سوییپر

مزایای استفاده از انواع سوییپر

امروزه استفاده از دستگاه های نظافتی حرفه‌ای به شکل روز افزون در حال افزایش می باشد. انواع این محصولات با توجه به کارایی بالا و هزینه های پایین تر نسبت به روش های سنتی در حال محبوب شدن هستند. در این نوشتار می خواهیم درباره مزایای استفاده از انواع سوییپر صحبت نماییم. با توجه به تکنولوژی های نوینی که در ساخت سوییپر ها به کار گرفته می شود. کارایی این دستگاه ها نسبت به روش های سنتی بسیار بالاتر می باشد. به این معنی که در زمان کوتاه تری می توان محیط های بسیار بزرگتری را نظافت کرد.

نظافت با کیفیت تر

از دیگر مزایای استفاده از انواع سوییپر صنعتی کیفیت بالاتر انجام امور نظافتی می باشد. به این معنی که روش های سنتی به هیچ وجه نمی توانند نتایجی نزدیک به دستگاه های مدرن امروزی ارائه کنند.

نیاز کمتر به نیروی انسانی

مزیت دیگر استفاده از انواع دستگاه های جاروی صنعتی را می توان کاهش نیاز به نیروی انسانی دانست که از این طریق می تواند هزینه های شما را تا حد زیادی کاهش دهد. همین ویژگی امکان استفاده از نیروی انسانی را در انجام کارهای دیگر به شما می دهد. لازم به ذکر است که دستگاه های جاروب صنعتی نیز در دو مدل کلی با نام های سوییپر دستی و جاروی شهری ( سوییپر خودرویی یا شهری ) عرضه می شوند.

سوییپر دستی

سوییپر های دستی به منظور نظافت انواع محیط ها با مساحت های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. جاروب های نوع دستی نیز به دو دسته مکانیکی و موتور دار ( بنزینی و یا باتری دار ) تقسیم بندی می شوند. معمولاً دستگاه های های مکانیکی در ابعاد کوچک و برای نظافت محیط های محدود مورد استفاده قرار می گیرند و دستگاه های موتور دار برای نظافت محیط های بزرگتر مورد استفاده قرار می گیرند.

سوییپر شهری

این دسته از سوییپر ها به منظور نظافت محیط های بزرگ مانند خیابان های شهر ها و شهرک ها و یا محوطه های کارخانجات بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها که سرنشین دار می باشند، علاوه بر جمع کردن زباله ها ، با استفاده از لوازم خاص می توانند به عنوان لودر و یا برف روب نیز مورد استفاده قرار بگیرند.
Kärcher آلمان
کرشر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )،شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کرشر در ایران تعیین کرده است. برای کسب اطلاعات لازم و انجام مشاوره برای خرید و انتخاب دستگاه نظافتی موردنظر با شرکت کارن تجارت تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان نیز مشورت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *