستانی مدل SGV کمپانی کارچر آلمان

بخارشوی صنعتی مدل SGV دارای ویژگی های زیر می باشد:

عدم ایجاد آلودگی صوتی

با توجه به شرایط خاص محیط‌های درمانی و الزام آرامش محیط، دستگاه های نظافتی نیز باید کمترین صدا را تولید کنند تا مشکلی برای بیماران و کادر درمانی ایجاد نکنند.

کاربری گوناگون

معمولا در بیمارستان ها و محیط های درمانی نیاز به نظافت محیط های گوناگون و متفاوتی وجود دارد.به همین دلیل به بخارشویی نیاز است که بتواند با استفاده از نازل های مختلف محیط‌های مختلفی را نظافت کند. بخارشوی سری sgv کارچر نیز در همین راستا می تواند محیط های مختلفی مانند کف و دیوارهای اتاق های عمل،اتاق بیماران،آزمایشگاه‌ها،آشپزخانه، محیط های عمومی و حتی سرویس‌های بهداشتی را نظافت کند.همچنین این دستگاه قادر است با استفاده از نازل مخصوص، شیشه ها را نیز نظافت کند.

حمل و نقل آسان

به منظور جابجایی آسان دستگاه به بخش های گوناگون بیمارستانها این محصول باید قدرت مانور بالایی نیز داشته باشد. بخارشوی بیمارستانی سری sgv کارچر نیز از قدرت حمل و نقل و جابجایی بالایی برخوردار است. به منظور آشنایی بیشتر با این دستگاه بر روی عکس آن کلیک کنید.
بخارشوی مکنده دار
محصولات کارچر آلمان
کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )، شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری خود در ایران تعیین کرده است.

کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *