نظافت صنعتی با کارچر و کارن‌تجارت

نظافت-صنعتی

نظافت صنعتی

امروزه و با تخصصی تر شدن کارها امور نظافتی نیز روز به روز به شکل حرفه ای تر و تخصصی تر دنبال می شود.در واقع می توان گفت که نظافت صنعتی یکی از بخش های اصلی صنایع امروزی بدل شده است.از همین روی تولید کنندگان زیادی در سراسر جهان اقدام به تولید دستگاه های نظافت صنعتی می کنند.

سال ها است که کارچر آلمان به عنوان بزرگترین نام نظافت صنعتی در جهان شناخته می شود.کارچر آلمان چه به لحاظ آمار های فروش و چه به لحاظ ارزش برند تفاوت چشم گیری با سایر شرکت های تولید کننده دستگاه های نظافت صنعتی دارند.

اما نیاز های نظافتی محیط های صنعتی به چندین قسمت مختلف تقسیم می شوند که برای پاسخگویی به هر یک از آنها دستگاه های نظافت صنعتی خاصی طراحی و تولید شده اند که در این مقاله به طور مختصر به آنها خواهیم پرداخت.

اسکرابر

اسکرابر که با نام های دیگری همچون دستگاه زمین شوی و یا دستگاه زمین شور نیز شناخته می شود به منظور نظافت سطوح مختلف استفاده می شود.اسکرابر ها دارای انواع مختلفی می باشند که از میان آنها می توان به اسکرابر سرنشین دار و اسکرابر دستی اشاره کرد.

اسکرابر های سرنشین دار و یا اسکرابر ها دستی  نیز  با توجه به محیط کاربری و تکنولوژی های به کار رفته بر روی آنها هر کدام به انواع مختلفی تقسیم می شوند.

به منظور آشنایی بیشتر با دستگاه زمین شوی کارچر کلیک کنید.

جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی های صنعتی دیگر دستگاه نظافت صنعتی می باشد که دارای ۴ نوع اصلی می باشند. جاروبرقی خاک، جاروبرقی آب و خاک ، جاروبرقی دائم کار و جاروبرقی ضد انفجار.

هر کدام از انواع جاروبرقی صنعتی به منظور پاسخگویی به نیاز نظافتی خاصی کاربرد دارند.ضمن اینکه این جاروبرقی های صنعتی دارای ظرفیت های مختلف،موتور های مختلف و ویژگی های دیگری می باشند.

به منظور کسب اطلاع بیشتر درباره انواع مختلف جاروبرقی صنعتی بر روی کلمه مکنده صنعتی کلیک کنید.

واترجت صنعتی

واترجت صنعتی یا همان کارواش صنعتی نیز دیگر دستگاه نظافت صنعتی است که اولین بار توسط کارچر آلمان اختراع شد و دارای انواع مختلفی می باشد.

کارواش های خانگی،کارواش صنعتی آب سرد ، کارواش آب گرم انواع مختلف کارواش های کارچر می باشند.

به منظور آشنایی بیشتر با انواع مختلف واترجت صنعتی کارچر بر روی کارواش صنعتی کلیک کنید.

سوییپر

دستگاه نظافت صنعتی دیگری که امروزه در سراسر جهان با افزایش تقاضای چشم گیری روبرو است سوییپر می باشد.سوییپر ها نیز دارای دو نوع اصلی می باشند.

سوییپر سرنشین دار و سوییپر دستی،که هر کدام از این دستگاه های نظافت صنعتی با توجه به ظرفیت و امکانات مختلف برای محیط های متفاوتی کاربرد دارند.از حیاط های کوچک گرفته تا محوطه های چندهزار متری و یا حتی محوطه های شهری را می توان توسط جاروب محوطه های کارچر نظافت کرد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره سوییپر های کارچر بر روی کلمه سوییپر کلیک کنید.

بخار شوی صنعتی

یکی دیگر از دستگاه های بسیار پر کاربرد کارچر آلمان بخارشوی صنعتی می باشد که برای استفاده در محیط های متفاوتی طراحی و ساخته شده اند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول بر روی کلمه بخارشوی صنعتی کلیک کنید.

فرش شوی

دستگاه فرش شوی دیگر دستگاه کارچر است که از آن برای شستشوی فرش و موکت در محیط های مختلف استفاده می شود.
به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول بر روی کلمه فرش شوی کلیک کنید.

کارواش دروازه ای

دیگر دستگاه نظافت صنعتی کارواش دروازه ای می باشد که سالها است در حال استفاده در بسیاری از کشور ها از جمله کشور خودمان می باشد.اما امروزه کم کم کارواش های سنتی به دلایل زیادی همچون: استفاده زیاد از منابع (آب ، انرژی و مواد شوینده)، زمان بر بودن،عدم توانایی در شستشوی کامل و با کیفیت،هزینه های بالای نیروی انسانی و ….. در حال از بین رفتن می باشند.

در سالهای آینده قطعا بیشتر کارواش های سطح شهر از نوع کارواش دروازه ای خواهند بود. کارچر آلمان نیز با طراحی و تولید کارواش های اتوماتیک کلاس CB اوج توانایی مهندسی خود را به نمایش گذاشته است.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول کارچر بر روی کلمه کارواش دروازه ای کلیک کنید.

پله برقی شوی

شستشوی پله برقی ها به دلیل امکان آسیب رسیدن به موتور آنها در صورت نفوذ آب از معضلات بزرگ نظافتی صنعتی بوده است.اما امروزه کارچر آلمان با طراحی و تولید دستگاه پله برقی شویی که با استفاده از آب و ماده شوینده پله ها را به طور کامل تمیز می کند و در عین حال هیچ آسیبی به موتور های الکتریکی دستگاه نیز نمیزند،این معضل بزرگ را حل کرده است.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول کارچر بر روی کلمه پله برقی شوی کلیک کنید.

آیس بلاست

یکی دیگر از دستگاه های نظافت صنعتی آیس بلاست می باشد.از این محصول به منظور شستشوی سطوحی که امکان نظافت آنها به وسیله آب وجود ندارد (برای مثال بردهای الکتریکی)،استفاده می شود.

این دستگاه نظافت صنعتی از محصولات بسیار مدرن کارچر در سطح جهان می باشد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول بر روی کلمه آیس بلاست کلیک کنید.

کارن تجارت

شرکت کارن تجارت به عنوان نمایندگی کارچر در ایران مسولیت توزیع و خدمات دهی محصولات  این برند نظافت صنعتی در ایران را بر عهده دارد.

استفاده از فناوری‌های روز در اسکرابر سرنشین‌دار

صدای کم، ارگونومیک بودن، مانورپذیری و استفاده راحت برخی از عواملی می‌باشند که بسیاری از مشتریان می‌بایست در هنگام خرید اسکرابر بدان توجه داشته باشند.

تفاوت زمین‌شوی صنعتی دستی و سرنشین‌دار

دستگاه‌های زمین‌شوی صنعتی دستی و سرنشین‌دار از لحاظ ابعاد، وزن، قدرت مانور، حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف، راندمان کاری، قیمت، قطر برس و … تفاوت دارند.

مزیت‌های اسکرابر سرنشین‌دار بیمارستانی

یکی از فاکتورهای مهم اسکرابر سرنشین‌دار نسبت به انواع دستی آنها در مراکز درمانی سرعت بیشتر انجام عملیات نظافت و شستشوی وسیع‌تر در زمان کمتر می‌باشد.

استفاده از اسکرابر برای نظافت اماکن مذهبی

استفاده از اسکرابر در مکان های مذهبی که آمد و شد بسیار زیادی دارند یکی از الزامات نظافتی می باشد. شما حرم ها و امامزاده های بزرگ را در نظر بگیرید.

شستشوی کف سالن‌های تولید با اسکرابر

اسکرابر برای شستشوی صنعتی سالن‌ها توسط شرکت‌های مختلف طراحی، تولید و به بازار عرضه شده تا نظافت با توجه به مساحت این مکان‌ها با سرعت صورت گیرد.

جایگاه زمین‌شوی صنعتی در نظافت صنایع غذایی

اسکرابر یک دستگاه نظافت صنعتی با قابلیت شستشو و خشک کردن همزمان انواع سطوح می‌باشد. استفاده از اسکرابر موجب افزایش سرعت فرایند نظافت نیز می‌گردد.

نظافت پارکینگ‌ها با دستگاه اسکرابر

تمیزی سطوح کف در هر محیط تجاری، مسکونی، اداری، صنعتی و .. دارای اهمیت بسیاری است. پارکینگ مجتمع‌های مسکونی یا تجاری از جمله این محیط‌ها هستند.

اسکرابر در نظافت دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی

در این مقاله به شیوه نظافت با اسکرابر و مزیت استفاده از ان به جای بهره‌گیری از شیوه‌های سنتی میپردازیم. اسکرابر یکی از پرکاربردترین دستگاه‌های نظافتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *