مکنده آب و خاک کارچر آلمان

مکنده آب و خاک

مکنده آب و خاک

شاید به جرات بتوان گفت از میان تمامی انوع دستگاه های نظافتی مکنده آب و خاک یا همان جاروبرقی صنعتی پرکاربرد ترین آنها میباشد.کارچر آلمان نیز به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع دستگاه های نظافت صنعتی اقدام به تولید و عرضه این دستگاه ها می کند.مکنده های کارچر با تکنولوژی های پیشرفته و کاربردی و همچنین کیفیت ایده آل بالاترین سطح کارایی را برای شما به ارمغان می آورد. به منظور آشنایی بیشتر با هریک از این دستگاه ها بر روی عکس آن کلیک کنید.

مکنده آب و خاک سه موتوره کلاس استاندارد

جاروبرقی های سه موتوره به دلیل امکان فعالیت هر یک از موتور ها به شکل جداگانه از محبوب ترین انواع جاروبرقی های صنعتی می باشند. جاروبرقی صنعتی مدل NT 70/3 کارچر آلمان با ظرفیت مناسب،قدرت مکش بالا و طراحی کاربردی پاسخگوی نیاز های نظافتی محیط های مختلف می باشد.طراحی این جاروبرقی کارچر به گونه ای است که اپراتور به سادگی می تواند با آن کار کند.
مکنده آب و خاک سه موتوره

مکنده آب و خاک مدل NT 90/2 کارچر

این مکنده صنعتی دارای ظرفیت بدنه ۹۰ لیتری و بدنه تمام استیل می باشد.این جاروبرقی صنعتی دارای ۲ موتور است که توان فعالیت به طور جداگانه را دارند. این دستگاه مکنده صنعتی کارچر برای استفاده در محیط های تمام صنعتی ایده آل می باشد.
مکنده آب و خاک KARCHER

مکنده آب و خاکNT 38/1

این مکنده صنعتی دارای یک موتور و همچنین بدنه تمام استیل می باشد.همچنین فیلتر این دستگاه کارچر نیز از نوع کارتریجی است. توان مکش دستگاه جاروبرقی آب و خاک مدل NT 38/1 نیز ۲۲۷ mbar بوده و توان مصرفی موتور آن نیز  ۱۵۰۰w است.
جاروبرقی آب و خاک

مکنده آب و خاک مدل NT 20/1 کارچر

این جاروبرقی صنعتی با ابعاد کوچک ، وزن کم و طراحی ارگونومیک به منظور جمع آوری آلودگی های مرطوب و خشک در محیط هایی که نیاز به حمل و نقل زیاد می باشد ، مورد استفاده قرار می گیرد. قدرت مکش موتور این مکنده آب و خاک ۲۲۷mbar و توان موتور آن ۱۵۰۰ وات می باشد.
مکنده آب و خاک

مکنده آب و خاک NT 45/1 کارچر

این جاروبرقی صنعتی ۴۵ لیتری از سیستم خودکار تمیز کننده فیلتر (TACT) بهره می برد.که این سیستم امکان مکش مداوم و پر قدرت را دراختیار شما می گذارد.همچنین فیلتر این محصول از نوع کارتریجی می باشد و موتور آن نیز بسیار کم صدا است. قدرت مکش این دستگاه ۲۵۴ mbar و توان مصرفی موتور آن ۱۳۸۰ w می باشد.
مکنده آب و خاک صنعتی

مکنده آب و خاک مدل NT 35/1 کارچر

این جاروبرقی صنعتی دارای مخزن ۳۵ لیتری و سیستم نیه خودکار تمیز کننده فیلتر (AP) می باشد. فیلتر این مکنده آب و خاک کارچر نیز از نوع کارتریجی است.همچنین فضایی به منظور قرار گیری کابل ، پشت دستگاه تعبیه شده است. همچنین قدرت مکش موتور آن ۲۵۴mbar و توان مصرفی آن ۱۳۸۰w می باشد.
وکیوم آب و خاک

مکنده آب و خاک مدل IV 100/75

این جاروبرقی صنعتی دارای موتور توربینی است که قابلیت فعالیت ۲۴ ساعته و سه شیفت را دارد. کلاس IVC جاروبرقی های کارچر به همراه انواع نازل ها و لوازم جانبی اختصاصی به منظور پاسخگویی به نیاز های اختصاصی صنایع سنگین ساخته می شود توان موتور این مکنده آب و خاک KW 7.5 می باشد.
مکنده آب و خاک قدرتمند

مکنده آب و خاک مدل IV 100/55 کارچر

دستگاه جارو برقی صنعتی مدل IV 100/55 نیز به منظور کار مداوم و ۲۴ ساعته طراحی شده است و مانند سایر جارو برقی های سری IVC  به منظور فعالیت در کارخانجات صنایع سنگین کاربرد دارد. توان مصرفی موتور این جاروبرقی آب و خاک ۵٫۵ KW می باشد. بدنه و لوازم جانبی این سری از مکنده آب و خاک  کارشر از نوع آنتی استاتیک است.
مکنده آب و خاک مداوم کار

مکنده آب و خاک مدل IV 100/40 کارچر

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل IV 100/40 نیز دارای ظرفیت ۱۰۰ لیتری و قدرت موتور ۴ KW می باشد.این دستگاه نیز همانند سایر جاروبرقی های سری IVC کارچر قابلیت تبدیل مکش به دمندگی باد را دارا می باشد. موتور توربینی این مکنده آب و خاک کارچر از کارا ترین و قابل اعتماد ترین موتور های کارچر آلمان می باشد که برای فعالیت تمام وقت وبی وقفه می باشد.
مکنده آب و خاک توریینی

مکنده آب و خاک مدل iv 60/30 کارچر

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل IV 60/30 دارای موتور توربینی و توانایی فعالیت ۲۴ ساعته می باشد. همچنین فیلتر این مکنده آب و خاک نیز از نوع M می باشد. تکان دهنده دستی فیلتر به کار رفته بر روی این دستگاه مکنده صنعتی عمر فیلتر دستگاه را بالا برده و هزینه های نگهداری آن را کاهش می دهد.
مکنده آب و خاک آلمانی

مکنده آب و خاک مدل iv 60/36-3 کارچر

جاروبرقی صنعتی کارچر مدل IV 60/36-3 دارای ۳ موتور AC  می باشد و توان کارکرد ۳ ساعت مداوم را دارد. توان موتور های این مکنده آب و خاک نیز ۳٫۶ KW می باشد.همچنین مخزن نگهداری نازل ها برای جاروبرقی های سری IVC تعبیه شده است. کلیه جاروبرقی های سری  IVC دارای امکان حالت چرخش معکوس موتور برای تبدیل شدن به موتور دمنده  می باشند.
مکنده آب و خاک خارجی

مکنده آب و خاک مدل ivc 60/30 AP M Z22

این جاروبرقی صنعتی کارچر به منظور استفاده در محیط های مستعد انفجار  ساخته شده است.این دستگاه نظافتی کارچر برای دو منطقه مستعد Z22 و Z22+H مناسب می باشد. توان موتور این جاروبرقی صنعتی ۳ KW می باشد. همچنین این جاروبرقی صنعتی دارای سیستم تمیز کننده فیلتر نیمه خودکار (AP) می باشد.فیلتر این دستگاه نیز از نوع M می باشد.
مکنده آب و خاک ضد انفجار
کارچر آلمان ( بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان )،شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کارچر در ایران تعیین کرده است. شرکت کارن تجارت انواع دستگاه های مکنده آب و خاک را عرضه می کند.
مطالب مرتبط

  1. قیمت جاروبرقی صنعتی
  2. خرید جاروبرقی صنعتی
  3. فروش جاروبرقی صنعتی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *