واترجت برقی

واترجت برقی

امروزه از انواع دستگاه های واترجت صنعتی به منظور شستشو و نظافت محیط‌های مختلف به شکل گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.امروزه اکثر واترجت‌ها انرژی مورد نیاز خود را از برق تامین می کنند، که با نام واترجت برقی شناخته می شوند.

کرشر آلمان نیز به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع دستگاه های نظافت صنعتی در سراسر جهان و اولین تولید کننده واترجت آبگرم، سالهاست که به تولید و عرض این دستگاه‌ها اشتغال دارد.

واترجت‌های برقی کرشر دارای انواع مختلف آبسرد و آبگرم می باشند که با استفاده از موتور تک فاز و یا سه فاز فعالیت می کنند.

به منظور آشنایی بیشتر با هر یک از انواع واترجت های کارچر بر روی یکی از عکس‌های زیر کلیک کنید.

واترجت برقی آبسرد واترجت برقی آبگرم
واترجت برقی آب سرد واترجت برقی آبگرم

مزایای استفاده از واترجت برقی آبگرم کرشر

شستشوی با کیفیت بالاتر

بدیهی است که شستشو با آب گرم می تواند با از بین بردن چربی ها و آلودگی های سخت کیفیت بالاتری را در انجام امور نظافتی ارائه می دهد.

خشک شدن سریعتر سطوح

سطوحی که به وسیله آبگرم شسته می شوند، بسیار زودتر خشک شده و برای استفاده مجدد آماده می شوند.

صرفه جویی در مصرف مواد شوینده

با توجه به قدرت نظافتی بالاتر آبگرم، نیاز به مصرف مواد شوینده در زمان استفاده از واترجت برقی آبگرم بسیار کمتر می شود.

عدم آسیب رسانی به سطوح

از آنجایی که شستشوی با آبگرم قدرت پاک کنندگی بیشتری دارد، می توان از فشار بسیار کمتر آب استفاده کرد. که همین موضوع باعث می شود که آسیبی به سطح نرسد.

صرفه جویی در زمان

آبگرم در زمان بسیار کوتاهتری می تواند آلودگی ها را پاک کند. و این به معنی صرفه جویی تا ۳۵ درصدی در زمان می باشد.

دوستدار محیط زیست

کرشر آلمان با توجه به اصل قرار دادن استانداردهای زیست محیطی موفق به دریافت تاییدیه Eunited در زمینه انتشار گازهای زیان آور و همچنین عملکرد دستگاه‌های واترجت برقی آبگرم خود شده است.

پمپ های با کیفیت و عمر بالاتر

تمامی پمپ های به کار رفته بر روی محصولات کرشر توسط مهندسین همین شرکت طراحی و ساخته شده است.همین موضوع تضمین کننده کیفیت بالای پمپ های به کار رفته بر روی محصولات کرشر می باشد.

مصرف انرژی کمتر

دستگاه های واترجت نوین کرشر به شکلی طراحی و ساخته می شوند که کمترین میزان مصرف انرژی را داشته باشند تا از این طریق هزینه‌های عملیاتی کارواش کاهش یابد.

و حالا به بیان نکاتی درباره انواع واترجت آبسرد کرشر می پردازیم

کارواش صنعتی کارچر

قدرتمند، با کاربریهای مختلف و کارامد

کارواش های فوق فشار قوی کرشر به منظور شستشوی نمای ساختمان‌ها ، سیلو‌ها، تانکرها و همچنین برای عملیات رنگ برداری و لایه برداری ایده‌آل می باشند.این دستگاه‌ها با توجه به فشار فوق العاده زیاد آب نیازی به استفاده از مواد شوینده ندارند.

طراحی تخصصی به منظور استفاده در صنایع مختلف

به غیر از انواع واترجت های کرشر که به شکل استاندارد طراحی و ساخته می شوند، این کمپانی به منظور استفاده در محیط‌های خاص و کاربری های ویژه نیز دستگاه‌هایی تولید می کند.به طور مثال می توان از واترجت مدل HD cage food 4-10/15 به طور تخصصی برای پاسخگویی به نیازهای نظافتی صنایع غذایی طراحی شده است.این دستگاه دارای کارایی بسیار بالایی جهت استفاده در صنایع غذایی می باشد.

حمل و نقل و جابجایی بسیار ساده

مهندسین کرشر همواره سعی در طراحی و تولید دستگاه‌هایی دارند که با توجه به کارایی خود تا حد امکان ابعاد کوچکی داشته باشند و اصول و قواعد ارگونومی در طراحی آنها به شکل کامل رعایت شود. تا از این طریق هم قدرت مانور و جابجایی بالایی داشته باشند و هم کارایی آنها بسیار ساده باشد.

محصولات متنوع کرشر

کرشر آلمان (بزرگترین و مهمترین تولید کننده انواع دستگاه نظافت صنعتی در جهان)، شرکت کارن تجارت را به عنوان شریک تجاری و نمایندگی کرشر در ایران تعیین کرده است.

تمیز کردن محوطه ورودی فروشگاه‌ها با واترجت

محصولات با کیفیت، امکان خرید از روش‌های مختلف و قیمت مناسب تنها برخی از پارامترهای مهم و اساسی برای هر کسب و کار موفقی می‌باشد.

دستگاه‌های واترجت صنعتی در جوشکاری‌ها

دستگاه‌های واترجت صنعتی که از آن به عنوان دستگاه‌های کارواش فشار قوی یا شوینده‌های پرفشار یاد می‌شود، در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تفاوت واترجت آب گرم و واترجت آب سرد

دستگاه‌های واترجت صنعتی در انواع آب گرم و آب سرد می‌باشند. دستگاه‌های آب گرم دارای قدرت فشار عملیاتی فوق‌العاده بوده و انواع لکه‌های سخت را از بین می‌برند.

قدرت نظافت فوق‌العاده واترجت آب گرم

دستگاه‌های واترجت‌ آب گرم و آب سرد نوعی از تجهیزات نظافت صنعتی می‌باشند که استفاده از آن‌ها می‌تواند برای شستشوی محیط بسیار کاربردی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *