فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | حساب کاربری ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔بخارشوی✔کارواش✔مبل شوی✔فرش شوی
دستگاه زمین شوی

دستگاه زمین شوی

امروزه انواع دستگاه نظافت صنعتی به منظور استفاده در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از این دستگاه ها که به منظور شستشوی سطوح کف از آنها استفاده می شود، دستگاه زمین شوی می باشد. این دستگاه ها دارای انواع مختلف برقی و باطری دار هستند، که با توجه به محیط مورد نظر برای استفاده هر یک از آنها انتخاب می شود. در این مقاله به طور مختصر درباره مزایای استفاده از انواع مختلف زمین شوی کارچر اطلاعاتی ارائه می کنیم.

کیفیت بالای نظافتی با استفاده از دستگاه زمین شوی

روش های سنتی نظافت و شستشوی کف به هیچ عنوان با عملکرد دستگاه های نوین کارچر قابل مقایسه نیست. دستگاه های شستشوی کف نوین کارچر کاملا به شکلی طراحی و ساخته شده اند که بتوانند با استفاده از آب و مواد شوینده سطوح را به شکل کامل شسته و خشک نمایند.

عدم آسیب رسانی به سطوح با استفاده از دستگاه زمین شوی کارچر

استفاده از روش های سنتی (مانند تی) و یا استفاده از دستگاه های غیر استاندارد به منظور شستشوی کف باعث آسیب رسیدن به سطوح (که معمولا شامل کدر شدن سطح می باشد) می شود. اما دستگاه های اسکرابر کارچر به نوعی طراحی و ساخته شده اند که کوچکترین آسیبی به سطح وارد نکنند.

تکنولوژی های نوین

امروزه انتظار از یک دستگاه زمین شوی صنعتی بیشتر از شستشوی صرف می باشد، دستگاه ها باید بتوانند به بهترین شکل و با کمترین هزینه این کار را انجام دهند. از همین روی تکنولوژی های نوین بسیاری بر روی انواع دستگاه زمین شوی کارچر به کار رفته است که از میان آنها می توان به تکنولوژی های tact , chem , easy operation , fact , 4wd و ….. اشاره کرد.
به منظور آشنایی بیشتر با هر یک از این تکنولوژی ها بر روی لینک اسکرابر صنعتی کلیک کنید.

طراحی تخصصی انواع دستگاه زمین شوی

کارچر آلمان همواره با در نظر گرفتن نیاز های نظافتی محیط های مختلف اقدام به طراحی و تولید محصولاتی با مشخصات فنی ویژه می کند. برای مثال برای محیط های بیمارستانی که ایجاد آلودگی صوتی مشکل بسیار بزرگی محسوب می شود، دستگاه اسکرابر بیمارستانی و برای مکان های که دارای گوشه ها و زوایای بسیاری است دستگاه زمین شوی مدل BR 35/12 C  را طراحی و تولید کرده است

حمل و نقل آسان و قدرت مانور بالای انواع دستگاه زمین شوی

یکی دیگر از فاکتور های مورد نیاز برای یک دستگاه اسکرابر که به بهترین شکل در طراحی و ساخت زمین شوی های کارچر رعایت شده است، قدرت مانور بالا به منظور دسترسی مناسب و کامل به همه نقاط و همچنین حمل و نقل آسان به منظور جابجایی ساده بین محیط های مختلف می باشد.
طراحی انواع دستگاه زمین شوی کارچر نیز به شکلی است که این الزامات به شکل کامل در آنها رعایت شده است.

حداقل مصرف انرژی توسط انواع دستگاه زمین شوی کارچر

یکی از روند های اصلی که در طراحی و ساخت انواع دستگاه های صنعتی مورد توجه قرار می گیرد.ساخت محصولاتی با حداقل مصرف انرژی و منابع می باشد که از این طریق هم به حفظ و حراست از محیط زیست کمک کرده و هم هزینه های عملیاتی دستگاه ها کاهش پیدا کند.
از همین روی کارچر آلمان نیز به عنوان رهبر جهانی تولید انواع دستگاه نظافت صنعتی ، طراحی محصولات با حداقل میزان مصرف انرژی را یکی از مهمترین اصول طراحی های خود در نظر گرفته و کاملا به آن پایبند است.
انواع دستگاه زمین شوی کارچر نیز کاملا منطبق بر همین اصول طراحی و ساخته می شوند که این موضوع موجب محبوب تر شدن آنها در میان مصرف کنندگان شده است.

خدمات پس از فروش مناسب انواع دستگاه زمین شوی

یکی از مهمترین فاکتور هایی که در زمان خرید انواع دستگاه های نظافت صنعتی مورد توجه قرار می گیرد، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و کارامد می باشد. کارچر آلمان نیز همواره توجه قابل ملاحظه ای به این موضوع داشته و تمام نمایندگی های رسمی خود را ملزم به ارائه بالاترین سطح از خدمات پس فروش می کند.
شرکت کارن تجارت نیز به عنوان نمایندگی رسمی کارچر در ایران با در نظر گرفتن تمامی این الزامات و فراهم کردن امکانات لازم سعی در ارائه خدمات پس از فروش متناسب با نام کارچر را دارد.

کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *