فروش و پشتیبانی ۵۴۰۹۱-۰۲۱ | حساب کاربری ✔اسکرابر✔جاروبرقی✔بخارشوی✔کارواش✔مبل شوی✔فرش شوی
اسکرابر-زمین-شوی-صنعتی

نظافت پارکینگ ها توسط دستگاه زمین شوی صنعتی ( اسکرابر )

تمیز بودن سطوح کف در محیط های تجاری ، مسکونی ، اداری ، صنعتی و .. دارای اهمیت بسیاری است، چه از نظر زیبایی و چه از نظر بهداشتی بودن محیط. پارکینگ مجتمع های مسکونی یا تجاری از جمله این محیط ها می باشند که به نظافت و شستشو نیاز دارند. رد لاستیک های خودرو ، روغن و زباله و گرد و خاک از جمله آلودگی هایی هستند که بر روی این سطوح بر جای می مانند. استفاده از روش دستی به کمک سطل آب ، تی و مواد شوینده ، زحمت زیادی برای کاربر داشته و در اغلب موارد کیفیت قابل قبولی ارائه نمی دهد.

امروزه دستگاه های نظافت صنعتی اسکرابر ، سوییپر و واترجت در دسترس صاحبان کسب و کار و دیگر افراد قرار گرفته که کیفیت عملیات شستشو و نظافت را چندین برابر نموده و مزایای متعددی را فراهم کرده است. در این مقاله نحوه عملکرد دستگاه اسکرابر در نظافت و شستشوی کف پارکینگ شرح داده می شود:

چگونه از دستگاه اسکرابر صنعتی در نظافت پارکینگ بهره ببریم ؟

اسکرابر صنعتی ، به کمک برس ها و قابلیت پاشش آب به همراه مواد شوینده، قادر است انواع مختلف آلودگی ها را از سطوح کف پاک نماید. سرعت عمل بالا به همراه عملکرد عالی برس ها و موتور مکش موجب شده تادستگاه های اسکرابر از بهترین تجهیزات نظافتی شستشوی کف به حساب آیند. برای شستشوی پارکینگ به وسیله دستگاه اسکرابر ، توجه به مساحت محیط و میزان آلودگی اهمیت خاصی دارد. اگر پارکینگ دارای وسعت کمی باشد یا از معابر نسبتا باریکی برخوردار باشد، اسکرابر های دستی می تواند دستگاه های مناسبی باشد.

برای شستشوی سطوح کف در پارکینگ های بزرگ ، مدل های خودرویی یا سرنشین دار دستگاه های کف شوی کاربردی می باشند. کف شوی خودرویی ( اسکرابر با راننده ) با سهولت بیشتری هدایت می شود اما در محیط های کم وسعت قابل استفاده نمی باشد. اگر آلودگی از نوع روغنی یا چربی باشد ، باید داخل مخزن را با ماده شوینده پر نمود. گامازول از جمله این مواد است که با قدرت پاک کنندگی بالا ، آلودگی هایی چون رد لاستیک را از بین می برد. با توجه به حرکت این دستگاه ها بر روی سطوح شیبدار نیز می توان رمپ های پارکینگ طبقاتی را تمیز نمود.

علت مشکل ساز بودن اسکرابر های بزرگ یا سرنشین دار . عرض بزرگ تر و قدرت مانور کمتر نسبت به انواع دستی آن ها می باشد که برای مکان هایی با وسعت بیشتر تعبیه شده اند. زمین شوی های سرنشین دار سرعت نظافت را به مقدار قابل توجهی افزایش می دهند.

انواع مختلف اسکرابر ( زمین شوی صنعتی ) بر اساس نوع محیط

دستگاه های زمین شوی صنعتی بر اساس محیط مورد استفاده و سطوح و وسعت مکان به دسته بندی های اصلی زیر تقسیم می شوند :

  • اسکرابر دستی
  • اسکرابر سرنشین دار (ماشینی)

ویژگی های برتر دستگاه اسکرابر صنعتی

ساخت دستگاه شستشوی زمین یا عنوان اسکرابر تحولی عظیم در فرآیند شستشوی سطوح و نظافت محیط به وجود آورده و دریچه ای به روی بهداشت و پاکیزگی گشوده است. ویژگی هایی که دستگاه های کف شوی صنعتی را از شیوه های سنتی متمایز می سازد، قابلیت پاشش آب کاملاً پیشرفته ، مخازن آب تمیز و کثیف مستقل و قابلیت مکش می باشد، به گونه ای که هم زمان با صرفه جویی در مصرف آب سطوح را با کیفیت بی نظیر شستشو داده و به سرعت خشک می کند. سیستم خشک کن زمین شوی صنعتی آب و آلودگی های باقی مانده را جمع آوری نموده که در نهایت سبب می شود کاربر و دیگر افراد از خطر لغزندگی در امان بوده و علاوه بر آن، رد آب بر روی سطح باقی نماند.

به طور کلی شیوه نظافت دستگاه اسکرابر بدین صورت است که آب از مخزن آب تمیز دستگاه با مواد شوینده به مقدار مشخص شده ترکیب و محلول می شود وتوسط سیستم پیشرفته پاشش آب بر روی سطح مورد نظر پاشش می شود. تیغه ی لاستیکی ای که در پشت دستگاه تعبیه شده، آب و مواد شوینده ای که از دستگاه بر روی زمین باقی مانده را جمع آوری می کند و توسط مکنده صنعتی خود، آن را به مخزن آب کثیف منتقل می کند . در این میان برس قرار گرفته در بخش جلویی دستگاه فرایند نظافت را کامل می کند.

قیمت اسکرابر صنعتی

کارن تجارت

در صورتیکه این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItTelegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *