جاروبرقی کارگاهی

انواع جاروبرقی

دستگاه‌های جاروبرقی در سه نوع خانگی، نیمه‌صنعتی و صنعتی طراحی و تولید می‌شوند. نوع عملکرد و ساختار همه این دستگاه‌ها یکسان است و همه انواع جاروبرقی کار مکش و جمع‌آوری زباله‌ها را انجام می‌دهند. تنها تفاوت در نوع و قدرت موتور دستگاه و قدرت مکش جاروبرقی می‌باشد که باعث استفاده از آن‌ها در محیط‌های مختلف و برای جمع‌آوری زباله‌های مختلف می‌شود.

جاروبرقی خانگی

جاروبرقی‌های خانگی طراحی نسبتا ساده‌تر و جمع و جورتری دارند چرا که از آنها فقط برای مکش ذرات ریز و گرد و غبار منازل و در مدت زمان‌های کمتری استفاده می‌شود. این نوع جاروبرقی‌ها نیازی به داشتن موتور قدرتمند و مکش بسیار قوی ندارند و معمولا جاروبرقی نوع خاک می‌تواند نیاز مصرف‌کننده را تامین کند.

خرید جاروبرقی کارچر

جاروبرقی نیمه‌صنعتی یا جاروبرقی کارگاهی

جاروبرقی کارگاهی از جاروبرقی‌های خانگی قوی‌تر عمل می‌کنند. از این نوع جاروبرقی‌ها معمولا برای مکش زباله‌های موجود در کارگاه‌ها و کارخانه‌ها و برای جمع آوری آلودگی‌های با حجم بیشتر و همچنین مایعات استفاده می‌شود. بدنه این جاروبرقی‌ها از نوع فلزی ضدضربه است تا در محیط‌های خشن از وارد شدن هرگونه آسیب به آن جلوگیری شود. تعداد موتور بیشتر و قدرت مکش بالاتر جاروبرقی کارگاهی را از نوع خانگی آن متمایز می‌کند.

جاروبرقی VC6 PREMIUM

جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی‌های صنعتی برای استفاده در مراکز صنایع با وسعت آلودگی بیشتر و متفاوت‌تر مناسب می‌باشند. بنابراین باید دارای قدرت مکش بیشتر و موتورهای قوی‎‌تر باشند. علاوه بر این به دلیل استفاده مداوم و زیاد از جاروبرقی صنعتی در کارخانه‌های بزرگ جاروبرقی‌ دائم کار نیز هستند. یعنی شما می‌توانید بدون خاموش کردن دستگاه ساعت‌های طولانی از آن استفاده و تمام زباله‌ها و ذرات مختلف خشک و مرطوب را جمع‌آوری کنید.

بهترین جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT48/1

این دستگاه یک جارو برقی آب و خاک فوق‌العاده قوی، کاربردی و قدرتمند است. این دستگاه دارای یک طراحی جمع و جور است که به طور خاص برای نیازهای خاص نظافتی ساختمان، خودرو و صنایع ساخته شده است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه فایبرگلاس

جاروبرقی حرفه ای مدل NT27/1 کارچر (کرشر) آلمان با حجم مخزن زباله ۲۷ لیتری، فیلتر آن از نوع کارتریجی است که قدرت فیلتراسیون زیادی به این دستگاه می دهد.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 22/1 AP

جاروبرقی صنعتی آب و خاک مدل NT 22/1 Ap یک دستگاه جمع و جور، سبک و در عین حال قدرتمند می باشد که برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی تویط کمپانی شهیر کرشر آلمان طراحی و تولید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *