کارواش-اتوماتیک-کارچر

مزایای استفاده از کارواش اتوماتیک

امروزه و با تخصصی شدن بیش از پیش تمامی فعالیت ها، امور نظافتی نیز به شکل کاملا تخصصی مورد توجه قرار می گیرند. از همین روی تولید کنندگان متعددی در سراسر جهان اقدام به طراحی و تولید انواع دستگاه های نظافت صنعتی می کنند. دستگاه هایی که در نظافت مکانیزه محیط های مختلفی صنعتی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از دستگاه های نظافتی که طی سال های اخیر مورد استقبال فراروان قرار گرفته است، کارواش اتوماتیک می باشد. در این نوشتار قصد داریم به طور مختصر درباره مزایای استفاده از کارواش اتوماتیک کارچر صحبت کنیم.

استفاده از حداقل منابع توسط کارواش اتوماتیک

همانطور که می دانید بخش اعظم هزینه های عملیاتی یک دستگاه کارواش اتوماتیک، هزینه استفاده از منابع(آب، مواد شوینده و برق) می باشد. در واقع با کمتر شدن هزینه استفاده از منابع برای این دستگاه سود آوری مجموعه تا حد زیادی افزایش پیدا می کند.

کارچر آلمان نیز بر همین مبنا اقدام به تولید کارواش اتوماتیک مدل CB3 نموده است که کمترین میزان مصرف منابع را دارد و به لحاظ زیست محیطی با استانداردهایی فرارتر از استانداردهای اتحادیه اروپا تولید شده است.

شستشوی کاملا مکانیزه

موضوع دیگری که هم هزینه های عملیاتی را افزایش می دهد و هم موجب کمتر شدن کیفیت انجام امور نظافتی می شود، استفاده از نیروی انسانی می باشد.

اما دستگاه کارواش اتوماتیک نیاز به نیروی انسانی را به حداقل می رساند. ضمن اینکه شستشوی تمام مکانیزه باعث می شود که اتومبیل نیز به شکل کاملا یک دست و با بهترین کیفیت نظافت شود.

جالب است بدانید که کارواش اتوماتیک مدل CB3 دارای سنسورهای بسیار دقیقی می باشد که با ساکن ۳ بعدی تمام اتومبیل موجب تطبیق بازوهای شستشوی خود با ابعاد اتومبیل شده و کیفیت بالاتری را در انجام امور نظافتی به جای می گذارند.

واترجت صنعتی hds کرشر

کارواش اتوماتیک دارای سنسورهای ۳ بعدی

سنسورهای فوق‌العاده دقیقی بر روی این دستگاه به کار رفته است تا ابعاد اتومبیل را به طور کامل اسکن کند. این موضوع باعث می شود تا هم اتومبیل های با ابعاد مختلف به طور کامل شسته شوند و هم بازوهای شستشو با دستگاه برخورد نکنند. (اتفاقی که گاها برای برخی کارواش های اتوماتیک اتفاق می افتد)

کیفیت بالاتر شستشو با استفاده از کارواش اتوماتیک

یکی دیگر از مزایای استفاده از دستگاه های شستشوی خودرو اتوماتیک کیفیت بالاتر شستشوی اتومبیل می باشد که با توجه به فرایند کاملا مکانیزه عمل شستشو به وجود می آید.

KARCHER آلمان

کرشر آلمان (بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان)، شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کرشر در ایران تعیین کرده است.

تمیز کردن محوطه ورودی فروشگاه‌ها با واترجت

محصولات با کیفیت، امکان خرید از روش‌های مختلف و قیمت مناسب تنها برخی از پارامترهای مهم و اساسی برای هر کسب و کار موفقی می‌باشد.

دستگاه‌های واترجت صنعتی در جوشکاری‌ها

دستگاه‌های واترجت صنعتی که از آن به عنوان دستگاه‌های کارواش فشار قوی یا شوینده‌های پرفشار یاد می‌شود، در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *