نظافت-مکانیزه

نظافت مکانیزه

امروزه استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی به منظور نظافت مکانیزه محیط های مختلف به شکل فزاینده ای در حال گسترش می باشد.از این دستگاه در محیط های مختلفی مانند محیط های صنعتی ، تجاری ، اداری ، صنعتی و یا حتی مسکونی استفاده می شود. کارایی بالاتر ، کیفیت بالاتر انجام امور نظافتی ، نیاز کمتر به نیروی انسانی ، صرفه جویی در منابع و …. از دلایل گسترش کاربری این محصولات می باشد.از همین روی شرکت های مختلفی در سراسر جهان اقدام به طراحی و تولید دستگاه های نظافت مکانیزه می کنند.بزرگترین شرکت تولید کننده این محصولات نیز در سراسر جهان کرشر آلمان می باشد. به منظور آشنایی بیشتر با جایگاه این برند اینجا کلیک کنید. در ادامه با برخی دستگاه های نظافتی این برند آشنا شوید. به منظور آشنایی بیشتر با هر یک از این دستگاه ها بر روی نام آن کلیک کنید.

اسکرابر

اسکرابر که با نام های دستگاه زمین شوی و یا کف شور نیز شناخته می شود به منظور نظافت کف استفاده می شود. این دستگاه ها دارای انواع مختلف اسکرابر با راننده و یا اسکرابر دستی و همچنین اسکرابر های برقی و یا اسکرابر باطری دار می باشد.

واترجت صنعتی

انواع دستگاه شستشوی فشار قوی آب به منظور شستشوی محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. انواع این محصولات عبارتند از :

واترجت آب گرم

از این دستگاه ها به منظور نظافت و شستشوی آلودگی های چرب و روغنی استفاده می شود.

واترجت آب سرد

در محیط هایی که نیاز به بر طرف کردن آلودگی های بسیار چرب نمی باشد ، از این محصولات استفاده می شود.

واترجت بنزینی

اگر نیاز به نظافت و شستشوی محیط هایی دارید که دسترسی به برق در آنها وجود ندارد، از این دستگاه ها می توانید استفاده کنید.

واترجت برقی

انواع واترجت برقی به منظور استفاده از دستگاه واترجت در محیط هایی که هم دسترسی به برق وجود دارد و هم به هیچ عنوان نباید هیچ گونه آلودگی ناشی از سوختن بنزین و یا سوخت فسیلی دیگری وجود داشته باشد، استفاده می شود.

جاروبرقی صنعتی

انواع مکنده صنعتی به منظور استفاده در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.انواع این دستگاه ها عبارتند از جاروبرقی دائم کار ، جاروبرقی ضد انفجار ، جاروبرقی خاک و جاروبرقی خشک و تر .

سوییپر

به منظور جمع آوری زباله ها از روی زمین معمولا از این دستگاه ها استفاده می شود. اگر نیاز به نظافت محیط های شهری دارید استفاده از دستگاه های سوییپر شهری می تواند برای شما ایده آل باشد.

بخارشوی صنعتی

بخار شوی صنعتی از پرکاربردترین دستگاه های نظافت مکانیزه می باشد، که به منظور شستشو و ضد عفونی کردن محیط از آن استفاده می شود.

فرش شوی

به منظور شستشوی فرش و موکت در محیط های مختلف از این دستگاه نظافت مکانیزه استفاده می شود.
سایر محصولات
کرشر آلمان همچنین انواع دستگاه های تخصصی دیگری نیز تولید می نماید که عبارتست از:

  1. آیس بلاست
  2. کارواش اتوماتیک
  3. پله برقی شوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *