جاروبرقی-صنعتی

انتخاب دستگاه جاروبرقی صنعتی مناسب

دستگاه جاروبرقی صنعتی، از دستگاه های نظافتی به شمار می آید که کاربرد اصلی آن مکش ذرات و مواد از روی سطوح هموار و ناهموار است. کیفیت عملکرد دستگاه و توانایی آن در مکش ذرات از جمله مواردی است که بر روی نتیجه نهایی عملکرد جاروبرقی تاثیر گذار است. بنابراین انتخاب مناسب در این زمینه می تواند نیاز کاربر را به خوبی تامین نماید. برای انتخاب جاروبرقی صنعتی، سه مرحله بایستی طی شود که در این مقاله به اختصار در مورد آن ها بحث می شود.

در نگاه اول شاید در انتخاب و خرید جاروبرقی صنعتی مناسب خود به مشکل بر خواهید شد یا به اصطلاح دچار تردید می شوید. ولی انتخاب جاروبرقی می تواند بسیار ساده باشد ، اگر به نکاتی که لازمه ی فعالیتتان است توجه فرمایید. در نمونه های خانگی این محصولات بیشتر به حجم مخزن و قدرت مناسب مکش توجه می شود ولی برای نمونه های صنعتی طبیعتاً باید به سایر مشخصات نیز گوشه چشمی داشت.

محدودیت های محیط، نوع آلودگی و تجهیزات مورد نیاز از مواردی است جاروبرقی سطلی صنعتی را از مکنده خانگی تمیز می نماید.

محیط های خاص و قوانین حاکم

بسته به نوع محیط نظافت مورد نظر و قوانینی که برای شرابط مختلف وضع شده است باید در انتخاب جاروبرقی سطلی مدنظر خود دقت نماید ، به عنوان مثال در صنایع دارو سازی باید از جاروبرقی های سطلی ضد انفجار استفاده کرد.

جاروبرقی صنعتی سری iv

شایع ترین محیط ها با شرایط و غیر معمول

– هوای انفجاری

– اتاق تمیز

– مکان هایی بدون جریان برق

چگونه عمر جاروبرقی را ۳۰ تا ۳۵ درصد افزایش دهیم؟

۱- پس از هر بار استفاده از دستگاه ، در صورت وجود سیستم تکاننده فیلتر، آن را فعال کنید.

۲- اجازه ندهید آلودگی ها برای مدت طولانی روی فیلتر باقی بمانند تا راندمان کاری فیلتراسیون کاهش پیدا نکند.

۳- پیچ خوردگی لوله خرطومی و مسدود شدن راه لوله می تواند هم باعث کاهش فشار مکش و هم باعث آسیب رسیدن به موتور مکش شود.

۴- در محیط هایی که آلودگی هایی با اندازه ی بزرگتری وجود دارد ، حتما به چرخ ها توجه داشته باشید.

۵- عایق بندی درزها و منافذ دستگاه را کاملاً بررسی نموده و از عملکرد مناسب آنها اطمینان حاصل کنید.

۶- پس از پایان عملیات نظافتی ، جاروبرقی صنعتی را در محلی تمیز و ایمن نگهداری نماید.

جاروبرقی صنعتی سری cv

از مزایای استفاده از جاروبرقی سطلی صنعتی

۱- کیفیت بالای پاک کنندگی آلودگی در این دستگاه ها باعث شده تا نیاز به نظافت مجدد سطحی که یکبار آنرا در این فرایند نظافت کردیم نباشد ، همچنین به دلیل داشتن مخزن با حجم بالاتر نیاز به تخلیه مخزن در حین نظافت نخواهد بود ، این نکات باعث به حداکثر رسیدن بهره وری و کاهش زمان نظافت می شود.

۲- مکنده های صنعتی دارای ویژگی های خاصی هستند که باعث شده است در زمینه خود بسیار خاص و مورد توجه باشند. جارو برقی صنعتی دارای چرخ هایی برای جابجایی و تحرک و دسته ای نیز برای کنترل و مانور بهتر می باشد. در برخی از جاروبرقی ها دمنده ای وجود دارد تا از آن برای پاک کردن فضاهای باریک و غیرقابل دسترس استفاده شود، برخی از آن ها نیز دارای تی می باشند تا بتوانند مایعات را به خوبی از سطح زمین جمع آوری نمایند.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT48/1

این دستگاه یک جارو برقی آب و خاک فوق‌العاده قوی، کاربردی و قدرتمند است. این دستگاه دارای یک طراحی جمع و جور است که به طور خاص برای نیازهای خاص نظافتی ساختمان، خودرو و صنایع ساخته شده است.

جاروبرقی سطلی صنعتی کارچر مدل NT 27/1 بدنه فایبرگلاس

جاروبرقی حرفه ای مدل NT27/1 کارچر (کرشر) آلمان با حجم مخزن زباله ۲۷ لیتری، فیلتر آن از نوع کارتریجی است که قدرت فیلتراسیون زیادی به این دستگاه می دهد.

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل NT 22/1 AP

جاروبرقی صنعتی آب و خاک مدل NT 22/1 Ap یک دستگاه جمع و جور، سبک و در عین حال قدرتمند می باشد که برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی تویط کمپانی شهیر کرشر آلمان طراحی و تولید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *