نظافت صنعتی با کارچر و کارن‌تجارت

نظافت-صنعتی

نظافت صنعتی

امروزه و با تخصصی تر شدن کارها امور نظافتی نیز روز به روز به شکل حرفه ای تر و تخصصی تر دنبال می شود.در واقع می توان گفت که نظافت صنعتی یکی از بخش های اصلی صنایع امروزی بدل شده است.از همین روی تولید کنندگان زیادی در سراسر جهان اقدام به تولید دستگاه های نظافت صنعتی می کنند.

سال ها است که کارچر آلمان به عنوان بزرگترین نام نظافت صنعتی در جهان شناخته می شود.کارچر آلمان چه به لحاظ آمار های فروش و چه به لحاظ ارزش برند تفاوت چشم گیری با سایر شرکت های تولید کننده دستگاه های نظافت صنعتی دارند.

اما نیاز های نظافتی محیط های صنعتی به چندین قسمت مختلف تقسیم می شوند که برای پاسخگویی به هر یک از آنها دستگاه های نظافت صنعتی خاصی طراحی و تولید شده اند که در این مقاله به طور مختصر به آنها خواهیم پرداخت.

اسکرابر

اسکرابر که با نام های دیگری همچون دستگاه زمین شوی و یا دستگاه زمین شور نیز شناخته می شود به منظور نظافت سطوح مختلف استفاده می شود.اسکرابر ها دارای انواع مختلفی می باشند که از میان آنها می توان به اسکرابر سرنشین دار و اسکرابر دستی اشاره کرد.

اسکرابر های سرنشین دار و یا اسکرابر ها دستی  نیز  با توجه به محیط کاربری و تکنولوژی های به کار رفته بر روی آنها هر کدام به انواع مختلفی تقسیم می شوند.

به منظور آشنایی بیشتر با دستگاه زمین شوی کارچر کلیک کنید.

جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی های صنعتی دیگر دستگاه نظافت صنعتی می باشد که دارای ۴ نوع اصلی می باشند. جاروبرقی خاک، جاروبرقی آب و خاک ، جاروبرقی دائم کار و جاروبرقی ضد انفجار.

هر کدام از انواع جاروبرقی صنعتی به منظور پاسخگویی به نیاز نظافتی خاصی کاربرد دارند.ضمن اینکه این جاروبرقی های صنعتی دارای ظرفیت های مختلف،موتور های مختلف و ویژگی های دیگری می باشند.

به منظور کسب اطلاع بیشتر درباره انواع مختلف جاروبرقی صنعتی بر روی کلمه مکنده صنعتی کلیک کنید.

واترجت صنعتی

واترجت صنعتی یا همان کارواش صنعتی نیز دیگر دستگاه نظافت صنعتی است که اولین بار توسط کارچر آلمان اختراع شد و دارای انواع مختلفی می باشد.

کارواش های خانگی،کارواش صنعتی آب سرد ، کارواش آب گرم انواع مختلف کارواش های کارچر می باشند.

به منظور آشنایی بیشتر با انواع مختلف واترجت صنعتی کارچر بر روی کارواش صنعتی کلیک کنید.

سوییپر

دستگاه نظافت صنعتی دیگری که امروزه در سراسر جهان با افزایش تقاضای چشم گیری روبرو است سوییپر می باشد.سوییپر ها نیز دارای دو نوع اصلی می باشند.

سوییپر سرنشین دار و سوییپر دستی،که هر کدام از این دستگاه های نظافت صنعتی با توجه به ظرفیت و امکانات مختلف برای محیط های متفاوتی کاربرد دارند.از حیاط های کوچک گرفته تا محوطه های چندهزار متری و یا حتی محوطه های شهری را می توان توسط جاروب محوطه های کارچر نظافت کرد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره سوییپر های کارچر بر روی کلمه سوییپر کلیک کنید.

بخار شوی صنعتی

یکی دیگر از دستگاه های بسیار پر کاربرد کارچر آلمان بخارشوی صنعتی می باشد که برای استفاده در محیط های متفاوتی طراحی و ساخته شده اند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول بر روی کلمه بخارشوی صنعتی کلیک کنید.

فرش شوی

دستگاه فرش شوی دیگر دستگاه کارچر است که از آن برای شستشوی فرش و موکت در محیط های مختلف استفاده می شود.
به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول بر روی کلمه فرش شوی کلیک کنید.

کارواش دروازه ای

دیگر دستگاه نظافت صنعتی کارواش دروازه ای می باشد که سالها است در حال استفاده در بسیاری از کشور ها از جمله کشور خودمان می باشد.اما امروزه کم کم کارواش های سنتی به دلایل زیادی همچون: استفاده زیاد از منابع (آب ، انرژی و مواد شوینده)، زمان بر بودن،عدم توانایی در شستشوی کامل و با کیفیت،هزینه های بالای نیروی انسانی و ….. در حال از بین رفتن می باشند.

در سالهای آینده قطعا بیشتر کارواش های سطح شهر از نوع کارواش دروازه ای خواهند بود. کارچر آلمان نیز با طراحی و تولید کارواش های اتوماتیک کلاس CB اوج توانایی مهندسی خود را به نمایش گذاشته است.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول کارچر بر روی کلمه کارواش دروازه ای کلیک کنید.

پله برقی شوی

شستشوی پله برقی ها به دلیل امکان آسیب رسیدن به موتور آنها در صورت نفوذ آب از معضلات بزرگ نظافتی صنعتی بوده است.اما امروزه کارچر آلمان با طراحی و تولید دستگاه پله برقی شویی که با استفاده از آب و ماده شوینده پله ها را به طور کامل تمیز می کند و در عین حال هیچ آسیبی به موتور های الکتریکی دستگاه نیز نمیزند،این معضل بزرگ را حل کرده است.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول کارچر بر روی کلمه پله برقی شوی کلیک کنید.

آیس بلاست

یکی دیگر از دستگاه های نظافت صنعتی آیس بلاست می باشد.از این محصول به منظور شستشوی سطوحی که امکان نظافت آنها به وسیله آب وجود ندارد (برای مثال بردهای الکتریکی)،استفاده می شود.

این دستگاه نظافت صنعتی از محصولات بسیار مدرن کارچر در سطح جهان می باشد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول بر روی کلمه آیس بلاست کلیک کنید.

کارن تجارت

شرکت کارن تجارت به عنوان نمایندگی کارچر در ایران مسولیت توزیع و خدمات دهی محصولات  این برند نظافت صنعتی در ایران را بر عهده دارد.

راهنمای انتخاب بهترین جاروبرقی صنعتی با توجه به نیاز شما

جاروبرقی صنعتی جهت نظافت محل های بزرگ و صنعتی کاربرد دارد. تفاوت این نوع از دستگاه ها با جاروهای خانگی جدای از ابعاد بزرگتر، در قدرت بیشتر جاروی صنعتی میباشد.

جاروبرقی ها چگونه کار می کنند؟

یک دستگاه جاروبرقی ممکن است مانند یک ماشین پیچیده به نظر برسد، اما در واقع فقط از ۶ جزء اصلی و اساسی تشکیل شده است. با ما در این مقاله همراه باشید.

مشکلات بخارشوی‌ها

آشنایی با انواع مشکلات رایج در کار با بخارشوهای کارچر و حل این مشکلات یکی از نیاز های هر فردی است که از بخارشوی در نظافت خانه خود استفاده می نماید.

نظافت سالن فرودگاه ها به وسیله اسکرابر یا زمین شوی صنعتی

دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات نظافتی مکانیزه می باشد که مشکلات شیوه های سنتی نظافتی را مرتفع نموده است.

جاروبرقی دائم کار

جاروبرقی دائم کار نوع خاصی از جاروبرقی صنعتی می باشد که به منظور انجام فرآیند نظافت بی وقفه در محیط های تمام صنعتی استفاده می شود.

نظافت فرش و مبل و موکت با بخارشوی

امروزه بخارشوی به یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین دستگاه های نظافتی تبدیل شده. با بخارشوی می توانید انواع موکت، خوشخواب، کاغذ دیواری و … را تمیز کنید.

نکاتی برای جمع آوری برگ ها در پاییز

تابستان تمام می‌شود و فصل پاییز با رنگ‌ها وارد میشود. برای افرادی که نظافت برایشان اهمیت دارد، جمع‌آوری برگ‌ درختان در پاییز دغدغه ذهنی‌شان میشود.

شستشوی مبدل حرارتی با واترجت فشارقوی

واترجت صنعتی فشارقوی با نفوذ در خلل و فرج لوله‌ها می‌تواند بالاترین سطح نظافت را ایجاد نماید. واترجت یا کارواش صنعتی یک ابزار کارآمد می‌باشد.

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

  • فارسی بنویسید، از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • تجربیات شما می تواند در تصمیم گیری سایر کاربران جهت خریداری محصولات مفید باشد ، لطفاً اطلاعات مفید و مربوط به محصول فوق را با توجه به تجربیات خود به اشتراک بگذارید.
  • در هر دیدگاه می توانید حداکثر 5 مورد نقاط قوت و ضعف محصول را ثبت کنید.
  • از ارسال لینک‌ و اطلاعات شخصی از قبیل تلفن، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.
  • از بکار بردن کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارند خودداری کنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.