دستگاه فرش شوی

دستگاه فرش شوی

دستگاه فرش شوی از جمله دستگاه های نظافت صنعتی می باشد که به منظور شسشتو و نظافت فرش و موکت محیط های مختلفی همچون هتل ها و مراکز اقامتی ،سالن های همایش و…. استفاده می شود. این دستگاه با شستشوی کامل محیطی کاملا تمیز و پاکیزه را برای شما به ارمغان می آورد. در این مقاله می خواهیم درباره دستگاه فرش شوی کارچر آلمان صحبت کنیم .

دستگاه فرش شوی مدل BRC 30/15 کارچر

این دستگاه از پرفروش ترین دستگاه های فرش شوی جهان می باشد که به منظور نظافت همیشگی سطوح پوشیده شده محیط های مختلف مخصوصا هتل ها به کار می رود.

طرز عملکرد دستگاه فرش شوی

طرز عملکرد این محصول به این شکل می باشد که ابتدا ترکیب آب و ماده شوینده را بر روی سطح مورد نظر اسپری کرده و سپس بلافاصله این ترکیب را مکش کرده و سطح را خشک می کند. قدرت اسپری این فرش شوی به گونه ای است که محلول نظافتی را با قدرت زیاد به لایه های عمقی می رساند و موجب شسشوی کامل فرش می شود.

طراحی صنعتی این دستگاه فرش شوی

این دستگاه به منظور استفاده دائمی و صنعتی طراحی و ساخته شده است و همچنین کاربری بسیار ساده ای دارد که به شما امکان نظافت مداوم و بی دردسر فرش و موکت کف محیط مورد نظر را می دهد.

خشک کردن سریع محیط شسته شده توسط دستگاه فرش شوی

قدرت مکش بالای این دستگاه موجب خشک شدن سریع و بلافاصله سطوح شسته شده می شود که همین امر امکان استفاده مجدد از سطوح را فراهم می کند.ضمنا خشک شدن سریع سطوح از جذب دوباره گرد و خاک به سطح جلوگیری می کند. در ویدئو زیر عملکرد دستگاه فرش شوی BRC 30/15  را در یکی از هتل های کشورمان ملاحظه می کنید.

عملکرد دستگاه فرش شوی و مبل شوی کلاس PUZZI

این محصول نیز مانند مدل BRC از تکنیک پاشش و مکش محلول آب و مواد شوینده به منظور شستشوی سطوح پارچه ای استفاده می کند.با این تفاوت که این دستگاه برای شستشوی انواع مبلمان نیز ایده آل می باشد.

دستگاه فرش شوی و مبل شوی مناسب جهت استفاده شرکت های نظافتی

۳ ویژگی اساسی این دستگاه فرش شوی که آن را برای استفاده توسط شرکت های نظافتی ایده آل ساخته است عبارتند از :

  1. کاربری چند گانه (نظافت فرش،موکت و مبلمان )
  2. ابعاد کوچک و وزن کم که حمل و نقل دستگاه را ساده می سازد
  3. طراحی به منظور استفاده مداوم و صنعتی

این ویژگی ها تمام قابلیتی است که یک دستگاه مناسب به منظور استفاده توسط شرکت های پیمانکار نظافتی باید داشته باشد. نازل شستشوی کف جدید این دستگاه فرش شوی نازل شستشوی کف این دستگاه فرش شوی که از جدیدترین تکنولوژی ها بهره می برد سطح کارایی محصول را ارتقاء داده است. سیستم کف زدای مخصوصی در این دستگاه به کار رفته است تا از پر شدن سریع مخزن آب کثیف جلوگیری کند. فیلم عملکرد دستگاه فرش و مبل  کلاس PUZZI را ملاحظه می کنید.

خدمات پس از فروش دستگاه فرش شوی

یکی از مهمترین الزاماتی که برای هر دستگاه صنعتی مهم می باشد ارائه سرویس خدمات پس از فروش مناسب می باشد.از همین روی شرکت کارن تجارت به عنوان نمایندگی کارچر اقدام به راه اندازی سیستم گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه های نظافت صنعتی کارچر بر مبنای استاندارد های کارچر آلمان نموده است. به همین دلیل شما با تهیه دستگاه های کارچر می توانید از بهره مندی کامل از خدمات پس از فروش محصولات کارچر در ایران اطمینان کامل داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *