Scrubber

برترین مدل های اسکرابر

انواع اسکرابر ها در سرتاسر دنیا در محیط های بسیار متنوعی از انبار تا مراکز خرید و مدارس تا دانشگاهها مورد استفاده قرار می گیرد. چیزی که زمین شوی صنعتی را از روش های دستی نظافت سطوح بزرگ متمایز می سازد نظافت کامل و موثر آنها می باشد، اما پرسش این است که بهترین نمونه این تجهیزات کدامند؟
در بازاری که مدل های بی شماری از اسکرابر ها وجود دارند که هریک ادعای بهترین بودن را دارند فاکتورهای متعدی وجود دارد که با بررسی آنها بتوانید مطمئن شوید که بهترین انتخاب را از میان دستگاه های مختلف داشته اید.
در این نوشتار قصد داریم شما را با چند نمونه از اسکرابر های مطرح جهان که هر کدام از جهات خاصی منحصر به فرد می باشند، آشنا کنیم.

BR 30/4 Kärcher

این اسکرابر با طراحی ویژه و جمع و جور خود نحوه و محیط کاربری انواع کف شوی ها را تغییر داده است. در واقع این محصول را می‌توان به جرات بهترین انتخاب جهت استفاده در محیط های نسبتا کوچک مانند رستوران، کافی شاپ، دفتر کار و منازل مسکونی دانست.
بدنه این کفشوی صنعتی به شکلی طراحی شده است که قابلیت خم شدن ۹۰ درجه جهت دسترسی به فضای زیر میز و مبلمان را داشته باشد.  به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این دستگاه بر روی نام آن کلیک کنید.

اسکرابر صنعتی مدل BR 30/4 C کارچر

Kärcher BR 35/12
سادگی یکی از ویژگی های کلیدی این مدل اسکرابر کارچر می باشد که زمان راه اندازی کوتاه و عملکرد کاربرپسندی دارد که البته این امر به هیچ وجه به معنای کاهش کیفیت ساخت و یا راندمان نظافت دستگاه نمی باشد.وجه تمایز این دستگاه زمین شوی با سایر محصولات مشابه خود قدرت مانور بینظیر آن می باشد که جهت فعالیت در محیط هایی که دارای موانع زیاد می باشد ایده آل است. البته از کنار باتری های لیتیوم یون این دستگاه کفشوی نیز نمی توان به سادگی عبور کرد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این اسکرابر بر روی نام آن کلیک کنید.

زمین شوی صنعتی مدل BR 35/12 C کارچر

 (B 60/10 C (MOPVAC

این زمین شوی صنعتی تنها دستگاه در نوع خود در جهان می باشد که هیچگونه موتور الکتریکی بر روی آن به کار نرفته است. این محصول کارچر بدون نیاز به تامین انرژی از طریق برق و یا باتری و فقط به وسیله ایجاد خلا عمل مکش را انجام می دهد. به همین جهت این محصول بی صدا می تواند برای استفاده در محیط های حساس به صدا ایده آل باشد.
Kärcher BD 50/50
طراحی های نوین و متریال به کار رفته در دستگاه های کارچر به شکلی در حال تکامل است، که حجم دستگاه های این کمپانی با حفظ ظرفیت مخازن و کارایی آنها همواره در حال کاهش می باشد. یکی از جدیدترین دستگاه های این کمپانی که کاملا بر پایه همین اصول طراحی و ساخته شده است، زمین شوی صنعتی مدل BD 50/50 کارچر می باشد.
این محصول کارچر نسبت به حجم مخازن ۵۰ لیتری خود دارای بدنه با ابعاد بسیار کوچک می باشد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این دستگاه بر روی نام آن کلیک کنید.

کفشوی صنعتی مدل BD 50/50 C کارچر

مطالب مرتبط:

 1. اسکرابر با راننده
 2. اسکرابر سرنشین دار
 3. اسکرابر دستی
 4. اسکرابر صنعتی
 5. خرید دستگاه زمین شوی
 6. کف شوی صنعتی
 7. دستگاه کف شور
 8. خرید کف شور
 9. کف ساب صنعتی
 10. اسکرابر بیمارستانی
 11. اسکرابر برقی
 12. اسکرابر باطری دار
 13. اسکرابر شارژی
 14. دستگاه اسکرابر
 15. زمین شوی کرشر
 16. دستگاه شستشوی کف
 17. کفشوی با راننده
 18. انتخاب اسکرابر مناسب
 19. شستشوی زمین
 20. ویژگی های فنی اسکرابر
 21. زمین شوی هتلی
 22. محدودیت های انواع اسکرابر
 23. تاریخچه اسکرابر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *