شیوه ی نظافت و مزایای خرید مبل شوی

خرید-مبل-شوی

روش نظافت و مزایای خرید مبل شوی

مبلمان تاثیر قایل توجهی در زیبایی و دکوراسیون محیط دارد . با توجه به میزان استفاده روزمره افراد از این وسیله در بسیاری از فضاهای داخلی از جمله منازل، شرکت های اداری و تجاری و بسیاری از محیط های دیگر ، انواع آلودگی ها سطح مبلمان را می پوشاند که این امر از زیبایی این وسیله پر استفاده می کاهد و از جلوه بصری محیط می کاهد.

در اینجا بحث نظافت و شستشو بهینه مبلمان و چگونگی به انجام رساندن آن به میان می آید که بدون کوچک ترین آسیبی به بافت پارچه و برهم زدن شکل ظاهری مبل مد نظر قرار می گیرد. در این مقاله مزایای خرید مبل شوی ، نظافت بهینه مبلمان و چگونگی شستشوی آن با استفاده از دستگاه نظافت مبلمان را مورد بررسی قرار می دهیم.

دو بخش اساسی در شستشو و نظافت مبلمان با مبل شوی

در نظافت و شستن مبلمان باید به نکاتی توجه کرد که در اینجا به صورت مختصر این نکات و گام ها را مرور خواهیم کرد:

۱- زدودن گرد و غبار پیش از انجام فرایند نظافت :

مبلمان نیز همانند سایر وسایل منزل در معرض آلودگی های گرد و غبار قرار می گیرند و این غبارات به درون الیاف مبلمان نفوذ نموده و در بلند مدت سبب پوسیدگی و از بین رفتن بافت پارچه می شوند .

لذا جهت نظافت و شستن موثر مبلمان مکش آلودگی ها و ذرات گرد و غبار ضرورت می یابد که با استفاده از دستگاه جاروبرقی صنعتی مناسب (که شرکت کارن تجارت برای انواع دستگاه های جارو برقی پیشنهاد های ویژه ای دارد) می توان آلودگی ها را مکش نموده و بدنه مبلمان را به نحو احسن نظافت نمود. انواع نازل ها جهت مکش آلودگی از درزها وجود دارد که به بهترین شکل ممکن حذف آلودگی ها را فراهم می آورد و سبب نظافت بخش های غیر قابل دسترس نیز می گردد.

۲- شستشو و از بین بردن آلودگی ها :

گاهی اوقات آلودگی ها به صورت تر بوده و با ماندن و خشک شدن بر روی پارچه لکه هایی را ایجاد نموده و رنگ پارچه را به مرور تغییر می دهند.

از بین بردن این لکه ها تنها با استفاده از دستگاه مبل شوی امکان پذیر می باشد. امروزه این دستگاه های نظافتی در بسیاری از فضاها یا مکان ها با هدف از بین بردن آلودگی های سخت و لکه های باقی مانده بر روی سطح مبلمان مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای استفاده از دستگاه مبل شوی

همانطور که قبلا اشاره کردیم دستگاه مبل شوی در بسیاری از محیط ها کاربرد داشته و باعث سهولت در نظافت و شستشو مبلمان می شود.

مکش کامل مواد آلوده از پخش شدن بوی نامطبوع ناشی از نظافت مبلمان جلوگیری به عمل می آورد و همچنین سبب پاکیزگی هر چه بیشتر این وسایل نیز می گردد . از آنجا که مبلمان در بسیاری از محیط ها توسط افراد بسیاری اعم از کودکان و افراد با سنین بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد، با انجام فرایند شست و شو بهینه با استفاده از دستگاه های مبل شوی، سلامت افراد مخصوصا کودکان که بیشتر در معرض خطر هستند نیز تضمین می گردد و از انتشار آلودگی ها در محیط نیز جلوگیری به عمل می آید.
طراحی دستگاه مبل شوی به گونه ای است که به کاربر اجازه حمل و جابجایی سریع در تمامی بخش ها را می دهد و سبب سرعت در انجام امور نظافتی در محیط نیز می شود.

از دیگر مزایای ویژه این روش شستشو با دستگاه مبل شوی می توان به امکان نظافت این وسایل در محل قرار گیری آن ها اشاره کرد که دیگر نیاز به جابجایی آن ها نمی باشد.

شرکت کارن تجارت ارائه دهنده انواع محصولات نظافتی از برند معتیر و شهیر Kärcher آلمان می باشد.

قیمت فروش مبل شوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *