دستگاه مبل شوی

دستگاه مبل شوی

دستگاه مبل شوی از جمله محصولات نظافت صنعتی می باشد که به منظور استفاده به منظور شستشو و نظافت مبلمان در محیط منزل و یا شرکت های خدمات نظافتی استفاده می شود. به منظور آشنایی بیشتر با دستگامحصولات مبل شوی شرکت کارچر آلمان در بخش محصولات حرفه ای و صنعتی به بخش محصولات فرش، موکت و مبل شوی مراجعه نمایید و بر روی هر کدام کلیک نمایید. در این مقاله در نظر داریم اطلاعات مختصری درباره الزامات دستگاه مبل شوی ارائه دهیم.

دستگاه مبل شوی با کاربری های مختلف

یکی از ویژگی های محصولات نظافت صنعتی که می تواند بسیار مهم باشد کاربری چند گانه آن ها می باشند. وسیله شستشوی مبل کارچر نیز علاوه بر شستشوی مبلمان اداری و خانگی ( ای و یا چرمی ) می تواند در نظافت فرش و موکت نیز به کار برده شود. همانطور که ملاحظه می کنید نام کامل این محصول، دستگاه فرش و مبل شوی مدل puzzi  کارچر می باشد.

همین چند کاربردی بودن وسیله می تواند کمک بزرگی به نظافت محیط های مختلف کرده و این محصول را برای شرکت های پیمانکار نظافتی ایده آل سازد، به طوری که با در اختیار داشتن این وسیله نظافت صنعتی می توانند امور نظافتی متفاوتی را به انجام برسانند.

حمل و نقل آسان دستگاه مبل شوی

یکی از مهمترین ویژگی های یک محصول نظافتی که آن را برای استفاده ایده آل می سازد حمل و نقل آسان و قدرت مانور بالای آن می باشد. به همین دلیل طراحان کارچر همواره سعی در طراحی و ساخت وسیله های دارند که حمل و نقل آن بسیار ساده باشد. چرخ های بزرگ و روان، ابعاد کوچک و وزن کم همگی ویژگی هایی هستند که حمل و نقل و جابجایی دستگاه مبل شوی مدل puzzi کارچر را بسیار ساده ساخته اند. همچنین دسترسی این محصول به نقاطی مانند زیر مبلمان و میز ها نیز بسیار خوب می باشد.

معرفی مبل شوی

هزینه های عملیاتی کم دستگاه مبل شوی

از دیگر ویژگی های الزامی یک وسیله نظافت صنعتی ایده آل هزینه های عملیاتی حداقلی می باشد. مخصوصا زمانی که قرار است از این ویله به صورت صنعتی و مداوم استفاده شود.

مصرف حداقلی منابع توسط دستگاه مبل شوی کلاسpuzzi

این دستگاه نظافت مبلمان و صندلی نیز مانند سایر محصولات کمپانی کارچر آلمان به شکلی ساخته شده است که کمترین میزان منابع ( آب، برق، مواد شوینده) را به مصرف برساند.

حداقل نیاز به تعمیر و نگهداری برای این دستگاه مبل شوی

دستگاه مبل شوی کلاس puzzi نیز به شکلی طراحی شده است که  کمترین نیاز به تعمیر و نگهداری را داشته باشد. این دستگاه مبل شوی نیز به شکلی طراحی و ساخته شده است که کمترین هزینه های عملیاتی را داشته باشد.

شستن مبل با دستگاه

دوام بالای دستگاه مبل شوی

استفاده صنعتی و تمام وقت از یک وسیله صنعتی مستلزم طراحی صنعتی و حرفه ای آن وسیله و دوام بالای آن می باشد. محصولات حرفه ای کارچر آلمان نیز کاملا به منظور استفاده صنعتی طراحی شده اند تا بتوانند پاسخگوی نیاز های نظافتی مختلف باشند. موتور قدرتمند، متریال یا مواد با کیفیت و طراحی ویژه این دستگاه شستشوی مبلمان و صندلی نیز به شکلی است که دوام آن را بسیار بالا برده است.

خدمات پس از فروش دستگاه مبل شوی

یکی دیگر از الزامات یک محصول یا وسیله صنعتی برخورداری از یک سیستم خدمات پس از فروش و گارانتی مناسب می باشد. شرکت کارچر آلمان نیز به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع محصولات نظافت صنعتی همواره سعی در ایجاد سیستم خدمات پس از فروش متناسب با نیازهای کاربران دستگاه های خود داشته است.از همین روی کارچر اقدام به وضع قوانین بسیار سختگیرانه ای در زمینه خدمات پس از فروش محصولات خود و ابلاغ آن به نمایندگان فروش فعال در سراسر جهان داشته است. شرکت کارن تجارت نیز به عنوان نمایندگی کارچر با طراحی و راه اندازی سیستم خدمات پس از فروش خود اقدام به خدمات دهی حرفه ای به محصولات کارچر می کند. به منظور آشنایی بیشتر با سیستم خدمات پس از فروش کارن تجارت بر روی لینک خدمات کلیک کنید.

ویدئو عملکرد این دستگاه مبل شوی:

بهترین روش به منظور نظافت صندلی و مبلمان

مبلمان و فرش‌ها به عنوان بخشی از دکوراسیون می‌باشند که به واسطه استفاده مستمر، کثیف می شوند. شستشوی آلاینده‌ها از روی این سطوح بسیار دشوار می‌باشد.

ویژگی‌های کاربردی دستگاه مبل‌شوی صنعتی

مبل شوی یک دستگاه مکانیزه شستشو و نظافت مبل، انواع صندلی و سایر سطوح مشابه است که امکان شستشو و خشک کردن سریع را بدون آسیب فراهم می‌نماید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت دستگاه مبل شوی

سطوح مبل همواره به دلیل جذب آلودگی نیازمند شست و شو و گردگیری مداوم هست. شستشوی عمیق و موثر آن‌ها، نیازمند استفاده از مبل‌شوی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *