جاروبرقی ضد انفجار

جاروبرقی ضد انفجار

انواع مختلف جاروبرقی صنعتی دارای انواع مختلفی می باشد که می توان به چهار دسته کلی تقسیم کرد. جاروبرقی آب و خاکجاروبرقی خاکجاروبرقی دائم کار و جاروبرقی ضد انفجار. در این مقاله می خواهیم درباره جاروبرقی ضد انفجار کارچر اطلاعات مختصری به شما بدهیم.

در برخی محیط های صنعتی که گاز های قابل اشتعال در فضای آن جود دارد باید از جاروبرقی صنعتی ضد انفجار استفاده کرد.این جاروبرقی ها به دلیل طراحی خاص و ویژه ای که دارند از وقوع انفجار در این محیط ها جلوگیری می کند.
دو نوع جاروبرقی ضد انفجار کارچر عبارتند از:

مکنده ضد انفجار IVC 60/30 AP M Z22 کارچر: فیلتر این جاروبرقی ضد انفجار از نوع M  می باشد که با استفاده از فناوری نیمه خودکار تمیز کردن فیلتر جاروبرقی صنعتی امکان مکش قدرتمند و مداوم را به جاروبرقی می دهد.

مکنده ضد انفجار IVC 60/12-1 EC H Z22  کارچر: این دستگاه جاروبرقی صنعتی دارای بدنه آنتی استاتیک (ضد الکتریسیته ساکن) و همچنین موتور قدرتمند ۲۴۰۰ واتی می باشد.ضمنا دو ورودی مختلف برای دو منطقه مستعد انفجار در مناطق Z 22 و Z22+H که کاربر می تواند هر یک از ورودی های مختص به آن منطقه را انتخاب کند.

جاروبرقی صنعتی مجتمع تجاری

در طراحی جاروبرقی های مختلف کارچر از جمله جاروبرقی ضد انفجار قواعد و اصول خاصی در نظر گرفته می شود که تعدادی از آنها عبارتند از:

سهولت در حمل و نقل

جابجایی ساده و آسان یکی از اصلی ترین ویژگی هایی است که در طراحی های کارچر مد نظر قرار می گیرد.جاروبرقی ضد انفجار نیز که برای فعالیت در محیط های تمام صنعتی طراحی شده اند از لحاظ قدرت مانور و جابجایی نیز شرایط بسیار خوبی دارند.

حداقل مصرف انرژی

موتورهای انواع مختلف جاروبرقی صنعتی کارچر به نوعی طراحی شده است که کمترین میزان مصرف انرژی را داشته باشند.

ایمنی بالا

در این نوع خاص از دستگاه های جاروبرقی صنعتی، ایمنی بالا و گذراندن تست های مختلف و سختگیرانه کیفی بسیار مهم می باشد.کارچر آلمان نیز که سیستم های کنترل کیفیت بسیار مدرن و قانونمندی دارد تمامی این محصولات را کاملا تست می کند تا کوچکترین مشکلی نداشته باشند.

کار کرد تخصصی

انواع مکنده های صنعتی کارچر از جمله جاروبرقی ضد انفجار این برند به همراه متعلقات و لوازم جانبی متعددی عرضه می شوند تا بتوند پاسخگوی نیاز نظافتی مورد نیاز شما باشد.

فیلتراسیون قوی

فیلتر های به کار رفته بر روی جاروبرقی صنعتی ضد انفجار کارچر بیشترین کارایی را داشته و ذرات آلو دگی را به خوبی فیلتر می کنند.

استحکام بالا

با توجه به کارکرد این جاروبرقی ها در شرایط و محیط های تمام صنعتی دارا بودن بدنه و شاسی مستحکم و ضد زنگ از الزامات اولیه این دستگاه ها می باشد که کارچر نیز به خوبی این نیاز را درک کرده و بر این اساس انواع مختلف جاروبرقی ضد انفجار خود را تولید کرده است.

جایگاه کارچر

کارچر آلمان سالها است که به عنوان بزرگترین و مهم ترین تولید کننده دستگاه نظافت صنعتی در جهان فعال می باشد.آمار فروش و جایگاه برند به خوبی موید این ادعا می باشد.
انواع محصولات کارچر عبارتند از: اسکرابر یا دستگاه زمین شوی – جاروبرقی صنعتی – واترجت صنعتی – سوییپر – بخار شوی صنعتی فرش شوی – پله برقی شوی – آیس بلاست – کارواش دروازه ای و …….

شریک تجاری کارچر در ایران

شرکت کارن تجارت به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران وظیفه عرضه و خدمات دهی محصولات متفاوت از جمله جاروبرقی ضد انفجار کارچر در ایران را دارد.

بهترین جاروبرقی صنعتی برای محیط‌های صنعتی

فرقی نمی کند که شما صاحب یک هتل، رستوران یا شرکت باشید. پاکیزه بودن محیط مهمترین اولویت شما به عنوان صاحب کسب و کار می باشد.

جاروبرقی آب و خاک

از جاروبرقی آب و خاک معمولا در محیط های مختلفی همچون : کارخانجات، بیمارستان ها، هتل ها، مراکز تجاری و فروشگاه های زنجیره ای استفاده می شود.

دستگاه جاروبرقی صنعتی چه ویژگی‌هایی دارد

جاروبرقی صنعتی همانطور که از نامش پیداست در محیط‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و عموماً ساعت‌های کار طولانی و قدرت زیاد این دستگاه‌ها مورد انتظار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *