قیمت-دستگاه-مبل-شوی

عوامل تاثیر گذار بر قیمت دستگاه مبل شوی

سطوح مبل و صندلی همواره به دلیل جذب انواع آلودگی بر روی آن ها نیازمند شست و شو و گردگیری مداوم و مرتب هستند. شستشوی عمیق و موثر آن ها، نیازمند استفاده از دستگاه های مبل شوی می باشد. این دستگاه ها با بکارگیری برس های خود، آلودگی را از عمق الیاف مبل بیرون کشیده و طول عمر مبلمان و صندلی را بالا می برند.

مبل شوی می تواند علاوه بر استفاده معمول، با بکارگیری لوازم جانبی متعدد، برای تمیز نمودن سطوح دیگر مانند سطوح سخت و و راه پله ها مورد استفاده قرار گیرد.

با اساس کار دستگاه مبل شوی آشنا شوید:

دستگاه مبل شوی مکانیزه یک ابزار نظافت ای است که مجهز به دو مخزن آب تمیز و آب کثیف، موتور مکنده، خرطومی، نازل و کف ساز می باشد. عملکرد این دستگاه به شکلی است که ابتدا آب و مواد شوینده از طریق نازل بر سطح مقطع مورد نظر پاشش می شود.

آلودگی ها به حالت محلول در آب بر سطح قرار می گیرند و سپس موتور مکنده دستگاه تمام این آب آلوده باقی مانده بر سطح مبل را مکش نموده و به مخزن آب کثیف منتقل می نماید.

مکش بهینه آب امکان خشک نمودن هر چه سریع تر مبلمان را فراهم آورده و به فاصله زمانی کوتاهی پس از انجام عملیات شستشو توسط دستگاه مبل شوی صنعتی می توان از مبلمان استفاده نمود. به همین دلیل این دستگاه جهت استفاده در مکان های پر تردد تجاری و اداری کاملا ایده آل بوده و خرید دستگاه مبل شوی در این شرایط پیشنهاد می گردد.

دستگاه شستشوی مبل

قیمت مبل شوی صنعتی

عوامل و شرایط مختلفی روی قیمت دستگاه مبل شوی تاثیر گذار است. از ابعاد گرفته تا مدل های مختلف با نازل های کاربردی متفاوت.

برای گوشه های مبلمان که دسترسی سخت تری دارند ، نازل های پهن تر برای سرعت بخشیدن به فرآیند نظافت، نازل هایی با انعطاف بالاتر برای انجام دادن بهتر شستشو. همه ی اینها نازل هایی هستند که بر قیمت دستگاه مبل شوی تاثیر مستقیم دارند، نه تنها قیمت بلکه در وحله اول بر شیوه نظافت تاثیر مستقیم دارند.

در انتخاب خود دقت کنید

امروزه در بازار دستگاه های نظافت صنعتی، محصولات متعددی برای انواع مختلف نظافت، تولید و به بازار فروش عرضه می شوند که برخی از این دستگاه ها از لحاظ کارکرد و آپشن ها مشابه یکدیگر هستند و فقط در موارد کمی با هم تفاوت دارند. محیط و سطوحی که برای نظافت آن از دستگاه مبل شوی استفاده میکنید باید متناسب با دستگاه خود باشد.

برای محیط های بزرگتر با آلودگی های خاص تر باید از دستگاه های قوی تری استفاده کرد که در نظافت به مشکل بر نخورید.

بهترین روش به منظور نظافت صندلی و مبلمان

مبلمان و فرش‌ها به عنوان بخشی از دکوراسیون می‌باشند که به واسطه استفاده مستمر، کثیف می شوند. شستشوی آلاینده‌ها از روی این سطوح بسیار دشوار می‌باشد.

ویژگی‌های کاربردی دستگاه مبل‌شوی صنعتی

مبل شوی یک دستگاه مکانیزه شستشو و نظافت مبل، انواع صندلی و سایر سطوح مشابه است که امکان شستشو و خشک کردن سریع را بدون آسیب فراهم می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *