خرید مبل شوی و فروش مبل شوی

خرید-مبل-شوی

خرید مبل شوی

یکی از مواردی که معمولاً دستگاه های نظافت صنعتی به آن منظور مورد استفاده قرار می گیرند، شستشو و نظافت مبلمان است. این دستگاه ها برای استفاده توسط شرکت های خدماتی و یا استفاده خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. در همین مقاله می خواهیم درباره خرید مبل شوی اطلاعاتی به شما ارائه کنیم.

به منظور آشنایی با دستگاه شستشو مبلمان مدل puzzi 10/1 بر روی عکس زیر کلیک نمایید تا اطلاعات بیشتری درباره این دستگاه بدست آورید.
خرید مبل شوی

خرید مبل شوی با حداقل استفاده از منابع

یکی از مهم ترین الزامات برای خرید یک دستگاه نظافت مبل مناسب حداقل استفاده از منابع (آب، برق، مواد شوینده) می باشد. همین موضوع می تواند هزینه های عملیاتی دستگاه را تا حد زیادی افزایش دهد. دستگاه شستشو مبلمان مدل puzzi 10/1 نیز مانند سایر دستگاه های نظافت صنعتی کارچر به شکلی طراحی شده اند که کمترین میزان مصرف منابع را داشته باشند. این مورد از ویژگی های مهم این محصول نظافتی می باشد.

خرید مبل شوی با قابلیت حمل و نقل آسان

یکی از اساسی ترین اصول یک محصول نظافت صنعتی سهولت در حمل و نقل آن است. عواملی که می توانند حمل و نقل یک دستگاه را ساده تر کنند عبارتند از : توزیع وزنی مناسب، چرخ های بزرگ و روان، طراحی ارگونومیک، ابعاد کوچک. تمامی این اصول به بهترین شکل در طراحی انواع دستگاه های نظافتی کارچر مورد استفاده قرار می گیرد.

دوام و ماندگاری بالا

از اصلی ترین عواملی که نقشی تعیین کننده در کیفیت انواع دستگاه های صنعتی دارند، دوام و ماندگاری بالای آن ها است. کارچر آلمان نیز همواره دستگاه های خود را با استفاده از بهترین متریال یا مواد و نوین ترین طراحی ها تولید می کند، که همین موضوع موجب می شود، بسیاری از شرکت های خدماتی در سراسر جهان از محصولات این کمپانی استفاده کنند.

کمپانی کرشر آلمان (بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع محصولات نظافت صنعتی در جهان)، شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کرشر در ایران تعیین کرده است. به منظور کسب اطلاعات درباره انواع دستگاه های شستشو مبلمان با شرکت کارن تجارت بهین تماس گرفته و با کارشناسان مشورت نمایید تا بتوانید بهترین مشاوره را در زمینه ی خرید این محصولات و انتخاب محصول موردنظر داشته باشید.

تمامی محصولات شرکت کارن تجارت (نماینده رسمی محصولات Kärcher در ایران) با گارنتی و خدمات پس از فروش عرضه می گردد.

مطالب مرتبط

  1. فرش شوی
  2. موکت شور
  3. دستگاه نظافت صنعتی
  4. نمایندگی کرشر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *