دستگاه پولیشر

دستگاه پولیشر کارچر

یکی از انواع دستگاه های نظافت صنعتی دستگاه پولیشر می باشد که به منظور نظافت و برق انداختن سطوح پوشیده شده از سنگ استفاده می شود. از همین روی شرکت کارچر آلمان به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات نظافتی اقدام به تولید و عرضه دستگاه پولیشر می کند. در این مقاله می خواهیم درباره جدیدترین نسل پولیشر های کمپانی کارچر آلمان که با نام سری BDS شناخته می شود اطلاعاتی ارائه دهیم. این محصولات شستشوی کف در دو مدل BDS 43/180 و BDS 51/180 تولید و عرضه می شوند.

دستگاه پولیشر سری BDS کارچر

دستگاه پولیشر مدل BDS کارچر از زمین شوی های تک برس این شرکت با سابقه آلمانی می باشد. تغییراتی که این شرکت بر روی این مدل از محصولات پولیش خود اعمال کرده است موجب می شود تا کاربر تسلط و کنترل بیشتری بر روی وسیله داشته باشد و به آسانی بتواند از آن استفاده کند. دو میله فلزی به کار رفته بر روی این دستگاه پولیشر موجب حفظ تعادل بهتر آن شده است. طراحی این زمین شوی صنعتی به گونه ای است که آن را برای شستشوی سطوح ارتجاعی و پارچه ای و همچنین سطوح پوشیده شده از پارکت نیز ایده آل ساخته است.

کارایی بالا دستگاه پولیشر کارچر

جعبه دنده خاص و موتور قدرتمند ۱۴۰۰ واتی این دستگاه پولیشر به منظور نظافت سطوح وسیع طراحی و ساخته شده اند. طراحی مخزن شوینده بر روی برس، فشار برس بر روی زمین را افزایش داده و موجب شستشوی بهتر و با کیفیت تر می شود، بدون اینکه تاثیری منفی بر روی وزن پلیشر داشته باشد. دستگاه پولیشر سری BDS کارچر به دلیل تولید صدای بسیار کم می تواند در محیط هایی که نسبت به صدا حساس هستند ( مانند بیمارستان ها ) نیز به کار رود. همچنین ابعاد مناسب و چرخ های بزرگ پلیشر قدرت مانور آن را بسیار بالا برده اند. ضمناً اگر مجهز بودن به سیستم مکش نیز برای شما کاربرد دارد این دستگاه نظافت صنعتی می تواند با نصب کیت مکش قابلیت وکیوم و خشک کردن سطوح را نیز پیدا کند.
کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع محصولات نظافت صنعتی در جهان )، شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است. در زیر به دو نمونه از محصولات پلیشر اشاره شده است.

مشخصات فنی دستگاه پولیشر مدل BDS 51/180

 1. نوع جریان برق ورودی : ۲۲۰/۵۰ (hz/v)
 2. توان موتور : ۱۴۰۰ (w)
 3. قطر برس : ۵۰۸ (mm)
 4. فشار برس بر سطح : ۲۵ (گرم بر سانتی متر مربع)
 5. حجم مخزن آب تمیز : ۱۰ (l)
 6. سرعت چرخش برس ۱۸۰ rpm
 7. وزن : ۴۵٫۵ (kg)

مشخصات فنی پولیشر مدلBDS 43/180

 1. نوع جریان برق ورودی : ۲۲۰/۵ (ph/v)
 2. توان موتور : ۱۴۰۰ (w)
 3. قطر برس : ۴۳۲ (mm)
 4. فشار برس بر سطح : ۳۸ (گرم بر سانتی متر مربع)
 5. حجم مخزن آب تمیز : ۱۰ (l)
 6. سرعت چرخش برس ۱۸۰ rpm
 7. وزن : ۴۰ (kg)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *