جاروبرقی-هتلی

جاروبرقی هتلی

جاروبرقی هتلی یکی از دستگاه های محبوب به منظور استفاده برای نظافت مکانیزه هتل ها می باشد. در ادامه این نوشتار دستگاه های مکنده هتلی کمپانی کارچر آلمان معرفی می شود و اطلاعاتی درباره آن ها به شما عزیزان داده می شود. محصولات جارو برقی کمپانی شهیر کارچر آلمان در انواع مختلف و به منظور استفاده در محیط های مختلف طراحی و ساخته می شود. انواع این محصولات عبارتند از: جاروبرقی آب و خاک ( مکنده خشک و تر )، جاروبرقی هتلی ، مکنده دائم کار و جارو برقی ضد انفجار. این محصولات توسط نمایندگی Kärcher آلمان در ایران (شرکت کارن تجارت) عرضه می شود.

جاروبرقی هتلی مدل T 7/1 کارچر

دستگاه جاروبرقی هتلی مدل T 7/1 کمپانی کارچر آلمان کوچک ترین مدل وکیوم صنعتی کارچر آلمان می باشد. این محصول از نوع مکنده خاک بوده و به منظور نظافت حجم کمی از گرد و خاک و آلودگی های خشک کاربرد دارد. وزن این دستگاه وکیوم فقط ۳٫۵ کیلوگرم بوده و با توجه به ابعاد حداقلی و کوچک خود، قابلیت جابجایی و مانور بسیار بالایی دارد. صدای تولیدی این مکنده صنعتی نیز فقط ۶۹ دسی بل بوده و همین ویژگی کاربری دستگاه را برای محیط های حساس به صدا ایده آل ساخته است.

مکنده هتلی

جاربرقی هتلی مدل T 14/1 کارچر

جاروبرقی هتلی مدل T 14/1 کمپانی کارچر آلمان نیز به منظور جمع آوری گرد و خاک و آلودگی های خشک طراحی و ساخته شده است. ظرفیت این محصول مکنده نیز ۱۴ لیتر بوده و مانند مدل T 7/1 صدای بسیار کمی تولید می کند (۶۹ دسی بل). همچنین ویژگی خوب دیگر این محصول وجود جایگاه نصب نازل های متنوع بر روی آن است.

وکیوم هتلی

جاروبرقی هتلی مدل NT 38/1 کارچر

جاروبرقی صنعتی مدل NT 38/1 کمپانی کارچر آلمان از نوع آب و خاک بوده و به صورت تک موتوره است. این دستگاه به منظور استفاده در محیط های مختلفی کاربرد دارد. ظرفیت این دستگاه مکنده هتل نیز ۳۸ لیتر بوده و از نوع جارو برقی بدنه استیل می باشد که این بدنه استیل باعث می شود دستگاه در محیط های مختلف پایداری از خود نشان دهد.
جارو برقی هتلی
درباره کمپانی کارچر آلمان
کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع محصولات نظافت صنعتی در جهان )، شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است. شرکت کارن تجارت نیز انواع مختلف محصولات نظافتی مکانیزه این شرکت شامل اسکرابر یا همان دستگاه زمین شوی، بخارشوی صنعتی، واترجت صنعتی، سوییپر، فرش شوی، پله برقی شوی، کارواش اتوماتیک و آیس بلاست را عرضه می کند. به منظور اطلاع از قیمت جاروبرقی صنعتی و مشاوره برای خرید دستگاه مورد نظرتان با شماره تماس های ۰۲۱۶۶۹۰۰۴۳۶ و ۰۲۱۶۶۹۰۸۱۳۸ تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان شرکت کارن تجارت مشورت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *